جنیفر آنیستون رفتن به انگلیسی, ساق پوش هستند تا 40 درصد در Nordstrom

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

نیاز به کمی انگیزه بیشتری برای تمرین بعدی خود را? همان. تا ابد. در حالی که ما همیشه احساس انجام شده پس از یک عرق خوب جلسه به تمرین حالت داستان دیگری است. روی نیمکت به نظر می رسد به تماس با ما نام و بیش از بیش و آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که تغییر را به ما لباس تمرین ناراحت کننده!

که انگیزه نیست غیر ممکن است به هر چند تا زمانی که شما ایجاد تغییرات مناسب. ما لزوما توصیه حول نیمکت خود را به دلیل استراحت بیش از حد مهم است — اما ما قطعا می توانید چیزی در مورد کسانی که لباس تمرین. شما احتمالا می تواند بیشتر مایل به پیوستن به آن زنده باره جریان و یا آمار بازی که قلبی تصویری اگر شما به پوشیدن چیزی بسیار راحت و زیبا مناسب است ؟ و چگونه در مورد اگر شما آتش یکی از وبلاگ های مورد علاقه خود را?

Sweaty Betty Zero Gravity Leggings
Nordstrom

آن را ببینید!

گرفتن یک جفت از عرق بتی گرانش صفر ساق پوش, در فروش, در Nordstrom برای مدت زمان محدود!

جنیفر آنیستون پس از ریخته تمام چیزهای مورد علاقه خود را به InStyle, و هنگامی که آن را به تناسب اندام اساسی او به طور خاص به نام عرق بتی گرانش صفر ساق پوش به عنوان چیزی است که او “دوست.” او نه تنها بیان در عرق بتی قطار یا. پیوستن به او در حال دوشس کیت, ریس ویترسپون, جسیکا آلبا, Candace Cameron Bure , و بیشتر!

عرق بتی شده است یک نام بزرگ در activewear برای چند دهه در حال حاضر. لندن با نام تجاری ماموریت این است که “به شما احساس قدرتمند و شگفت انگیز از استودیو به خیابان با بهترین جا و پارچه” و گرانش صفر ساق پوش مثال نخست از آن مفهوم است. آنها ساخته شده با عرق بتی “بدنام ادم بیکار و تنبل-مجسمه سازی, ایتالیایی, پارچه” بعد از همه!

Sweaty Betty Zero Gravity Leggings
Nordstrom

آن را ببینید!

گرفتن یک جفت از عرق بتی گرانش صفر ساق پوش, در فروش, در Nordstrom برای مدت زمان محدود!

گرانش صفر ساق پوش به طور خاص ساخته شده به حرکت با شما حتی از طریق خود سخت ترین تمرین. این که آیا شما در حال رفتن برای اجرا گرفتن HIIT کلاس و یا هزینه های بعد از 45 دقیقه در حال چرخش شما در حال رفتن به می خواهید به پوشیدن یک جفت. آنها چهار-راه دراز و فشرده سازی بالا برای کمک به کاهش درد در حالی که عرق فتیلهسازی پارچه کمک می کند تا نگه داشتن فوق سبک احساس دست نخورده است. آنها همچنین 80 درصد چمباتمه زدن-اثبات و حتی ویژگی های جیب در دو طرف و عقب!

تحت تاثیر قرار داد ؟ آن را خوب به آن اعتراف. هر چیزی را که بدست آورده “مورد علاقه” از وضعیت آنیستون خودش است که احتمالا رفتن به بسیار چشمگیر است. قابل توجه توسط افراد مشهور استانداردهای نیز معمولا به معنی گران است. همین دلیل است که ما بسیار خوشحال هستیم که این فروش! وجود دارد در حال حاضر پنج جفت های مختلف از جاذبه صفر ساق پوش, at Nordstrom (که یکی از آنها می آید در سه رنگ) و ما شاهد تخفیف تا 40 درصد است. شما می توانید صرفه جویی بیش از 50 دلار در یک جفت! بد نیست با توجه به آن احتمالا جفت مورد علاقه خود را تا کنون!

آن را ببینید!

گرفتن یک جفت از عرق بتی گرانش صفر ساق پوش, در فروش, در Nordstrom برای مدت زمان محدود!

سبک شما نیست ؟ فروشگاه دیگر, ساق پوش, موجود در Nordstrom در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید مانند ماسک صورت خود tanners, Lululemon زنگار منتقل میشد و تقریبا هر چیزی در مورد Nordstrom سالگرد فروش. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de