به عنوان COVID-19 مستندات سهولت در برخی از شهرهای جرم و جنایت خشونت آمیز را برمی گرداند به خیابان

موجی از خشونت اسلحه است و هنوز چندین شهرستانها عمده در ایالات متحده در اضافه کردن به گلایه های یک ملت دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس و ناآرامی های مدنی را برانگیخته توسط پلیس به قتل جورج فلوید.

داده های ارائه شده توسط ادارات پلیس در شهر نیویورک و شیکاگو نشان می دهد upticks در تیراندازی و قتل قربانیان در ماه ژوئن منتهی به ماه جولای در مقایسه با این زمان در سال گذشته است. پلیس فیلادلفیا گزارش دو رقمی افزایش در قتل قربانیان که از 8 ژوئیه در مقایسه با همان نقطه در 2019.

شهرستان و مقامات پلیس در سراسر کشور آغاز شد و این هفته با پرداختن به خشونت. “ما نمی توانیم اجازه می دهد این به نرمال,” پلیس شیکاگو سرپرست دیوید براون به خبرنگاران گفت: دوشنبه تاسف موجی از تیرباران بیش از چهارم جولای آخر هفته که شامل قتل و 7 ساله به دختر.

خشونت تبدیل شده سیاسی علوفه برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany chided خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه برای درخواست نیست در مورد خشونت های اخیر. رئیس جمهور تهمت پیشنهاد در یک صدای جیر جیر که در شهر نیویورک و شیکاگو پناهگاه برای مجرمان است.

شهرستانها دیده می شود خوشه جرم و جنایت در بسیاری از موارد در گذشته و جرم و جنایت خشونت آمیز در بسیاری از شهرها از جمله نیویورک کاهش پیدا کرد برای چند دهه. اما کارشناسان که صحبت به اخبار یاهو بسته افزایش این کشور به شمار چالش ها: استرس COVID-19 همه گیر اقتصادی و عدم اطمینان به طور فزاینده ای تیره و تار روابط بین پلیس و جوامع است که در حال حاضر ضعف در دهه بی اعتمادی.

اقامت در خانه سفارشات برای کنترل همه گیری محدود مردم در داخل برای بسیاری از آوریل و مه. و در حالی که شواهدی وجود دارد این برگزار شد پایین جرم و جنایت در بعضی از شهرها برامدگی لبه طبقات سنگ Corp. محقق جان هالیوود گفت: اخبار یاهو که مستند ناشی از استرس روانی به ساخت.

پلیس شیکاگو سرپرست David Brown. (چارلز رکس Arbogast/عکس از آسوشیتدپرس)

“در طول تاریخ, در طول, عمده, کولاک و یا امواج گرما جرم و جنایت پایین می رود” هالیوود گفت. معادل COVID-19 به طرح “طوفان” او اضافه شده است که هنگامی که شرایط تبدیل شدن به کمتر شدید و مردم داخل بیرون رفتن وجود دارد گرایش به یک چشم انداز مثبت از خشونت است.

و جرم و جنایت نیز افزایش می یابد ولی زمانی که پلیس-جامعه روابط تیره و تار او اضافه شده است.

“ما تو را دیدم چیزی مشابه در شیکاگو در پایان 2015 به 2016,” او گفت:. “پس از انتشار Laquan مک دونالد ویدئو, تیراندازی شما می توانید ببینید قابل توجهی خوشه ای در خشونت های که به نظر می رسد مربوط به یک نوع تفکیک” در روابط بین پلیس و جامعه است.

که تفکیک نیز می تواند کمک به پایین ترخیص کالا از گمرک نرخ (تعداد جنایات که در آن اتهامات گذاشته و در مقایسه با تعداد جرایم گزارش شده) گفت: Tim Cahill همچنین یک محقق در برامدگی لبه طبقات سنگ. که در نوبه خود می تواند به تقویت ادراک به خصوص در جوامع رنگ که پلیس بی علاقه هستند یا نه سرمایه گذاری در حل جرایم است.

“که اتفاق می افتد به صورت روزمره” کاهیل گفت: “قبل از coronavirus و تظاهرات. پس از آن شما پرتاب چیزهای که در بیش از حد.”

یک افسر پلیس در شیکاگو می ایستد با ورود به یک مغازه سلمانی در اعتراض به مرگ جورج فلوید, ژوئن 6. (کریس Dilts/رادیو فردا از طریق گتی ایماژ)

پلیس شیکاگو اداره ثبت 84 قتل بین ماه های ژوئن 1 و 28 ژوئن افزایش 83 درصد از 46 که زمان در سال گذشته است. وجود دارد 404 تیراندازی در شهر از 206.

