بولیوی رهبر آزمون مثبت به ما گزارش یکی دیگر از شکستن رکورد افزایش در COVID-19 موارد

بولیوی رئیس جمهور موقت جانین Anez. عکس: الجزیره

LA PAZ: بولیوی رئیس جمهور موقت پیوست یک خط طولانی از رهبران جهان برای تست مثبت برای coronavirus در روز پنج شنبه به عنوان ایالات متحده گزارش شده و در عین حال یکی دیگر از شکستن رکورد افزایش موارد در حالی که جهانی عفونت و مرگ و میر ادامه داد: بی امان خود افزایش یابد.

COVID-19 در حال حاضر ادعا کرد بیش از 550 ، 000 زندگی در سراسر این سیاره و آلوده بیش از 12 میلیون نفر از آن برای اولین بار پدید آمده در چین در اواخر سال 2019 — در میان آنها رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون و در حال حاضر بولیوی جانین Anez.

در یک ویدئو در توییتر Anez گفت که او “خوب” خواهد بود و در ادامه کار از انزوا. Bolsonaro گفت که او احساس “خوبی” روز پنج شنبه پس از اعلام او این ویروس در اوایل این هفته و جانسون که قرارداد این بیماری تنفسی در ماه مارس را بازیافت.

بولیوی در حال آماده سازی خود برای انتخابات پارلمانی با وجود این کشور از 11 میلیون ضبط تقریبا 43,000 عفونت ویروس و بیش از 1500 مرگ و میر.

آن زمان انتخابات برگزار می شود در کمتر از دو ماه دولت انتظار وجود دارد به 130,000 موارد است.

ایالات متحده بریده شده تا نیمی از این رقم فقط در یک روز پنج شنبه با 65,551 موارد جدید ثبت شده توسط بالتیمور مستقر در دانشگاه جانز هاپکینز — جدید بالا است.

این کشور سخت ترین ضربه در جهان با این بیماری همه گیر در مجموع caseload بیش از 3.1 میلیون 133,195 مرگ و میر.

آن دیده می شود افزایش عفونت در هفته های اخیر و کارشناسان بهداشت و نگرانی از مرگ و میر ممکن است به زودی به دنبال همان مسیر است.

“ما در شرایط بسیار دشوار و چالش برانگیز دوره در حال حاضر,” بالا ما بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci گفت.

“من فکر می کنم ما نیاز به دریافت متحده توقف در باز کردن فرآیند” او گفت:, اگر چه او افزود: “من فکر نمی کنم ما نیاز به بازگشت به افراطی از خاموش کردن.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که علنا مخالفت با Fauci, تا به عنوان سنبله.

“برای 1/100 بار دلیل ما نشان می دهد بسیاری از موارد در مقایسه با کشورهای دیگر که انجام نداده اند تقریبا به عنوان به خوبی به عنوان ما این است که تست ما بسیار بزرگتر و بهتر” او هنوز توییتی.

“ما در حال آزمایش 40,000,000 مردم است. اگر ما 20,000,000 به جای آن موارد خواهد بود نیمی, و غیره.”

“ما کاملا خسته’

این ویروس هنوز هم آلوده کردن جمعیت جدید: اولین مورد ثبت شده در شمال غرب سوریه در پنجشنبه احیای ترس از فاجعه اگر همه گیر می رسد شورشی سنگر و استحکامات جابجایی اردوگاه.

و پاسخ می ماند هرج و مرج در اماکن در حال حاضر در چنگال شیوع است.

خسته پزشکان در الجزایر تصمیمات مراجع ذیربط به منظور اجرای قوانین بهداشت.

“ما در حال کار بدون توقف. ما کاملا خسته گفت:” دکتر محمد Yousfi رئیس infectiology در ایین آال همام بیمارستان در نزدیکی الجزیره.

برخی از کارکنان آنقدر خسته اند غش یا تصادفات, او گفت:.

در همین حال هزاران نفر از عصبانی Serbians زاگرس برای سومین روز در برابر دولت و مدیریت بحران — هر چند تظاهرات باقی مانده تا حد زیادی مسالمت آمیز پس از دو شب از خشونت است.

ترس و اضطراب بالا باقی می ماند برای بسیاری از. در آفریقای جنوبی که در آن شیوع هنوز به اوج مقامات با عجله به آرامش شهروندان پس از مقامات بهداشت گفت: آنها آماده بودند برای دفن بیش از یک میلیون نفر با ردیف طولانی از گور در حال حاضر حفر.

و در یک برنامه به طور بالقوه نگران کننده کشف دانشمندان در ایتالیا وجود دارد گفت: “شواهد قوی” که COVID-19 مثبت مادران می تواند ویروس تصویب به کودکان متولد نشده است.

ویروس مستندات پرداخته اند متناوب ضربه به اقتصاد جهانی و چشم انداز باقی مانده است تلخ پنج شنبه.

همه گیر می تواند فشار 45 میلیون نفر از طبقات متوسط به فقر در حال حاضر از لحاظ اقتصادی دچار مشکل امریکا لاتین و کارائیب سازمان ملل متحد هشدار داد.

بازارهای ایالات متحده به پایان رسید و عمدتا پایین تر میان طولانی ویروس نگرانی. یکی دیگر از 1.3 میلیون ما کارگران در زمینه بیکاری در هفته گذشته دولت آمار و ارقام نشان داد — هر چند با سرعت از اخراج کند شده است.

‘ویروس رشد در بخش’

به عنوان صحبت از موج دوم از تکثیر ویروس برخی از جهان پرجمعیت ترین کشورها از جمله هند و پاکستان و برزیل هنوز از وضعیتی وخیم از اولین شیوع است.

در خاورمیانه سخت-آمار ایران گزارش داد یک رکورد تک روز شمار تلفات از 221 مصرف آن در مجموع بیش از 12,300.

در اروپا و فرانسه ادامه داد و به ظهور مجدد از سخت ترین روز اعلام برج ایفل خواهد بازگشایی بالای آن سطح برای اولین بار در سه ماه. ورزشگاه و استخر مجموعه به بازگشایی در انگلستان در اواخر این ماه.

با این حال کشورهای دورتر در شرق را در بر داشت خود را فرو بازگشت به محدودیت احیا ویروس مانند بلغارستان که ممنوع طرفداران ورزش از استادیوم و بسته میله و باشگاه است.

در همین حال سازمان بهداشت جهانی تحت آتش از مغلوب ساختن پیشی جستن بر دست زدن به آن از همه گیر باز پرس و جو به آن پاسخ پنج شنبه با یافته های اولیه به دلیل سال آینده.

“این ویروس رشد بخش است اما خنثی زمانی که ما متحد گفت که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus شفاعت برای هم.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de