FBI سر calls چین بزرگترین دراز مدت تهدید به آمریکا و مدعی توطئه چینی به سرقت اطلاعات ایالات متحده و زور بازگرداندن شهروندان خود

چین پرچم سرباز

فنگ لی / گتی

  • FBI مدیر کریستوفر Wray به نام چین “بزرگترین دراز مدت تهدیدی برای ملت ما اطلاعات و مالکیت معنوی و به ما حیات اقتصادی.”
  • Wray گفت: در سخنان روز سه شنبه که چین را “گستاخی نقض به خوبی حل و فصل هنجارها و حکومت قانون” با تلاش برای وادار کردن شهروندان خود را به بازگشت به خانه را به سکوت و انتقاد از حزب کمونیست چین.
  • Wray گفت: چین تهدید کرده بود مجبور و حتی بازداشت اعضای خانواده از اتباع چینی در خارج از کشور که حاضر به بازگشت به خانه.
  • “دولت چین درگیر گسترده و متنوع مبارزه با سرقت و بدگویی نفوذ و آن را می تواند اجرا است که مبارزه با دیکتاتوری و بهره وری” Wray گفت.
  • شده اند وجود دارد چند نمونه در سال های اخیر است که در آن اتباع چینی تهدید شده اند و یا ربوده شده به ظاهر در پکن برسند.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

FBI مدیر کریستوفر Wray روز سه شنبه گفت چین “بزرگترین دراز مدت تهدید” به ما کرد و کشور را از توطئه مرموز به سرقت ما اسرار دولتی و به زور بازگرداندن شهروندان خود است.

در سخنرانی خود در موسسه هادسون در واشنگتن, DC, Wray به نام چین مخفیانه عملیات “بزرگترین دراز مدت تهدیدی برای ملت ما اطلاعات و مالکیت معنوی و به ما حیات اقتصادی.”

او گفت: چین تا به حال با استفاده از عوامل مخفی به سرقت اسرار دولتی از طریق استخدام در یک برنامه شناخته شده به عنوان هزار استعدادهای برنامه مورد استفاده هکرها به سرقت اطلاعات شخصی و تجاری برای کمک به توسعه این کشور مصنوعی-هوش قابلیت های درگیر در رشوه خواری و باج گیری به عنوان بخشی از یک “بسیار پیچیده كه نفوذ خارجی در مبارزات انتخاباتی.”

“دولت چین درگیر گسترده و متنوع مبارزه با سرقت و بدگویی نفوذ و آن را می تواند اجرا است که مبارزه با دیکتاتوری و بهره وری” Wray گفت: در اظهارات خود. “آنها در حال محاسبه است. آنها مداوم است. آنها بیمار است. و آنها موضوع را به صالح محدودیت باز و دموکراتیک جامعه یا حکومت قانون است.”

او ادامه داد: “چین به عنوان رهبری حزب کمونیست چین است که رفتن به ادامه تلاش برای سوءاستفاده ایده های ما نفوذ ما سیاستگذاران دستکاری ما افکار عمومی و سرقت داده های ما. آنها را با استفاده از همه ابزار و همه بخش ها رویکرد —و خواسته های خود ما همه ابزار و تمام بخش های رویکرد در پاسخ.”

چین را رد کرده است درگیر شدن در دیجیتال جاسوسی علیه آمریکا.

علاوه بر این Wray گفت: چین تا به حال “گستاخی نقض به خوبی حل و فصل هنجارها و حکومت قانون” با تلاش به پوزه انتقاد از حزب کمونیست چین توسط تابع شهروندان خود در خارج از کشور به بازگشت به خانه.

Wray گفت: رئیس جمهور چین تا به حال رهبری یک برنامه شناخته شده به عنوان “شکار روباه” که چین را به عنوان یک “ضد فساد مبارزه است.” او در توصیف این برنامه است که در عمل از سال 2014 به عنوان یک “جارو پیشنهاد” توسط یازدهم به “هدف قرار دادن اتباع چینی که او را می بیند به عنوان تهدید و زندگی می کنند که در خارج از چین و در سراسر جهان است.”

“صدها نفر از روباه شکار قربانیان که آنها هدف زنده حق در اینجا در ایالات متحده و بسیاری از شهروندان آمریکایی و یا سبز-دارندگان کارت,” او گفت:.

“دولت چین می خواهد به زور آنها را به بازگشت به چین و چین تاکتیک برای به انجام رساندن است که تکان دهنده است. برای مثال زمانی که آن را نمی تواند پیدا کردن یکی شکار روباه هدف دولت چین ارسال یک فرستاده به بازدید از هدف قرار دادن خانواده در اینجا در ایالات متحده است. پیام آنها گفت: به پاس ؟ هدف تا به حال دو گزینه: بازگشت به چین بی درنگ یا خودکشی.”

او ادامه داد: “و چه اتفاقی می افتد زمانی که شکار روباه اهداف حاضر به بازگشت به چین ؟ در گذشته اعضای خانواده خود را هر دو در اینجا در ایالات متحده و چین تهدید شده اند و همراهی و کسانی که در چین داشته و حتی دستگیر شده است برای اهرم.”

به سفارت چین در واشنگتن بلافاصله پاسخ به خودی کسب و کار برای اظهار نظر ،

بخشی از یک عملیات جهانی

رئیس جمهور چین.

Damir Sagolj/ایسنا

شده اند وجود دارد چند نمونه در سال های اخیر است که در آن اتباع چینی تهدید شده اند و یا ربوده شده به ظاهر در پکن برسند. در ماه مه سال 2018 یک دانشجوی چینی بود و بنا به گزارش ها ربوده شده و به یک فرودگاه کالیفرنیا در یک حادثه که پلیس تلقی “بسیار عجیب و غریب است.”

سیاست خارجی گزارش شده در سال 2018 اطلاعاتی غربی که مقامات نگران هستند بیش از آنچه به نظر می رسد یک عملیات در مقیاس بزرگ به زور بازگرداندن افراد به چین است. این گزارش به نقل ربایی از تجار سابق حزب کمونیست مقامات و فعالان برخی از آنها شهروندان کشورهای دیگر است.

در ژانویه 2017, شیائو Jianhua چینی کانادا میلیاردر شد بنا به گزارش ربوده شده از آپارتمان لوکس در هنگ کنگ فرستاده می شود به سرزمین اصلی چین پس احتمالا تسکین یافته و دور نورد در یک صندلی چرخدار.

در اکتبر 2015, Gui Minhai یک دلار هنگ کنگ بر اساس کتاب فروش با تابعیت ناپدید شد و از خانه تعطیلات در تایلند و مطرح در حضانت ماه بعد. پس از آزادی او ناپدید شد و بار دوم در ماه ژانویه سال جاری و در محل خود باقی می ماند مشخص نیست.

این عمل به نظر می رسد که رخ داده است برای نزدیک به دو دهه است.

در سال 2005 چن Yonglin یک دیپلمات چینی که پناهنده به استرالیا ادعا کرد ربایی در استرالیا انجام شد حداقل یک بار در سال. چن همچنین گفت: نیروهای امنیتی دارو و ربوده پسر سابق چینی رسمی و فرستاده او را به چین از طریق حمل و نقل کشتی هر چند مقامات استرالیا و ادعا قربانی گزارش انکار این ادعا است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de