دانشگاه تقلا برای محافظت از دانش آموزان از خطر اخراج از یخ جدید سیاست نیاز به کلاس های حضوری

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انداخته کالج ها و دانشگاه های سراسر کشور به سردرگمی در این هفته با غیر منتظره اعلام کرد که دانشجویان بین المللی را مجبور به ترک آمریکا اگر مدرسه خود را ارائه نمی دهد در کلاس های حضوری در طول ترم آینده.

در یک مصاحبه مطبوعاتی بعد از ظهر دوشنبه ایالات متحده مهاجرت و گمرک اعلام کرد که تحت یک آینده حکومت موقت دانشجویان خارجی در حال حاضر حضور در یک مدرسه که قصد دارد به کار به طور کامل آنلاین در طول ترم پاییز خواهد شد و یا به انتقال به یک مدرسه متفاوت ارائه در کلاس های حضوری ترک این کشور به طور داوطلبانه و یا در صورت امکان اخراج.

علاوه بر این یخ گفت: وزارت امور خارجه “خواهد شد و صدور ویزا برای دانش آموزان ثبت نام شده در مدارس و/یا برنامه هایی که به طور کامل آنلاین برای ترم پاییز و نه ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی اجازه این دانش آموزان برای ورود به ایالات متحده است.”

تحت شرایط عادی ایالات متحده نمی اعطای ویزای دانشجویی به مردم در ثبت نام آنلاین-تنها دوره و قوانین موجود نیاز است که کسانی که در ایالات متحده در برخی ویزای دانشجویی باید از حضور در بسیاری از کلاس های خود را در فرد. اما در ماه مارس به عنوان افزایش coronavirus موارد منجر رئیس جمهور تهمت به اعلام اورژانس ملی و باعث مدارس سراسر کشور به دانشگاه های یخ صادر موقت استثنا در این قانون اجازه می دهد دانش آموزان خارجی که در حال حاضر در کشور برای انتقال به آموزش از راه دور همراه با همسالان خود بدون از دست دادن خود را از وضعیت ویزا. ارائه که یخ روشن ساخته بود “تنها در اثر طول مدت اورژانس” مجاز دانشجویان خارجی برای ادامه عادی خود بار دوره آنلاین از طریق بهار و تابستان ترم.

با وجود گزارش می دهد که تهمت به تازگی در نظر گرفته لغو اضطراری ملی بیانیه های صادر شده در پاسخ به coronavirus کاخ سفید اعلام کرده است هیچ اقدام است. و در حالی که یخ را دوشنبه مطبوعاتی با اشاره به ویزای موقت معافیت نهاد “در طول COVID-19 اضطراری” coronavirus عفونت به صعود ادامه با مناطق مختلف کشور گزارش تعداد بی سابقه ای از عفونت های جدید. از شنبه کل تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده پیشی گرفته بود 3 میلیون با بیش از 132,000 مرگ و میر در سراسر کشور با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز.

موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) در دانشگاه در کمبریج ، (آدم Glanzman/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

این است که در برابر این پس زمینه است که کالج ها و دانشگاه ها کار کرده اند به منظور توسعه برنامه های فردی برای چگونگی و زمانی که به سر کلاس های پاییز امسال — که بسیاری از آنها به تازگی اعلام شده است و یا در حال نهایی زمانی که یخ صادر شده آن سیاست جدید در مورد دانشجویان خارجی در روز دوشنبه ، هر چند با توجه به تاریخچه آموزش عالی اکثریت مدارس که در خدمت دانشجویان نشان داده اند که آنها برنامه ریزی برای از سرگیری کلاس های این سقوط هر دو در فرد و یا تحت ترکیبی از آنلاین و حضوری دوره های, تعدادی از مدارس از جمله تمام 23 دانشگاه در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در بزرگترین کشور چهار سال دانشگاه دولتی سیستم و همچنین دانشگاه جنوب کالیفرنیا اعلام کرده بود که ترم پاییز کلاس برگزار خواهد شد تقریبا به طور انحصاری آنلاین. روز دوشنبه در مدت کوتاهی قبل از یخ خود را نشان داد سیاست جدید برای ترم آینده پرینستون, Georgetown, راتگرز دانشگاه هاروارد و دانشگاه اعلام کرد برنامه های خود را برای یک درجه اول از راه دور سقوط مدت است.

