چرا 9 وبلاگ عرضه عمده مو تحولات در طول سال

ستاره عشق برای اولین buzzworthy تغییرات مو! از پاملا اندرسون بازیگران هالیود در سال 2013 به کیت هادسون برش وزوز در سال 2017, تعداد انگشت شماری از تحولات شده اند و برای همیشه ریشه دوانده به حافظه ما در طول سال.

در حالی که کلاه گیس یک راه سرگرم کننده برای در آغوش مو جدید رنگ یا طول ستاره ها به ندرت پشیمانی به طور کامل متعهد به انجام. هر دو اندرسون و هادسون باید اذعان کرد که خود را چشمگیر تغییرات مو به طور کلی یک تجربه مثبت.

اندرسون در حال غرق بلند, امضا, بلوند, قفل فوق العاده کوتاه ، در ماه نوامبر سال 2014 او در ادامه از Ellen DeGeneres به بحث در مورد تغییر و تحول است. “من فقط فکر کردم شما می دانید من تا به حال تا به حال یک زندگی” او توضیح داد. “من می خواستم به نوع قرار داده است که پشت سر من و شروع تازه است.”

هادسون buzzed سر او را به طور خاص برای یک فیلم, اما در طول مصاحبه ای در این Lorraine نشان می دهد در ماه مارس سال 2018 او نشان داد که او نتواند آن را! دوست پسر من [دنی Fujikawa] استفاده می شود به مالش سر من و این امر قرار داده و من حق را به خواب,” او گفت: میزبان. “من هرگز فراموش نکنید که احساس فقط به خواب رفتن او به مالش سر من. من هرگز احساس هر چیزی که قبل از.”

یکی از buzziest مو تغییرات اخیر بود ساوانا Chrisley است تصمیم به رفتن از یک باب به یک پری! “من فقط می خواستم یک تغییر” را در حال رشد Chrisley ستاره گفت: ما هفته در ماه جولای سال 2020 تأمل در این مدل موی او در اکتبر 2019. “و من نیز تا به حال نوع بدست موهای من رنگ بیش از حد در زمان توسط افراد مختلف و آن را فقط به طور کامل سرخ شده ، بنابراین من واقعا تا به حال هیچ چاره ای اما به قطع آن است.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن این مو تحولات و بیشتر! به علاوه پیدا کردن دلایل خاص چرا ستاره ها متعهد به جدید خود را ‘dos.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de