نیل یانگ سخنرانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر بدون مجوز استفاده از موسیقی خود را

نیل یانگ bashes دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر بدون مجوز استفاده از موسیقی خود را

نیل یانگ ساخته شده است آن را روشن به رئیس جمهور ایالات متحده در وقت و زمان دوباره به هدایت روشنی از استفاده از موسیقی خود را در تظاهرات بدون مجوز به دلیل آن را ‘خوب است’.

تا کنون پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری دوباره او استفاده کرده است نیل جوان موسیقی در موارد متعدد به حمایت از او rightest شود.

از Rockin’ در جهان به این و شن و ماسه و حتی مانند یک طوفان در چهارم جولای تجمع نیل است به طور مداوم به نمایش گذاشت او مخالفت برای این استفاده غیر قانونی. خود کلامی تحقیر شده است آشکار از به عنوان دور برگشت به عنوان 2015.

در نامه سرگشاده خود به رئیس جمهور به تازگی نیل آغاز می شود گفت: “اگر چه من بارها و بارها از شما خواسته لطفا نه استفاده از موسیقی من دلیل آن را نشان می دهد که حمایت خود را از دستور کار شما باید همیشه آهنگ من به هر حال در تجمعات خود بدون توجه به حقوق من حتی تماس با من نام در توییتر. من متوجه نشدم که شما بازی موسیقی من در آخرین تجمع در داکوتای با وجود قبلی من درخواست است.”


اما در شرایط فعلی نیل تصمیم گرفته است به مطبوعات قانونی اتهامات به این دلیل که رئیس جمهور مسئول COVID-19 امداد تلاش و در میان این مشکل بار او نمی خواهید برای منحرف کردن او از ” کار مهم است.’

“از آنجا که شما مسئول COVID-19 دیدگاه در اینجا در ایالات متحده آمریکا, من نمی خواهد شکایت شما (که قطعا من است راست) به طور بالقوه مانع از کار مهم خود را در حفاظت از دست و صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند.

“با قدرت عظیم شما خوب بکار بردن ما از طرف من برای شما آرزوی بهترین ها را در نبرد حساس برای نجات روح آمریکایی از این تهدید. من می دانم که شما بهترین خود را برای همه آمریکایی ها بدون در نظر گرفتن گرایش سیاسی. من شما را تشویق در تلاش خود را برای متحد کردن امریکا است.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de