در زیر یخ جدید, بخشنامه دانش آموزان با برخی از ویزاها باید ثبت نام حداقل یک فرد در این دوره سقوط در جهت ورود به ایالات متحده و یا در کشور باقی می ماند.

یخ اعلام شد و بلافاصله ملاقات با سردرگمی و محکومیت با رئيس جمهور از انجمن از دانشگاه های آمریکا خواستار آن را “فوق العاده غلط و عمیقا بی رحمانه است.” توسط صبح روز چهارشنبه سیاست تبدیل شده بود موضوع طرح دعوی در دادگاه فدرال ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه برای ماساچوست توسط دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست. کت و شلوار آمده است که “یخ عمل اقدام بدون هیچ گونه نشانه ای از نظر سلامت دانش آموزان, دانشکده, دانشگاه, کارکنان و یا جوامع…و یا عدم وجود گزینه های دیگر برای دانشگاه ها به ارائه برنامه های درسی خود را به بسیاری از دانشجویان بین المللی” و تماس برای سفارش ضابط موقت به منع دولت از اجرای این سیاست است. این نیز به اتهام که یخ سیاست “طراحی شده برای نیروی دانشگاهها برای انجام در کلاس های حضوری,” با استناد به دیدگاه های ساخته شده توسط Ken Cuccinelli سرپرست معاون وزیر امنیت میهن در مصاحبه با سی ان ان جمعه که در آن او گفت که یخ بخشنامه کمک خواهد کرد “تشویق مدارس برای بازگشایی شده است.”

دانش آموزان در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی (USC) پردیس در لس آنجلس در تاریخ 11 مارس. (Frederic J. Brown/خبرگزاری گتی ایماژ)

رئیس جمهور تهمت نیز اصرار دارد که عمومی-مدارس باید بازگشایی کامل و در خود برنامه منظم این سقوط بیش از اعتراضات معلمان اتحادیه های کارگری و در تضاد با برنامه های از شهر نیویورک, تخته, آموزش و پرورش, به سر کلاس در یک تقسیم-برنامه هفته.

طرح دعوی در دادگاه اشاره می کند که “روش ها و مسئولیت” برای اجرای این قانون تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده در دفتر ثبت فدرال مورد نیاز در مرحله صدور مقررات جدید. در واقع در همان سی ان ان ظاهر سه شنبه Cuccinelli ساخته شده تکرار و اشاره به این واقعیت که در حکومت موقت “باقی می ماند به طور کامل نهایی.”

کن Cuccinelli اقدام معاون وزیر U. s. Department of Homeland Security, شهادت در یک خانه کمیته امنیت داخلی شنیدن در مورد پاسخ دولت به کروناویروس در توپ خانه ساختمان اداری در کاپیتول هیل در 11 مارس سال 2020 در واشنگتن, DC. (درو Angerer/گتی ایماژ)

معلوم نیست چگونه این دعوی را تحت تاثیر قرار دانشگاههای دیگر و بیش از 1 میلیون دانش آموزان بین المللی که ثبت نام در آنها را به عنوان آخرین سال تحصیلی.

در این میان مدیران مدرسه در حال تقلا برای ارائه پاسخ و اطمینان به دانش آموزان خود را که در برخی موارد ممکن است شامل تجدید نظر در برنامه های خود را برای ترم پاییز. در نامه ای به دانش آموزان در چهارشنبه و ارائه شده در یاهو, اخبار دانشگاه کالیفرنیای جنوبی رئیس جمهور و سایر مدیران نوشت که “ما به شدت دفاع در برابر این سیاست و در حال همکاری نزدیک و مشترک با آموزش عالی همکاران در سراسر کشور.”

“با توجه به طیف گسترده ای از دوره های ارائه شده هر دو در فرد و آنلاین ما در حال خوش ما قادر خواهد بود برای حمایت از ما دانشجویان بین المللی برای تحصیل در فرد با خیال راحت کنند اما ممکن است چند روز” نامه است.

