شاهزاده ویلیام است که در هیچ عجله به تاج و تخت پیش از پرنس چارلز

شاهزاده ویلیام است که در هیچ عجله به تاج و تخت پیش از پرنس چارلز

شاهزاده ویلیام گرم راه خود را به قلب از مردم بریتانیا به زودی پس از تولد و با ملکه در ذهن بسیاری از سلطنتی تماشاچیان و طرفداران امیدوار هستند او را به تاج و تخت بریتانیا قبل از پدرش پرنس چارلز.

به منظور روشن پرنس ویلیام افکار واقعی در مورد این موضوع سلطنتی متخصص و درست حق امتیاز تلویزیون بنیانگذاران نیک Bullen صحبت در مورد امکان این ادعا که شاهزاده ویلیام است که در “هیچ عجله به پادشاه” با دور زدن پدرش پرنس چارلز در هر راه.

در مصاحبه خود با فاکس نیوز Bullen صحبت در مورد آینده خود را مستند پرنس ویلیام: یک پادشاه در ساخت بر اساس زندگی سلطنتی.

Bullen اظهار داشت: “ما در حال گفت که ویلیام ‘بسیار پله تا در نقش خود به عنوان یک عضو ارشد خانواده سلطنتی در بسیاری از جهات از نظر عمومی خود را با مشخصات و آنچه او انجام شده بود.’ کلمه ای که استفاده شد که او سلطنت مانیفست ” که من بسیار دوست دارم. آن ، یک ایده از چه نوع پادشاه او را برای رفتن به.”

با شاهزاده ویلیام طرفداران مشتاق به دیدن او را تا عرش بسیاری اعلام کرده اند تمایل خود را برای او به دور زدن پدر خود در خط جانشینی. اما درست حق امتیاز تلویزیون’s بنیانگذار اطمینان توده ها که هرگز اتفاق می افتد. “شما می توانید آن را می گویند به همان اندازه به عنوان دوست دارید اما آن را هرگز اتفاق می افتد. هنگامی که ملکه بسیار متاسفانه می میرد پرنس چارلز خواهد شد پادشاه. بحثی نیست. این چیزی است که ملکه می خواهد. این چیزی است که شاهزاده ولز می خواهد. و من می دانم که آنچه ویلیام می خواهد. و شما می دانید, William است که در هیچ عجله به پادشاه است.”

او در ادامه گفت: “در اینجا چیز عجیب و غریب است که شما را با royals و من صحبت کردم به شاهزاده ولز در این مورد — به بالا کار شما اساسا مایل خود را پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادر بزرگ به مرده. شما می دانید آن را به شما می دانم که این کار را در نهایت خواهد آمد اما شما در هیچ عجله به این کار است.”

“برای چارلز به پادشاه مادرش را به مرگ. بنابراین برای ویلیام به پادشاه, پدر او را به مرگ. هیچ کس نمی خواهد که. آن را به شما اتفاق می افتد در موعد و ویلیام است که در هیچ عجله برای آن است. پس از آن ملکه شاهزاده ولز و سپس ویلیام — که نظم.”

چه چیزی باعث شاهزاده منحصر به فرد است که تمایل خود را برای قرار دادن وظیفه جلوتر از برنامه های شخصی. “او بسیار 21 قرن سلطنتی [اما] او را به وضوح به یاد بسیاری از پدر خود و او مربی توسط مادر بزرگ خود را. به طوری که همه میراث نشسته هنوز هم با او. و در این مستند شما خواهید دید او قرار می دهد وظیفه اول.

“تاج می آید اما شما می دانید او را به ازدواج یک زن است که نمی کلاسیک عروس سلطنتی. او از یک خانواده تربیت که خیلی بیشتر شبیه به بسیاری از ما. و من فکر می کنم که در خود دارد باعث می شود او متفاوت است.”

با این عزم و حس وظیفه در دست شاهزاده ویلیام است که مطمئن شوید که خود را بر تاج و تخت. “مادر او تا به حال بسیار واضح و روشنی از نوع شاه او می خواست ویلیام بود. از سن خیلی زود او را از دیدن بی خانمان ها. او را دیدم او مادر کار با حقوق خود محروم. و من فکر می کنم او خواهد شد بسیار به جلو, به دنبال, اما با یک حس واقعی از وظیفه می رود که با تاج. شما ببینید آن در بهداشت روانی او را به کار در حال حاضر است.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de