Khloe Kardashian سهام عکس از تریستان تامپسون 4 جولای حزب

جهان را ارد exes! Khloé Kardashian جشن روز استقلال در این سال در سابق او تریستان تامپسون‘s پارتی — و او تا به حال زمان زیادی را در باش با خانواده و دوستان او.

در Instagram داستان در سه شنبه, جولای 7, Keeping Up With the Kardashians ستاره 36 مشترک یک نگاه اجمالی به این رویداد تعطیلات با مضمون قرمز-سفید-و-آبی دکور و همچنین تنقلات مانند بستنی و شیرین گل هدیه کیف با شاهدانه حاوی محصولات از جمله Artet aperitifs برای مهمانان. او سپس به اشتراک گذاشته چند جرقه بزند از او و تامپسون 2 سال با دختر, واقعی, وارد شدن به روح تعطیلات.

خوب آمریکایی مؤسسین نیز آپلود چندین عکس غرفه عکس از خودش در کنار برادرش راب کارداشیانو بهترین دوست او Malika حق.

این قوی به نظر می رسد بهتر است برهنه نویسنده حضور در تامپسون باش در می آید و پس از سابق زن و شوهر موجب آشتی شایعات. 29 ساله ورزشکار در ظاهر در کارداشیان را 36th جشن تولد در ژوئن 27 و او دیده می شد با پوشیدن یک حلقه الماس در دست چپ او. اما یک خودی منحصرا گفت: ما هفتگی است که exes هستند “مشغول است.”

با وجود عدم برگشت با هم یک منبع نشان داد به ما که کارداشیان و تامپسون رشد کرده و نزدیک در حالی که coparenting درست در میان coronavirus بیماری همه گیر. آنها تا به حال شده است “بسیار اقدام مانند یک زن و شوهر” و “مهربان بودن” در حالی که ماندن در قرنطینه.

گذشته از آن منبع دیگر گفت: ما که تامپسون — که فریب خورده در واقعیت با زنان متعدد خود را قبل از تقسیم کار کرده است سخت به خودش ثابت کند به کارداشیان. “تریستان واقعا پله تا بشقاب با Khloé و درست است و در حال مبارزه برای ایجاد رابطه خود را بیش از همیشه در حال حاضر” خودی نشان داد و افزود که بازرگان “است که با بهره گیری از صرف وقت به عنوان یک خانواده” و “نه به طور کامل باز به اجازه تریستان در زندگی خود را در راه عاشقانه در حال حاضر.”

کارداشیان و تامپسون به نام آن واریز شده در فوریه 2019 پس از بیش از دو سال با هم. در طول دوره خود را در رابطه NBA ستاره فریب خورده سابق داش صاحب هنگامی که او نه ماه حامله, اما آنها باقی مانده هم تا تامپسون عناوین ساخته شده برای تقلب در کارداشیان با Jordyn جنگل — خواهرش کایلی Jenner‘s ex-بهترین دوست.

در ماه جولای سال 2019 کارداشیان باز شود تا ما به طور انحصاری در مورد او coparenting پویا با تامپسون. او نشان داد که او دریافت “راهنمایی” از Scott Disick و خواهر, Kourtney Kardashianکه سهم سه تا از بچه ها.

“آنها مانند یک بدون درز در آن, اما من هنوز … تازه,” او گفت: در آن زمان. “من فکر می کنم تریستان و من را شکست, مانند, پنج ماه پیش پس از آن هنوز هم گاهی بی دست و پا اما من فکر می کنم ما هر دو انجام یک کار واقعا خوب. منظورم این است که هر زمان که او می خواهد به دیدن او می تواند.”

پایین ببینید عکسهای کارداشیان در تامپسون ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de