USC اعلام کرده بود در تاریخ 1 ژوئیه که مدرسه بود “توصیه همه دانشجویان به دوره های خود را آنلاین و تجدید زندگی و یا نزدیک به دانشگاه این ترم.” این مطلب اخیر ارسال ایمیل به دانش آموزان نشان می دهد USC مدیران ممکن است کار به تجدید نظر خود را سقوط طرح که در ابتدا پیش بینی در درجه اول مبتنی بر اینترنت درس بارگذاری برای دانشجویان به ارائه بیشتر در فرد گزینه های.

“ما درک می کنیم که شما باید بسیاری از زمان های حساس تصمیم گیری” می خواند نامه رئيس جمهور. “ما ارسال خواهد شد به زودی با جزئیات بیشتر و گزینه های و قدردانی از صبر و شکیبایی شما.”

یک سخنگوی دانشگاه کالیفرنیا در ارواین که تا به حال نیز که قبلا برنامه ریزی شده برای بسیاری از کلاس های کارشناسی به محل آنلاین پاییز امسال ارائه اخبار یاهو با آخرین ارتباطات فرستاده شده به دانشجویان اشاره کرد که پردیس مقامات در ادامه به بحث در این موضوع است.” در ایمیل ارسالی سه شنبه مدرسه معاونت دانشجویی نوشت که “دانشگاه ما و دانشگاه کالیفرنیا انجام خواهد داد که همه ما می توانیم برای حمایت از دانش آموزان ما در حالی که مطابق با این تغییرات و به حداقل رساندن دانش آموز اختلال.” ایمیل لینک به یک نسبتا مبهم بیانیه صادر شده در اوایل روز سه شنبه توسط رئيس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا جانت ناپولیتانو که در آن او را محکوم یخ جدید, قوانین و گفت: به سادگی که “UC ارزیابی خواهد شد به طور کامل چگونه این تغییرات را بر دانشگاه های ما و ما دانشجویان بین المللی است.”

در حالی که تاکید بر این که “این یک وضعیت در حال تحول منوط به تغییر” معاونت ایمیل به دانش آموزان نشان می دهد که مدرسه انتظار ندارد که قادر به برآوردن جدید یخ مورد نیاز برای فرد دروس در زمان برای ترم پاییز حداقل برای دانش آموزانی که در حال حاضر در ایالات متحده به جای “UCI پیش بینی کار با ورودی جدید دانشجویان بین المللی به آنها اجازه می دهد برای شروع از راه دور و ایجاد پیشرفت نسبت به درجه خود.”

“ما انتظار داریم که یک بار بین المللی دانش آموزان قادر به ثبت نام در کلاس های حضوری آنها قادر خواهد بود برای شروع روند درخواست ویزا.” ایمیل آدرس نیست چگونه دانشگاه انتظار دارد که قوانین جدید به تاثیر موجود دانشجویان بین المللی که در حال حاضر در کشور است.

تعدادی از اساتید از جمله از USC و UC Irvine, باید توییتی شخصی ارائه می دهد به رفتار در فرد مستقل مطالعه دروس برای دانش آموزانی که در حال حاضر ممکن است در خطر از دست دادن ویزا خود را.

عکس از پردیس دانشگاه نیویورک در شهر نیویورک گرفته شده در Nov. 16, 2016. (اریک مک گرگور/اقیانوس آرام پرس/LightRocket از طریق گتی ایماژ)

یک گزارش منتشر شده روز شنبه توسط این وقایع از آموزش عالی تاکید می کند که یخ جدید قوانین نیست فقط باعث هرج و مرج برای مدارس که در حال برنامه ریزی برای ترم پاییز از راه دور.

“حتی نهادهایی که برنامه ریزی برای ارائه ترکیبی از آنلاین و حضوری دوره های در حال تقلا برای اطمینان حاصل شود که وجود دارد به اندازه کافی چهره به چهره و دوره های آموزشی برای دانشجویان بین المللی برای دیدار با الزامات سیاست جدید” می خواند Chronicle of Higher Education report. همچنین اشاره می کند که “تحت سیاست های مقررات دانشگاه برنامه ریزی به عمل در یک حالت ترکیبی…. باید به روز رسانی برنامه های خود را با وزارت امنیت داخلی با آغاز ماه اوت, و شماره جدید برای دریافت اسناد و مدارک شناخته شده به عنوان من-20s به هر دانش آموز و مدارک است نه مصرف کاملا آنلاین دوره بارگذاری.” این تحمیل عظیم لجستیکی انجام, به خصوص برای مدارس با تعداد زیادی از دانشجویان خارجی است.

