قانون جدید نیاز خواهد بود NYPD پلیس به فرد بیمه برای پوشش سوء ادعا


ایسنا

لایحه جدید معرفی شده توسط یک نماینده مجلس ایالات متحده نیاز به افسران پلیس را از مسئولیت شخصی بیمه برای پوشش دادن به دعاوی مدنی علیه آنها را برای سوء رفتار گزارش گفته اند.

قانون جدید معرفی شده توسط سناتور Alessandra Biaggi خواهد به این معنی نیست که پلیس دیگر نمایندگی های شهرستان, قانون, بخش, بر اساس گزارش نیویورک پست.

بر اساس قانون فعلی این لایحه از هر گونه حکم و یا شهرک مستقر هستند و با استفاده از پول مالیات دهندگان این گزارش گفت:.

“در حالی که مالیات دهندگان کمک مالی اجرای قانون که در تعامل با سوء آن همان افسران اغلب معنی دار فرار از پاسخگویی” سناتور Biaggi به این روزنامه گفت.

سناتور پیشنهاد کرده است که افسران را به فرد بیمه به عنوان وسیله ای برای برگزاری افسران پاسخگو برای هر گونه افزایش در حق بیمه مربوط به پرداخت برای خطا.

“افسران که سوء ادعا علیه آنها ممکن است حق بیمه خود را به بالا و مورد نیاز خواهد بود به پرداخت هزینه های آن. هدف از این لایحه است که به ایجاد یک مالی بازدارنده برای پلیس سوء و ایجاد پاسخگویی برای رفتار شنیع” او گفت:.

شهرستان و یا دیگر دولت های محلی هنوز هم مورد نیاز برای پوشش بیمه پایه سیاست به پوشش شبه جرم دادخواهی هزینه های.

شهر نیویورک پرداخت $230 میلیون در 6,472 موارد به اتهام سوء رفتار و یا اتهام تخلف توسط ماموران بین جولای ژوئن 2017 و 2018, پست گزارش شده است.

این لایحه در آخرین تعدادی از حرکت های اخیر به اصلاحات پلیس. ماه گذشته فرماندار نیویورک اندرو کومو امضا و به قانون گسترده پلیس اصلاحات در دستور کار است که شامل ممنوعیت chokeholds در دولت است.

این قانون شامل تعدادی از مقررات از جمله ممنوعیت chokeholds توسط مأموران اجرای قانون منع کاذب مبتنی بر نژاد 911, گزارش و تعیین دادستان کل به عنوان یک مستقل دادستان برای مسائل مربوط به مرگ و میر غیر نظامی.

این ‘نام خود را می گویند’ دستور کار بسته همچنین لغو بخش 50A حقوق مدنی قانون اجازه می دهد تا برای شفافیت قبل انضباطی پرونده مأموران اجرای قانون.

تمدید فشار به معرفی اصلاحات که در بحث سال بود catalysed by مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که درگذشت در حالی که در بازداشت در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای یک دوره طولانی از زمان.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio همچنین پیشنهاد برش $1bn (£814m) از پلیس نیروی $6bn (£4.48 میلیارد دلار) بودجه سالانه در پایان ماه گذشته میان ملی ناآرامی.

ادامه مطلب

NYPD بی سر و صدا disbands ‘بیش از حد تهاجمی’ anti-crime unit

سه طبقه ساختمان فرو می ریزد و در شهر نیویورک

AOC می گوید پلیس نیویورک کاهش بودجه به اندازه کافی نمی رویم

شهر نیویورک شهردار قصد دارد برای کاهش $1bn از بودجه پلیس

شهردار نیویورک به نصب سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری در خارج از برج ترامپ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de