دادستان نیویورک به طور کلی توصیه برای کاهش شهردار قدرت پلیس

ایالت نیویورک دادستان کل Letitia جیمز اعلام کرد که طرح دعوی در دادگاه توسط ایالت نیویورک در مقابل e-سیگار ساز Juul Labs Inc در شهر نیویورک

توسط جاناتان آلن

نیویورک (رویترز) – نیویورک دادستان کل Letitia جیمز توصیه می شود که شهر نیویورک شهردار را تنها کنترل پلیس شهر کمیساریای استخدام در یک گزارش مقدماتی منتشر شده در روز چهارشنبه در تحقیقات به پلیس از تظاهرات اخیر.

او خواستار ایجاد یک کمیسیون با نمایندگان از شهردار, شورای شهر, عمومی, مدافع و حسابرسی که نظارت بر استخدام و ارتقاء ارشد پلیس نیویورک مقامات وزارت. این کمیسیون را نهایی می گویند در بخش بودجه و مامور نظم و انضباط.

“باید وجود داشته باشد کاملا جدید پاسخگویی ساختار NYPD” جیمز گفت: در گزارش او که همچنین توصیه می شود با دادن قدرت بیشتر به پولیس شکایت بررسی هیئت مدیره شهرستان های آژانس که بررسی های پلیس در آوریم.

شهردار بیل د Blasio را رد ایده جدید کمیسیون.

“در حالی که ما از دادستان کل برای بررسی و نگاه به جلو به بررسی این گزارش کامل و کار با هم برای اصلاحات بیشتر پلیس در این شهر ما اعتقاد به ایجاد یک کمیسیون برای نظارت بر NYPD می کند که” سخنگوی Freddi گلدشتاین در بیانیه ای گفت.

در تماس با خبرنگاران جیمز گفت که او نمی تواند خود را تحمیل کنند توصیه اما گفت که معترضان علیه خشونت پلیس که بسیج در خیابانهای شهر برای بیش از یک ماه می تواند وادار شهردار به نظر آنها اتخاذ.

او نیز کاهش یافته است می گویند اگر او می خواهد توجه داشته باشید هر گونه تخلف توسط ماموران برخی از آنها دیده می شد لگد زدن و تنه زدن معترضان هدف قرار دادن آنها را با باطوم و dousing آنها در اسپری فلفل در صحنه دستگیر شده در نمرات ویدئوها در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن است. ده ها تن از مردم به شهادت قبل از جیمز ماه گذشته که آنها صدمه دیده و یا مجروح توسط پلیس در حالی که اعتراض مسالمت آمیز.

“من نمی دانم اگر ما شد وظیفه با توانایی قضاوت پلیس” جیمز به خبرنگاران گفت:. “ما وظیفه با مسئولیت به دنبال تعامل بین پلیس و معترضان.”

د Blasio و پلیس کمیسر, Dermot درخت روغن قلم را در دفاع از این بخش پاسخ گفت: استفاده از نیروی بیشتر بود متناسب با آنچه که آنها به عنوان تهدید خشونت توسط شهروندان است.

او تحقیقات آغاز شد و در ماه مه پس از فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت که او نگران “نگران کننده خشونت و درگیری” بین ماموران و معترضان که شروع روز تظاهرات پس از کشتار در مینیاپولیس جورج فلوید.

جیمز به خبرنگاران گفت: گزارش نهایی و مجموعه ای از توصیه ها خواهد بود منتشر شده در نامشخص تاریخ بعد.

(گزارش شده توسط جاناتان آلن; ویرایش توسط ریچارد چانگ)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de