به عنوان COVID-19 باعث باز گشت خواهد شد تا مستندات

در آوریل coronavirus شد پاره از طریق شمال شرقی و غرب میانه قریب به اتفاق بیمارستان ها و پر کردن morgues. وضعیت خیلی غم انگیز بود.

اما قوانین حداقل روشن بود.

کسب و کار توقیف شد. پروازها لغو شد. تقریبا همه شده بود دستور داد تا در خانه بمانند. و این چیزی است که تقریبا هر کس را کاهش تحرک کلی به میزان 30 درصد و کاهش تعداد روزانه COVID-19 موارد توسط تقریبا همان مقدار است.

امریکا ممکن است هرگز بازگشت به این نوع از لحاظ اقتصادی ویرانگر ملی مستند. در عین حال با تست های بیشتر به آینده مثبت در حال حاضر از همیشه قبل از — و با عفونت در حال حاضر در حال افزایش 39 متحده بسیاری از آنها در جنوب و غرب — مستندات در برخی از فرم ممکن است تنها راه برای به دست آوردن کنترل بیش از یک ویروس است که بی رحمانه استثمار آمریکایی ها اشتیاق برای بازگشت به زندگی عادی است.

Dr. Anthony Fauci در مجلس سنا جلسه در تاریخ 30 ژوئن. (آل Drago/گتی ایماژ)

سوال این است که آیا فردی آمریکایی است که در حال حاضر تحمل یکی از بزرگ — و فقط تا حدی موفق — مستند را تحمل دیگری است.

با تمام احترام به آمریکا استثنایی آمریکایی ها به اشتراک گذاشتن با بقیه جهان تمایل برای مردن نیست. تجربه کشورهای دیگر ممکن است نشان می دهد یک مسیر رو به جلو — در صورتی که ملت گوش خواهد داد.

روز دوشنبه دو نفر از امریکا بالای کارشناسان بیماری های عفونی — دکتر Anthony Fauci و رئیس خود را دکتر فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی بهداشت تشکیل شد — حاضر به بحث در مورد این بیماری همه گیر در حال اجرا خارج از کنترل در بسیاری از ایالات متحده آمریکا

مکالمه گفتن بود. در ابتدا Fauci هشدار داد که آمریکا هنوز “knee-deep در موج اول” از سرایت توصیف این کشور را به حالت عادی از بیش از 50 ، 000 مورد در هر روز به عنوان “یک وضعیت جدی است که ما به نشانی بلافاصله.”

اما چگونه ؟ خواسته کالینز. “چه باید مردم را که در حال گوش دادن به این که می خواهید به انجام آنچه آنها می توانید سعی کنید برای مقابله با این موج و نه آن را بدتر ؟ چه توصیه؟”

آمریکایی Fauci گفت: نیاز به تنظیم شخصی خود رفتار است.

“صرف نظر از جایی که شما مفاهیم اساسی [درخواست],” Fauci توضیح داد. “فاصله فیزیکی. پوشیدن ماسک در تمام زمانی که شما در خارج [صفحه اصلی]. شستن دست های خود را اغلب. اجتناب از جمعیت. … در خارج از منزل [است] همیشه بهتر از داخل خانه. اگر شما در حال رفتن به یک عملکرد اجتماعی شاید یک زن و شوهر و یا دو. انجام آن را در خارج اگر شما در حال رفتن به آن را انجام دهد.”

سپس کالینز و Fauci شروع به صحبت در مورد واکسن.

پیام نمی توانست بیشتر اصل آمریکا: تاکید بر مسئولیت شخصی — حداقل تا زمانی که صدای تیز و تند-bang نوآوری می تواند به صرفه جویی در روز.

در عین حال اینکه از بدبینی و یا اختیار آن بود سخت به می گویند — Fauci و کالینز صرفنظر از مهم ترین گام نشان دادن چالش در حال حاضر مقابله با امریکا و اختلال در عملکرد ساخته شده است که وضعیت بسیار بدتر است.

