2000s, ستاره های موسیقی پاپ پس از آن و در حال حاضر: هیلاری داف و بیشتر

پاپ کمال! هیلاری داف, ریحانا, Jesse McCartney و بیشتر خوانندگان از 2000s آمده اند راه طولانی از ستاره پاپ آغاز شود.

داف سر به فلک کشید به سوپر استار شدن به عنوان شخصیت سرب در دیزنی کانال Lizzie McGuire در سال 2001. دو سال بعد او منتشر شد اولین آلبوم دگردیسیپر بازدید مانند “تا دیروز” و “پاک”.

او نشده منتشر شد یک رکورد جدید پس از 2015 اما او حرفه بازیگری را ادامه داد تا به اوج. ریحانا از سوی دیگر باقی مانده است به یک جزء اصلی در صنعت موسیقی پس ظاهر بر روی صحنه در سال 2005. باربادوس بومی است پس از راه اندازی یک شرکت زیبایی و مد نام تجاری است که او را حفظ در بین تور برای موسیقی خود را.

مک کارتنی لگد کردن او ستاره پاپ وضعیت به عنوان یک عضو از رویای خیابان در سال 1999. اگر چه گروه پسر نمی آخرین طولانی قرار گرفتن در معرض jumpstarted این Summerland زاج را حرفه ای انفرادی. در سال 2003 او منتشر شد آلبومی با سه آهنگ از جمله “روح زیبا.”

نیویورک بومی فراموش نکرده در مورد گروه پسر ریشه هر چند.

“بگو: هرگز هرگز!” به “شما” خواننده گفت: ما هفته در ماه مه سال 2020 حدود یک گروه ممکن است مراسم. “رویای خیابان بسیار مهم بود برای من برای بلوک های ساختمانی در زندگی من در مورد ضبط موسیقی و آواز و رقص و همکاری و کار به خوبی با دیگران طوری آره. I’ll never say never, crazier این چیزهایی که اتفاق افتاده است!”

صنعت موسیقی نوتبوک یک تعداد انگشت شماری از اعمال پس از هزاره جدید — که بسیاری از آنها باقی مانده اند و در صنعت در برخی از راه.

از Nelly Furtado به شکیرا, the 2000s هنرمندانی که زمانی تحت سلطه MTV تکامل در طول دو دهه گذشته. صورتی و تیلور سویفت را ابداع خود را بیش از یک بار پس از خود را ستاره پاپ آغاز شود.

در ضمن اشلی سیمپسون و لیندسی لوهان ستاره دار در واقعیت نشان می دهد در میان دیگر سرمایه گذاری پس از شکستن بر روی صحنه است.

“وجود دارد راه بیش از حد بسیاری از cringeworthy لحظه از من MTV واقعیت نشان می دهد” سیمپسون گفت: ما در ماه ژوئن سال 2018 با یادآوری زمان خود را در سال 2004 را از اشلی سیمپسون نشان می دهد. “اما هی این همه در مورد قرار دادن خود در خارج وجود دارد!” او بعد از آن به نظر می رسد در Ashlee + اوان با شوهرش Evan Ross در سال 2018 است.

پایین ببینید که چگونه خوانندگان تبدیل شده اند از اوایل aughts.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de