جدید آمریکا CDC مدرسه بازگشایی دستورالعمل های وعده داده شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شکایت

1 / 5

جدید آمریکا CDC مدرسه بازگشایی دستورالعمل های وعده داده شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شکایت

فایل عکس: رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن میزبان coronavirus پاسخ رویداد در بازگشایی مدارس در کاخ سفید در واشنگتن

توسط Doina Chiacu و دافنه Psaledakis

واشنگتن (العالم) – مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در نظر دارد به صدور دستورالعمل جدید برای بازگشایی مدارس, معاون رئیس جمهور, مایک پنس گفت: پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با انتقاد از سازمان, توصیه های بیش از حد گران و غیر عملی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه است که به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر متهم دموکرات ها مایل به نگه داشتن مدارس تعطیل به دلایل سیاسی و تهدید به قطع بودجه فدرال به مدارس که نمی بازگشایی با وجود افزایش coronavirus موارد است.

“من مخالف با @CDCgov در آنها بسیار دشوار و گران قیمت دستورالعمل برای باز شدن مدارس. در حالی که آنها می خواهند آنها را باز آنها درخواست مدارس به انجام این کار بسیار غیر عملی همه چیز. من خواهد بود در ملاقات با آنها!!!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر.

Flanked توسط بالا اداره بهداشت و آموزش و پرورش مقامات پنس گفت: CDC هفته آینده صادر خواهد شد “جدید مجموعه ای از ابزار … به وضوح بیشتر در هدایت رفتن به جلو.

“رئیس جمهور گفت: امروز ما فقط نمی خواهم هدایت می شود بیش از حد سخت” پنس گفت: در کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در وزارت آموزش و پرورش.

CDC مدیر رابرت Redfield تاکید کرد که آژانس دستورالعمل نمی شد مورد نیاز است.

“این امر می تواند شخصا بسیار ناامید کننده به من و من می دانم که آژانس من اگر دیدیم که افراد با استفاده از این دستورالعمل ها به عنوان یک منطق برای بازگشایی مدارس ما” Redfield گفت.

CDC ساخته شده است که تعدادی از توصیه های برای مدارس از جمله تست برای COVID-19 تقسیم دانش آموزان به گروه های کوچک در خدمت بسته بندی ناهار در کلاس های درس به جای سالن های غذاخوری و به حداقل رساندن های دانشکده لوازم.

آن را توصیه کرده است که کرسی تواند با فاصله حداقل شش فوت از هم جدا و عطسه پاسداران و پارتیشن بندی بود در محل قرار داده که اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

مقامات دولت گفت: رهبران محلی خواهد خیاط تصمیمات خود را در مورد نحوه بازگشایی مدارس.

“در نهایت این ماده اگر مدارس باید بازگشایی آن را به سادگی یک ماده از چه. آنها باید به طور کامل باز” وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos گفت.

متحده مسئول آموزش ابتدایی و متوسطه تحت قانون اساسی ایالات متحده, اما برخی از برگزاری شده است در تصمیم گیری زمانی و چگونه برای باز کردن مدارس مورد تجدید حیات coronavirus در سراسر کشور است.

در ایالات متحده شیوع عبور کرده 3 میلیون مارک در تایید موارد با مرگ و میر 131,336 با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

“این Dems فکر می کنم این امر می تواند برای آنها بد سیاسی اگر ایالات متحده مدارس باز قبل از انتخابات ماه نوامبر است اما مهم برای کودکان و خانواده ها است. ممکن است به قطع بودجه اگر باز نمی شود!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر.

تصدیق کرد که سهم شیر از بودجه مدارس می آید از کشورهای پنس گفت که دولت با کنگره به دنبال راه “به کشورهای قوی انگیزه و تشویق برای گرفتن بچه ها به مدرسه است.”

“از آن زمان برای ما به بچه های ما بازگشت به مدرسه” او گفت:.

دولت فدرال فراهم می کند برخی از مکمل بودجه برای مدارس از جمله از طریق کنگره برای تخصیص بودجه. با دموکراتها کنترل مجلس نمایندگان هر گونه تلاش برای محدود کردن بودجه است که مطمئن شوید که به صورت موانع.

کار, منشی, یوجین Scalia گفت: مدرسه reopenings لازم را برای بهبود اقتصادی در ایالات متحده. کسب و کار و محافظه کار گروه باید گفت: پدر و مادر نیاز به بازگشت به کار.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که فشار دولت فرمانداران برای باز کردن مدارس در پاییز.

این افزایش در ایالات متحده موارد مطرح شده نگرانی ها در مورد افزایش خطر ابتلا به کودکان گسترش این ویروس به آسیب پذیر بزرگسالان در خانه به عنوان به خوبی به عنوان مسن معلمان و کارکنان مدرسه.

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: دولت فدرال حق ندارد در مدارس و دولت خود را اعلام خواهد کرد بازگشایی برنامه در هفته اول ماه اوت است.

در کشور همسایه نیوجرسی فرماندار فیل مورفی گفت که او برنامه ریزی شده برای بازگشایی مدارس دولتی در پاییز اما این سایت متعلق به حق “نیشگون گرفتن و کشیدن است که اگر آن را به معنی صرفه جویی در زندگی می کند.”

(گزارش شده توسط Doina Chiacu; ویرایش توسط برنادت Baum, Jonathan Oatis و سونیا Hepinstall)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de