کامیل می ایستد تا برای دنیس جلوتر از اریکا را در رویارویی با هارون

کامیل Grammer است که در تیم دنیس. از زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز آلوم ارسال دنیس ریچاردز پشتیبانی جلوتر از براوو بازگشت نشان می دهد در پنج شنبه, جولای 8.

“به من گفت: قبل از دنیس است که حمل این فصل است. حتی اگر من هیچ مشکلی با EJ من می خواهم برای دیدن اریکا را به چیزی بیشتر [از] خود توسعه” کامیل, 51, توییتی با اشاره به Erika Jayne. “فقط می گفت.”

هنگامی که یک بیننده نشان می دهد که 48 ساله خواننده “تیم” است و “ازدحام” به آمده تا با یک clapback کامیل افزود: “من می توانید آن را اداره کند. من جان سالم به سرطان افتضاح عمومی طلاق و خانه من سوخته پایین 😉.” (کامیل از دست داده و خانه اش در مالیبو آتش سوزی در سال 2018 است.)

در تبلیغی برای چهار قسمت اریکا می رود سر-به-سر دنیس شوهر هارون Phypers. بازیگر و 47 ساله مالیبو مرکز شفا صاحب شده اند در تقابل با اریکا, Lisa Rinna, Black Mellencamp و Kyle Richards همیشه از دنیس مواجه آنها در مورد داشتن یک گفتگو در مورد رابطه جنسی در تروی در مقابل دخترش, سامی, 16, لولا, 15 و Eloise, 9 طی قبلی بازیگران با هم. (در حالی که دنیس به تصویب رسید الوییز در سال 2011 او سهام خود نوجوانان با شوهر سابق چارلی شین.)

زنان پس از آن متهم دنیس از “مادر شرمندگی” آنها را در ژوئن 3 قسمت که خشم هارون ،

“صبر کنید. من میخوام گام در اینجا به دلیل آن را مانند, مسخره,” او اخراج در خود costars. “من متاسفم. این مسخره است. … هر کس آمد به خانه ما هم خوردیم نان را با شما. همه ما گفت و آن را بسیار ساده است, ما بچه ها, آنها نوجوانان است. فقط لطفا می دانم که آنها سمت راست وجود دارد و آنها می توانند شما را بشنود. محیط اطراف خود را بدانید. که در آن است. بنابراین این موضوع است در اینجا؟”

به عنوان یک نتیجه, Black, 39, نام هارون یک “سوراخ” در اعترافی.

“واقعا بزرگ مرد ؟ آیا این را شما احساس می کنید خوب است ؟ آیا شما احساس قدرتمند است ؟ آیا شما احساس می کنید قوی ؟ ” پاسخگویی مربی گفت: براوو دوربین. “اوه آره, آن را تا زمانی که شما با قرار دادن زنان است.”

دنیس و هارون که بحباله نکاح در اوردن, در سپتامبر 2018, یورش برده و از کایل خانه پس از گرم رویارویی است.

“من مادر نه شرمندگی. اگر هر چیزی آنها انجام می دهند آن را به من” را جسورانه و زیبا ستاره توضیح داد: در اعترافی. “و در حال حاضر شما حتی آن را بدتر. جلوگیری از صحبت کردن در مورد بچه های من!”

زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز بازگشت به براوو چهار شنبه, جولای 8, 9 p. m. ET.

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de