ویدئو نشان می دهد که مرد سیاه دوخته به درخت در آنچه که او خواستار ‘اقدام به مجازات” در ایندیانا دریاچه

ایندیانا مقامات در حال بررسی گزارش توسط یک مرد سیاه و سفید که به گفته او دوخته بود به یک درخت توسط یک گروه از مردان سفید پوست حمله به او تشبیه به یک “اقدام به مجازات.”

بخش هایی از این حادثه بودند دستگیر شده در ویدئو توسط یکی از دوستان.

در یک پست به Facebook, Vauhxx بوکر نوشت: “من نمی خواهم به بازشماری اما من تقریبا قربانی اقدام به مجازات.” او در ادامه: “در ژوئیه 4 شب دیگران و قربانیان از آنچه من توصیف می کنند به عنوان یک جرم و جنایت نفرت. من مورد حمله قرار گرفت توسط پنج مرد سفید [با مؤتلفه پرچم] که به معنای واقعی کلمه تهدید به لینچ من در مقابل شاهدان بسیاری.” بوکر گفت که او و دوستان خود را بازدید از ساحل دریاچه مونرو در خارج از بلومینگتون, Ind., برای پیوستن به جمع هنگامی که یک گروه از مردان سفید پوست گفت: آنها در مالکیت خصوصی و زیر آنها آغاز شد.

برخی از مردان متخاصم شد, او گفت:. زمانی که او با نزدیک شدن “هوشیار ظاهری اعضای گروه” به “دیدن اگر ما می تواند صاف چیزهایی که بیش از یک بیت” رویارویی را تشدید کرد. ویدئو های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان می دهد یک گروه از مردان سفید پوست برگزاری بوکر به یک درخت به عنوان دوستان خود آنها دفاع برای آزادی او. در این ویدئو یک مرد فریاد در دوربین “شما را خوشحال در مورد این, شما پوشک-رهبری عوضی ؟ شما و خود را در پنج رنگ سفید ، به عنوان بوکر دوستان ترک, یکی از مردان به شرح زیر است, فریاد, “کون پسر می خواهید برای شروع آن است.”

در Facebook پست بوکر ادعا وجود دارد فریاد “دریافت طناب دار” و “سفید قدرت است.”

او گفت: او منتشر شد و پس از چندین سفید غریبه ها دخالت کرده است. او گفت: او دچار کبودی و خراش و “جزئی تصادم” در این حادثه.

Facebook

وجود داشته است هیچ دستگیری از بعد از ظهر دوشنبه اما Katharine Liell یک بلومینگتون وکیل به نمایندگی از بوکر گفت: اخبار یاهو او انتظار می رود برخی از آمده است. او با انتقاد از افسران ایندیانا وزارت منابع طبیعی (DNR) که در پاسخ به این صحنه است اما به مصاحبه با شاهدان که ارائه شده برای به اشتراک گذاشتن تصویری از بوکر برگزار می شود در برابر درخت. Liell گفت که او نگران بود که افسران به حال نمی رله تصویر کامل به دادستان.

“من باور دارم کسانی که DNR افسران در دادستانی 8:45 صبح بود و من مطمئن هستم که وجود دارد برخی از پرسش های دشوار است که آنها تا به حال به درخواست آن دسته از افسران گفت:” Liell. “چه ما در حال تلاش برای انجام هماهنگی با آنها را به مطمئن شوید که آنها اطلاعات لازم را به خوبی شارژ تصمیم گیری است.”

بلومینگتون شهردار جان همیلتون گفت که او شخصا شناخته شده بوکر یکی از شهرستان خود را برای حداقل پنج سال. بوکر فعال در جامعه او می گوید و یک عضو از شهرستان مونرو کمیسیون حقوق بشر. همیلتون تصدیق میکند که حتی در خود نسبتا لیبرال شهرستان به دانشگاه ایندیانا نژادپرستی همچنان ادامه دارد و در سراسر جامعه.

“ما بسیار مترقی شهر” همیلتون گفت: اخبار یاهو در یک چت تصویری مصاحبه. “ما اعتقاد داریم در گنجاندن اما در جامعه ما می دانیم ما باید به نفرت حوادث در هر سال است. ما می دانیم که وجود نژاد پرستی در جامعه ما و در اطراف ما و جامعه ما نمی توانیم وانمود کنیم که چنین نیست.”