مطمئن شوید که همه باید دست خود را بشویید و ماسک ، اما در حالی که شخصی اقدامات احتیاطی لازم آنها کافی نیست. حقیقت این است که عمل فردی نیست تنها چیزی که — یا حتی اصلی ترین چیزی که — که پهن اولیه منحنی از موارد پیش بینی شده در آوریل و مه. و با توجه به اینکه اکثر افرادی که در حال گسترش COVID-19 may حتی نمی دانند که آنها در حال آلوده — و بسیاری از آلوده شدن در حالی که انجام این نوع از خط مقدم یقه آبی شغل آنها نمی تواند انجام دهد از خانه — بعید است به دستگیری این ویروس کشنده را نگران کننده تابستان, تجدید حیات, اجازه دهید به تنهایی در کاهش گسترش آن به نقطه ای که در آن ایالات متحده می تواند به کنترل و مهار آن است.

تنها سیستمیک عمل توسط کل جامعه می تواند انجام دهد. و قضاوت توسط کشورهای دیگر تجربه — نه به ذکر است آمریکا تلاش های خود را در بهار گذشته — که تقریبا به طور قطع به معنی هدفمند تر stay-at-home سفارشات.

برای اثبات نگاه هیچ بیشتر از اروپا, که در آن بسیاری از کشورها ساخته شده اطمینان حاصل کنید که ویروس شده بود سرکوب به یک سطح به اندازه کافی کم است که مهار شد از لحاظ نظری ممکن است هنگامی که کسب و کار به عنوان معمول از سر گرفته شد — و که در آن دولت در حال حاضر نزدیک نظارت مورد جدید خوشه و سرعت برقراری موضعی مستندات هنگامی که عفونت سنبله. امروز اتحادیه اروپا (جمعیت: 446 میلیون دلار) است که به طور متوسط حدود 4000 موارد جدید در هر روز است. ایالات متحده آمریکا (جمعیت: 328 میلیون دلار) است که به طور متوسط 12 برابر این تعداد است.

روز دوشنبه Fauci خود را در تضاد مدل اروپایی با ایالات متحده است. امریکا را “پایه” تعداد موارد “واقعا هرگز به جایی که ما می خواستیم به,” او توضیح داد. “اگر شما نگاهی به نمودار از اروپا و … از آن بالا رفت و سپس فرود آمد به پایه. در حال حاضر آنها با داشتن کمی blips به عنوان شما ممکن است انتظار می رود به عنوان آنها سعی می کنند برای بازگشایی شده است. ما بالا رفت هرگز پایین آمد به شروع مطالعه و در حال حاضر ما در حال صعودی بازگشت.”

در آلمان صدها مورد از COVID-19 مربوط به یک بسته بندی گوشت می آمد تسهیلات باعث این مستند از Gütersloh در ایالت نوردراین-وستفالن. در انگلستان این کشور بازگشایی شد, هفته گذشته اما, city of Leicester reimposed مستند پس از یک محلی مشابه افزایش است.

اسپانیا ممکن است آشکار ترین مثال است. همانطور که با ایالات متحده در این کشور در پاسخ به کروناویروس است به سختی بوده است, بی عیب و نقص. اسپانیا ثبت کرده است حدود یک چهارم از یک میلیون نفر تا کنون نزدیک به 30000 نفر فوت کرده اند از COVID-19 وجود دارد بدترین سرانه مرگ و میر در جهان پس از بلژیک و انگلستان و در عین حال 49 روز از نزدیک به کل قفل — نوع که در آن ساکنان به سختی اجازه خروج از خانه — سرکوب این بیماری به کمتر از 400 جدید روزانه موارد است.

و پس از بازگشایی این کشور در پاسخ به کسانی که 400 مورد بوده است بسیار متفاوت از آمریکا در پاسخ به آن 50,000 روزانه موارد است.

مورد در نقطه: Segrià شهرستان, کشاورزی منطقه برخی از 100 مایل در غرب بارسلونا. هفته گذشته 524 موارد جدید تشخیص داده شد وجود دارد دو برابر از هفته قبل است. (برای مقایسه فلوریدا اضافه شده 60,000 جدید کروناویروس موارد هفته گذشته است.) از 14 شیوع بیماری در Segrià منطقه ضخیم با صدها نفر از هزاران نفر از درختان میوه 10 همراه با شرکت هایی که استخدام کارگران مهاجر که زندگی و کار در محله های نزدیک در برداشت.

