افزایش در نیویورک تیراندازی سوخت پلیس اصلاحات بحث

درگیری معترضان و پلیس در بروکلین در 17 ژوئن 2020 (AFP Photo/آنجلا Weiss)

نیویورک (AFP) – نیویورک reeled از موجی از تعطیلات آخر هفته در آمریکا در روز دوشنبه به پلیس سوخت جنجال توسط بخشی از نسبت دادن آنها به اصلاحات انجام شده پس از مرگ در بازداشت جورج فلوید.

اپل بزرگ شد لرزاند 45 تیراندازی — که منجر به مرگ و میر 11 — بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته از فقط 16 تیراندازی برای مدت مشابه در سال 2019.

ترنس موناهان این NYPD بالاترین-رتبه بندی لباس افسر گفت: “فوق العاده ای دشمنی” نشان داده شده به سمت ماموران پس اخیر Black Lives Matter تظاهرات کمک کرده بودند توسط پلیس کاهش روحیه.

تیراندازی افزایش یافت 130 درصد در ماه ژوئن نسبت به مدت مشابه سال گذشته NYPD آمار نشان می دهد با موناهان همچنین گفت: آزادی زندانیان با توجه به کروناویروس قرار داده خشن تر مجرم در خیابان.

موناهان نیز محکوم یک قانون جدید که میله افسر پلیس نیویورک از نگه داشتن یک مظنون بر روی زمین با فشار دادن بر روی قفسه سینه خود را.

فلوید گزارشی مرد مرده در مینیاپولیس در 25 مه هنگامی که یک افسر پلیس به زانو در زانو خود را برای تقریبا نه ساعت به عنوان فلوید شکایت او نمی تواند نفس بکشد.

هفته تظاهرات که در آن تظاهر کنندگان به نام شهردار, بیل د Blasio به “پال خواستار قطع بودجه دولت و پلیس” را دیدم او را قطع بودجه سالانه توسط $1 میلیارد و اگر چه فعالان می گویند این کاهش معنی دار.

این چشم انداز مثبت در تیراندازی به احتمال زیاد بیشتر سوخت تنش بین ادارات پلیس و رهبران دموکرات ساخت پلیس کاهش در شهرهای بزرگ مانند نیویورک و شیکاگو و سیاتل.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش کرده است به سرمایه سیاسی از پلیس اصلاحات. در یک صدای جیر جیر دوشنبه, او را متهم به دموکراتیک شهرداران نیویورک و شیکاگو حفاظت از جنایتکاران.

نیویورک شد و یک بار یکی از خشن ترین شهرهای اما جرم شده است به طور پیوسته کاهش از 1990s شروع شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de