ایندیانا دارای سابقه ای طولانی با Ku Klux Klan, خدمت به عنوان یک دژ محکم برای این گروه در اوایل قرن 20 تمام راه را تا به رژیم صهیونیستی است. فرماندار Edward L. Jackson, که از نزدیک با Klan رهبران در 1920s.

Liell, بوکر وکیل توصیف او به عنوان “بسیار برجسته عضو” جامعه است.

Facebook

“من به او گفت:” من نمی دانم اگر شما در محل اشتباه در زمان اشتباه و یا در جای مناسب در زمان مناسب'” گفت: Liell. “”چرا شما تا به حال از طریق این همه مردم است.’ او را بسیار تحسین در جامعه ما برای کار خود را در حقوق مدنی برای کار خود را در بیداری مردم سفید به مبارزات نژادپرستی. Vauhxx و من شناخته شده هر یک از دیگر برای مدتی او را یک دوست برای اولین بار و یک مشتری دوم.”

در یک پاسخ خودکار برای ایمیل درخواست دادستان اریکا Oliphant اظهار داشت: “ملاقات من با ایندیانا حفاظت افسران صبح امروز [دوشنبه, جولای 6] با توجه به این مورد است. آنها به طور فعال و به طور کامل بررسی وقایع که در روز شنبه. هنگامی که من دریافت کرده تکمیل تحقیقات و با همه در ارتباط با رسانه های ما در بررسی این مواد را شارژ کند.

DNR با صدور بیانیه ای گفت: آنها هنوز در حال بررسی این حادثه است.

“DNR در حال بررسی است و پس از تماس 911 منتقل شد به ایندیانا حفاظت افسر مرکزی اعزام” یک سخنگو گفت: اخبار یاهو در ایمیل فرستاده بیانیه اواخر بعد از ظهر دوشنبه. “بررسی بیشتر و مصاحبه های در حال جریان است. ایندیانا اداره منابع طبیعی اجرای قانون تقسیم و مجدانه با Monroe County دادستانی برای اطمینان از قانونی قطعنامه. این موضوع همچنان تحت بررسی و اطلاعات بیشتری منتشر خواهد شد در این زمان است.”

رسانه های اجتماعی پست داد چه شد ظاهرا این نام از مردان سفید پوست در این ویدئو و این شرکت که در آن دو نفر از آنها شد و گفت: به کار شد deluged با منفی بررسی آنلاین بیش از این دوره از دوشنبه.

بوکر را از اتهامات آمده اخیر سری مردان سیاه پوست آويزان در مناطق عمومی در میان سیاه و سفید زندگی می کند مسائل و اعتراضات را برانگیخت توسط مرگ جورج فلوید و Breonna تیلور. برخی از اعدام شدند, حکم خودکشی است اما در حال بررسی برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه شواهد با اشاره به سمت قتل است.

روز دوشنبه جوان دموکراتیک سوسیالیست آمریکا بلومینگتون فصل توییتی عکس دار در این شهرستان است که بار خوانده شده “یک مرد بود و تقریبا بدون محاکمه اعدام دیروز.” بنر harks بازگشت به دهه 1920 هنگامی که NAACP ستاد پرواز “مرد بدون محاکمه اعدام شد دیروز” پرچم هر بار که یک مرد سیاه و سفید بدون محاکمه اعدام شد در جنوب.

یکی از بزرگترین تفاوت از آن پس به حال وجود تصویری و رسانه های اجتماعی. شهردار همیلتون فکر می کند حضور کسی ضبط این رویداد ممکن است کمک به جلوگیری از یک فاجعه بدتر.

“من نمی دانم آنچه را که باید اتفاق افتاده در جنگل های اطراف دریاچه مونرو اگر تا به حال نشده با دیگر افراد وجود دارد و اگر وجود دارد تا به حال شده یک ویدیو گرفته شده” شهردار همیلتون گفت. “این فوق العاده مهم است که ما به عنوان یک کشور و سپس به من و جامعه من, که ما را به روشن است که هیچ جایی در جامعه ما, و ما می خواهیم به ریشه آن است.”
_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان ‘درخشان شهر بر روی تپه’

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de