داخل Kacey Musgraves و راستن کلی طلاق: آنها هنوز هم عشق’

ازدواج خود را کار نمی کند اما این بدان معنا نیست که آنها در شرایط بد. Kacey Musgraves و راستن کلی خود را اعلام کرد تقسیم یک روز پس از این کشور songstress برای ثبت طلاق است. در حال حاضر مقالات در حال ریختن نور در دلایل جدایی خود را.

با توجه به اسناد دادگاه به دست آمده توسط Us Weekly, Musgraves, 31, ظ در پنج شنبه, جولای 2, لیست خود را در تاریخ از جدایی به همان روز است. او اشاره نمایند که زمینه را برای طلاق.

مقالات دولت است که برنده جایزه گرمی و کلی, 31, “هنوز هم عشق و احترام به یکدیگر است.”

Inside Kacey Musgraves and Ruston Kelly’s Divorce Filing: They ‘Still Have Love and Respect for One Another’
راستن Kelly and Kacey Musgraves. تصادف/imageSPACE/MEGA

Musgraves درخواست شده است که دادگاه نیاز نیست خواننده و ترانه سرا در پاسخ به شکایت از او انتظار دارد که آنها را به طور مستقل ورود به یک توافق به همان اندازه تقسیم دارایی های خود را. کلی مدیر خدمت کرده بود مقالات خود را به نمایندگی در دوشنبه, جولای 6, در حالی که او ذکر شده خود را به مدیر آدرس به عنوان جدا و شوهر محل اقامت.

نوازندگان آشکار نیت خود را به طلاق در پنج شنبه, جولای 3. “با سنگین اما امیدوار قلب ما می خواستم برای قرار دادن افکار خود ما به هوا مورد آنچه اتفاق می افتد. این نوع از اطلاعیه ها همیشه ملاقات با موشکافی و حدس و گمان و ما می خواهیم برای متوقف کردن که حتی قبل از آن شروع می شود:” آنها گفت: در یک بیانیه مشترک. “ما اعتقاد داریم که ما را به جان یکدیگر برای الهی دلیل و باید هر دو تغییر یکدیگر بی نهایت بهتر است. عشق ما برای هر یک از دیگر می رود به مراتب فراتر از رابطه ما به اشتراک گذاشته شده به عنوان زن و شوهر. این ارتباط روح که هرگز نمی تواند پاک شود.”

این جفت ارز ادامه داد: “ما این تصمیم دردناک همراه — سالم تصمیم می آید که پس از یک دوره بسیار طولانی از تلاش بهترین ما می توانیم. به سادگی آن را فقط کار نمی کند. اگر ما فراق راه در ازدواج ما باقی خواهد ماند و دوستان واقعی برای بقیه زندگی ما. ما هیچ سرزنش و خشم و یا تحقیر برای هر یک از دیگر و ما برای حفظ حریم خصوصی و مثبت آرزوها برای ما هر دو همانطور که ما یاد بگیرند که چگونه به حرکت از طریق این.”

Musgraves و کلی گره خورده است گره در اکتبر 2017. او الهام بخش او ضربه 2018 رکورد, ساعت طلاییکه در ادامه به پیروزی آلبوم سال در جوایز گرمی در سال 2019.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de