در پاسخ دولت منطقه ای مهر و موم کردن تمام 210,000 ساکنان Segrià راه اندازی 24 پست های بازرسی پلیس در مرز و مسدود کردن تمامی ترافیک غیر ضروری در داخل و خارج.

همان می رود برای یک Mariña منطقه ای در اسپانیا در شمال غربی منطقه گالیسیا. وجود دارد میله بر این باور هستند که باید کشت 119 موارد است. در حال حاضر تمام 70,000 ساکنان در مستند.

“برخی ممکن است در نظر [این] شاید بیش از حد شدید” سارا کانال یک روزنامه نگار در منطقه بی بی سی گفت. “اما وجود دارد یک تمایل در اینجا برای پیدا کردن یک تعادل بین حق بازگشایی اقتصاد بلکه برای اطمینان از ایمنی است.”

در سایر نقاط اسپانیا از جمله Murcia, ساختمان های فردی خود را به طور کامل قرنطینه.

روشن: این ملی مستند. دولت اسپانیا برداشته این کشور وضعیت اضطراری در ژوئن 21, توزیع کنترل بازگشت به اسپانیا را در 17 منطقه ای دولت. آن دسته از دولت های منطقه در حال حاضر آنهایی که در پاسخ به شعله ور شدن یو پی اس.

از لحاظ تئوری, آمریکا مدافعان سرسخت فدرالیسم می تواند انجام همان. دوباره اسپانیا است برخی از ایده آل افلاطونی از هماهنگی و شفافیت. به تازگی مادرید و بارسلونا را متوقف گزارش مورد شمارش به وغصه ملی در بخش بهداشت و درمان. دولت اسپانیا نیست اعلام شیوع بیماری های جدید تعریف شده به عنوان سه یا بیشتر فعال موارد است. ناظران سوال که آیا Segrià مخفی افزایش آن مورد شمارش تا زمانی که وضعیت از کنترل خارج شد. و درست مثل آمریکایی ها نه همه اسپانیایی ها ماسک می پوشند حتی اگر پوشش صورت نیاز در هر کجا و هر زمان که اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

در همین حال نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز است التماس اسپانیایی ها برای بیرون رفتن و احیای اقتصاد است. سرزمین فاتحان, سانچز به تازگی اعلام کرده است “با موفقیت به شکست این بیماری همه گیر.”

در عین حال به دلیل سیستمیک عمل اولیه مستند که مسطح منحنی به سطح قابل کنترل به دنبال هدفمند مستندات به معنای nip هر شیوع بیماری های جدید در جوانه — اسپانیا دیگر باید به تکیه تنها بر رفتار فردی به ویروس را در خلیج است.

که خوب چون هیچ نشانه ای وجود دارد که چنین رفتاری به تنهایی می تواند شامل 400 مورد در هر روز اجازه دهید به تنهایی 50,000.

توسط Fauci خود, خوش بینانه برآورد یک COVID-19 واکسن نمی تواند آماده برای استفاده عمومی تا اوایل سال 2021 و نمی توان آن را به طور گسترده ای در دسترس تا ماه بعد. که به معنی توده تلقيح حداقل یک سال دور.

آیا کسی واقعا فکر می کنم که ایالات متحده قادر خواهد بود به درهم و برهم کردن از طریق تا پس از آن با گفتن آمریکایی ها به پوشیدن ماسک و امید آنها را گوش ؟ ما انجام داده ایم که برای هفته ها و در عین حال ما شتاب شیوع را نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت. تا کنون در این ماه 14 متحده باید ثبت new single-روز اوج.

در همین حال ساکنان در شهر ملبورن استرالیا و دیگر نمی خواهد اجازه به منازل خود را ترک کنند مگر اینکه آن را برای خرید مواد غذایی, مراقبت, ورزش و یا کار می کنند. اقدامات در حال انتظار باقی می ماند در محل به مدت شش هفته.

به چه دلیل ؟ ایالت ویکتوریا (که در ملبورن واقع شده است) شاهد رکورد افزایش روزانه coronavirus موارد سهشنبه — به 191 عفونت های جدید.

