PGA طرفدار و کودکان در میان قربانیان در آیداهو سقوط هواپیما, پلیس می گویند. در اینجا چیزی است که ما می دانیم

یک گلف PGA حرفه ای و دو تن از فرزندان خود را در میان هشت نفر کشته شدند که دو هواپیما با هم برخورد بیش از یک دریاچه در شمال آیداهو روز یکشنبه اعلام کرد.

حداقل هشت نفر از جمله سه کودک در تصادف کشته شدند در کار د لین, این, Kootenai, شهرستان کلانتر دفتر گفت. شش از بدن شده اند بهبود اعلام کرد.

کلانتر را شناسایی کرده است پنج شش مسافران بودند که در هیئت مدیره یکی از هواپیماها. دو نفر بودند که در هیئت مدیره سایر هواپیما های شناسایی شده اند اما نام آنها را منتشر نکرده اند تا خانواده اطلاع داده شود, به گفته مقامات.

“هواپیما شد و سرنشین توسط نیل Lunt 58 ساله نر از آزادی دریاچه” کلانتر شدهاند. “همچنین در این هواپیما مسافری شان K. Fredrickson یک زن 48 ساله نر از لبنان, اورگان, 16-year-old female, an 11-year-old male و 16 ساله مرد. این نوجوانان ذکر شده کودکان و stepchildren از شان. وجود دارد یکی دیگر نر در هواپیما که هنوز شناسایی اما کارآگاهان در حال حاضر در حال کار بر روی آن است.”

Fredrickson بود رئیس جمهور از شمال غربی اقیانوس آرام PGA بخش تحصیلات تکمیلی گفت.

“آن را با غم و اندوه بزرگ است که ما را به اشتراک عبور از دوستان ما و رئیس جمهور شان Fredrickson دیروز در سقوط هواپیما در, Coeur d’ Alene” PGA گفت. “شان بود, باور نکردنی, پدر, شوهر, PGA حرفه ای مربی و رهبر. وجود دارد هرگز کلمات برای برقراری ارتباط درد از دست دادن چنین. چه از طریق نماز و یا آرام, انعکاس, لطفا نگه شان و خانواده اش را در قلب خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de