شیکاگو تا به حال 1,782 فتح کرد گرفته شد قربانیان تیراندازی و 353 قتل تا کنون این سال, با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط یک سخنگوی پلیس روز شنبه.

سنبله در ماه ژوئن پس از یک دوره ثبات نسبی در نرخ جرم و جنایت, وسلی Skogan یک متخصص جرم شناسی در موسسه تحقیقات سیاست در دانشگاه نورث وسترن گفت: اخبار یاهو.

“قبل از خاموش کردن و فلوید حوادث سال 2020 نگاه کرد درست مثل 2019 در تقریبا در هر رده” Skogan گفت. خاموش شدن آهسته اما جرم نیست, اسلحه, خشونت, او گفت:. “سپس [فلوید پس] برانگیخته تفنگ جرم و جنایت است. بنابراین نه تنها آن را نمی پایین ماندن آن شروع به پریدن کرد تا راه.”

وقتی پرسیده شد که در مورد راه حل های دوشنبه, براون به خبرنگاران گفت که “کمپلکس پایدار با رویکرد” از خیابان توسعه خشونت و مداخله جامعه سرمایه گذاری خواهد شد مبارزه با جرم و جنایت است.

“در حالی که کمک خواهد کرد که در دراز مدت” سرپرست گفت: “هیچ یک از است که به این جوان زندگی می کند که بیرحمانه برش های کوتاه. و نه آن را به ارائه هر گونه تسکین فوری برای خانواده های عزاداری و عزادار از دست دادن عزیزان خود. آنها چه می خواهید و سزاوار است و عدالت.”

در شهر نیویورک مقامات پلیس با اشاره به وثیقه, اصلاحات و “دور از کاهش بودجه” به عنوان موانع موثر پلیس با توجه به انتشار اخبار از این گروه صادر دوشنبه.

اعضای شورای شهر در هفته گذشته موافقت کرد در بودجه برای سال مالی آینده که حذف 1 میلیارد دلار از این بخش صرف. این حرکت تلاشی است برای “نه تنها محدود کردن اندازه و دامنه NYPD بلکه reimagine ما چگونه ساختار عدالت کیفری و امنیت عمومی در این شهرستان” شورا گفت.

NYPD گزارش 130 درصد افزایش در تعداد تیراندازی در سراسر شهر در ژوئن سال 2020 در مقایسه با ماه مشابه در سال 2019 — 205 در مقایسه با 89. تعداد دانشجویان افزایش یافته و به 39 از 30 30 درصد افزایش یافته است.

این افزایش نگران کننده است یوجین o’donnell, استاد John Jay College of عدالت کیفری گفت: از اخبار یاهو. اما آن را می آید به این شهر به طور کلی نرخ جرم و جنایت است trended رو از 1990s شروع شد.

پلیس نیویورک گروه افسران گشت بسته بخش از برادوی در شهر Flatiron, محله, جولای 6. (Angus دندانه/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

“به طور کلی اعداد در نیویورک شده اند کم” o’donnell گفت. “بنابراین در حالی که آن را از نظر آماری افزایش چشمگیر و من بسیار نگران آن است که نیویورک شده است و در پایان کم از جرم و جنایت برای یک مدت زمان طولانی است.”

O’donnell سابق NYPD افسر نیز bemoaned آنچه که او به عنوان توضیح داده شده سیاسی از امنیت عمومی که او می گوید شده است مضر به NYPD افسران. در یک کنفرانس خبری روز شنبه, NYPD رئیس گروه ترنس موناهان به نظر می رسید به هدف در ضد پلیس شدند.

“شما نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است این آخر هفته مبلغ عکاسی فقط [این] در هفته گذشته; 74 حوادث 101 قربانیان” او گفت:, “101 افرادی که در زمان گلوله, 18 کشته شدند. تصور کنید اگر نبود پلیس در خارج وجود دارد.”

NYPD مقامات اعلام کرد روز دوشنبه یک تجدید تمرکز بر جامعه مبتنی بر پلیس تلاش redeploying افسران از وزارت anticrime واحدهای محلی خروجی ان بی سی نیویورک گزارش شده است.

کاهیل گفت: اخبار یاهو که پلیس در شهرهایی مثل نیویورک هنوز هم انجام نمی دهد به اندازه کافی برای به دست آوردن دوباره اعتماد از دست رفته از جوامع اقلیت پس از چند دهه از سوء استفاده پلیس.

“مشکل این است که شده است وجود دارد بسیاری از خدمات لب با توجه به جامعه محور و روابط اجتماعی,” او گفت:. “من فکر می کنم درد است که این جوامع با تجربه باید اذعان کرد. برای این کار باید یک گام اول است. نه تنها گام اما گام اول است.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان ‘درخشان شهر بر روی تپه’

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de