در همین دوره زمانی بیش از 2000 مورد جدید گزارش شده در منطقه میامی به تنهایی.

مردم در ساحل میامی, فلوریدا., در روز دوشنبه. (جانی لوئیس/گتی ایماژ)

به نمایشگاه شده است وجود دارد برخی از پیشرفت در ایالات متحده فرمانداران جمهوریخواه که طولانی مقاومت ماسک حکم شروع به خرد شدن; متحده نمودن ، بستن دوباره ، میله و توقف رستوران reopenings. و تحرک در سخت ضربه متحده مانند فلوریدا و تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا شروع به تیک رو پس از رسیدن به اوج در اواخر ماه ژوئن با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط Cuebiq — به احتمال زیاد نشانه آن است که ساکنان حداقل تلاش برای مهار رفتار خود را.

در عین حال حتی تحرک خطوط روند نشان می دهد محدودیت های با تکیه بر افراد به مهار coronavirus. در فلوریدا تحرک به اوج خود رسید و حدود 15 ژوئن در یک سطح در حدود 0.8 درصد کمتر از سال گذشته در همان زمان. امروز آن را به پایین سقوط کرده به حدود 1.5 درصد کمتر از سال گذشته است.

در اوایل ماه آوریل در مستند تحرک بود و نزدیک به 28 درصد کمتر از آن قبلی مارس.

متاسفانه این نوع از وضوح ما تا به حال در آن زمان — در خانه بمانند و یا دیگری! — برای همیشه رفته است به جای یک صدای ناهنجار و خشن از متضاد, سیاسی پیام بر روی همه چیز از ماسک به مرگ و میر به واکسیناسیون. کارشناسان که به مطالعه روانشناسی تصمیم گیری می گویند این دقیقا نوعی از محیط زیست که در آن فرد قضاوت خواهد شکست آمریکا و جایی که در غیاب گسترده تر سیستمیک پاسخ coronavirus را ادامه خواهد داد به رشد است.

“آمریکایی ها نفرت باید هدف دولت و نهادهای نه در یک مورد دیگر” تس Wilkinson-رایان یک استاد حقوق و روانشناسی در دانشگاه پنسیلوانیا به تازگی نوشت: در اقیانوس اطلس. “در طول یک بیماری شیوع مبهم راهنمایی و دوسوگرا هنجارهای رفتاری منجر خواهد شد به طور کامل ناقص تفکر است. اگر یک کسب و کار باز است اما شما امر می تواند احمقانه به بازدید از آن که شکست از رهبری است.”

در نهایت آمریکایی ها احتمالا هرگز قبول یکی دیگر از ملی مستند. اما تمام شواهد از بقیه جهان نشان می دهد آنها بعید است به متوقف کردن گسترش به سادگی با دفاع از خود. در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تحت فشار شهرستان امپریال به reimpose آن stay-در-خانه سفارش در هفته گذشته پس از منطقه مثبت نرخ افزایش یافت و به بیش از 20 درصد است. دیگر فرمانداران به زودی ممکن است به دنبال کت و شلوار.

Donald G. McNeil جونیور سرب coronavirus خبرنگار نیویورک تایمز قرار داده و آن را موجز دوشنبه.

“ما در حال انجام رقص در رقص از اشکال مختلف از مستند” McNeil توضیح داد: در این پادکست “روزانه.” “اما ما باید برای رسیدن به نقطه ای که همه ما در واقع به همان موسیقی — که در آن همه فرمانداران قبول این تصور که زمانی که آنها یک مشکل است که خارج از کنترل دولت خود را, آنها به سرعت واکنش نشان می دهند. و اگر آنها را انجام دهید که آنها را نجات شهروندان خود را.

“ما نیاز به وارد در [a] درک مشترک” او به این نتیجه رسیدند. “ما نمی همه را به حرکت در قدم اهسته به عنوان یک ملت است. اما در لحظات حیاتی ما نیاز به مراحل مشابه را به صرفه جویی در زندگی می کند.”

با گزارش توسط ملیسا رسی در بارسلونا

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان ‘درخشان شهر بر روی تپه’

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de