بیانیه ای صادر شنبه توسط اندرو همیلتون رئیس جمهور از دانشگاه نیویورک است که به 17,000 دانشجویان بین المللی — بزرگترین عدد در کشور — به نظر می رسد به گرفتن عدم اطمینان و سردرگمی مدیران در حال تجربه حتی به عنوان آنها به دنبال اطمینان خود را دانشجویان بین المللی. در حالی که او در پاکستان به اصرار مقامات فدرال به “لغو یا تغییر این قانون” و وعده به کار “با هر متاثر از دانش آموزان به طوری که آنها می توانید در ادامه مطالعات خود را در ایالات متحده” همیلتون بیانیه اساسا اذعان می کند که او دقیقا مطمئن نیستید که چگونه این مدارس دانش آموزان بین المللی خواهد بود تحت تاثیر این سیاست جدید است.

چرا که “NYU ترکیبی برنامه برای پاییز شامل هر دو در فرد و از راه دور آموزش گزینه های” او نشان می دهد “این مقررات جدید ممکن است تاثیر نمی گذارد بسیاری از ما دانشجویان بین المللی می تواند مخل به برخی از کسانی که در حال حاضر خواهد بود مجبور به تجدید نظر خود را به سقوط برنامه برای اطمینان از آنها شامل کلاس ها زندگی می کنند.”

در یک نامه آنلاین پست سه شنبه مدیر بین المللی دانشجویی و خدمات محقق دانشگاه ماساچوست-امهرست (که برنامه ریزی شده برای ارائه “همه دوره ها که نیاز به حضور فیزیکی در دانشگاه” از راه دور این سقوط) خواست دانشجویان بین المللی به لحن از “مقدار قریب به اتفاق از اطلاعات آنلاین و گفتگو” در مورد یخ جدید, سیاست و التماس آنها را به “هر گونه تصمیم ناگهانی و یا شتابزده تصمیم گیری در مورد برنامه های خود را از مطالعه.” روز دوشنبه اعلام “است که بسیار در معرض تغییر” در این نامه اشاره کرد.

Andrea Flores, مهاجرت, کارشناس سیاست که در خدمت به عنوان معاون مدیر سیاست در ACLU به نام یخ جدید قوانین “فوق العاده بی رحمانه” و “فراتر از مخل برای دانشگاه ها و دانشجویان به طور یکسان.”

“دولت با قرار دادن مدارس در واقعا غیر ممکن است موقعیت [که] شما هم همه را خطر ساخت برخی از مردم نا امن به سادگی با اجبار در کلاس های حضوری و یا می گویند به این دانشگاه در اعتراض به اخراج دانش آموزان خود را مگر اینکه شما منطبق’,” او گفت:. “این واقعیت است که دانشگاه ها در حال حاضر به نگرانی در مورد دانش آموزان اخراج و یا دانش آموزان نه اینکه اجازه دهید به داخل کشور است که یکی از فوق العاده ترین چیزی است که آنها در حال برخورد با آنها به عنوان در حال پاسخ گویی به این بیماری همه گیر.”

فلورس گفت که دانشجویان خارجی هستند فقط آخرین تلفات از “تهمت ضد مهاجر جنگ صلیبی” با اشاره به تعدادی از جارو های جدید مربوط به مهاجرت محدودیت های که دولت معرفی کرده است از زمان شروع این بیماری همه گیر تأثیر کارگران خارجی و پناهجویان در میان بسیاری دیگر.

“آیتالله سیستانی به نام در کنگره برای بررسی همه این COVID مهاجرت تغییر سیاست چون پشت همه آنها فقط یک سازگار تلاش برای از بین بردن ما کل سیستم مهاجرت به عنوان ما آن را می دانم” او گفت:.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان ‘درخشان شهر بر روی تپه’

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de