مکزیک می یابد باقی مانده است یکی از دانش حملات ‘false’ تاریخچه حوادث

یکی از بستگان از دست رفته دانش آموز دارای یک پوستر با تصویر از مسیحی آلفونسو رودریگز Telumbre در طول ماه مارس در مکزیکو سیتی

MEXICO CITY (ایسنا) – محققان دریافته اند یک قطعه استخوان متعلق به یکی از 43 دانش آموزانی که ناپدید شده در مکزیک در سپتامبر 2014, دادستان گفت: تنها مجموعه دوم باقی می ماند به طور قطعی شناسایی شده در یک مورد که roiled کشور است.

ربودن و آشکار قتل عام 43 دانشجو معلمان از Ayotzinapa روستایی معلمان کالج نماد مکزیک مزمن شکست برای مقابله با باند خشونت و فساد است.

زمانی که رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador آن 19 ماه پیش او متعهد را برای ریختن به نور در جرم و جنایت پس از آخرین دولت نتیجه گیری در مورد به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار داد.

دادستان اعلام کرد کشف استخوان باقی مانده از مسیحی آلفونسو رودریگز Telumbre بود که 19 زمانی که او ناپدید شد به عنوان آنها دوباره مورد پرسش مرکزی قسمت های قبلی داستان رسمی.

عمر گومز دادستان فدرال است که نظارت یک تازه پروب در این مورد گفت: محققان از اتریش دانشگاه اینسبروک شناسایی استخوان که در میان باقی می ماند در بر داشت در ککولا شهرداری Guerrero دولت در ماه نوامبر گذشته.

“این یک دوره جدید است که می شکند با غلط روایت است که تعطیل کردن امکانات بیشتر برای جستجو و پیدا کردن” گومز به خبرنگاران گفت:. “بیش از پنج سال پس از این حادثه اجساد متعلق به یکی از قربانیان شناسایی شده اند.”

پس از ربوده شدن توسط پلیس فاسد در شهرستان تضمین خواهند دانش آموزان کشته و سوزانده توسط اعضای باند در یک تخلیه زباله در ککولا با توجه به حساب اصلی.

اما این قطعه که شناسایی شد و تایید شده توسط پزشکی قانونی آرژانتین تیم نشد در ککولا کمپرسی گومز گفت. جستجو را به همراه داشت بیش از 100 قطعه استخوان, اما تنها چند شد مناسب برای آزمایش DNA به پزشکی قانونی تیم گفت.

در اواخر 2014, مکزیک اعلام کرد که تا به حال شناسایی جسد یکی از دانش آموزان الکساندر مورا. پس از آن شواهد دومین دانشجویی بود که هرگز قطعی تایید کرد.

(گزارش شده توسط Daina بث جزایر; ویرایش توسط شفق الیس و لسلی آدلر)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de