COVID-19 آزمون اجباری از پاکستان: قطر ایرویز

هواپیمایی قطر هشدار داد که مردم اجازه داده نمی شود به هیئت مدیره پرواز خود آنها باید قادر به ارائه نتایج آزمایشگاهی نشان می دهد که آزمایش منفی برای coronavirus. AFP/فایل

کراچی: مردم سفر به خارج از کشور از پاکستان را در حال حاضر نیاز به در حال حاضر آزمایشگاه-صادر coronavirus نتایج آزمون قبل از اینکه سوار هواپیما پرواز قطر ایرویز روز جمعه گفت به عنوان بخشی از اقدامات آن گرفته شده به نگه داشتن مسافران امن و کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری تنفسی ویروسی.

با توجه به اطلاع رسانی هواپیمایی قطر گفت: نیاز های جدید به اجرا در خواهد آمد شروع ژوئیه 13 سال 2020 است.

“برای اطمینان از ایمنی خود را در هنگام پرواز با ما از پاکستان شروع 13 جولای سال 2020 وجود خواهد داشت های جدید پزشکی نیاز به انجام یک COVID-19 تست PCR قبل از سفر” هواپیمایی گفت.

“شما نیاز به ارائه یک نتیجه منفی آزمون صادر شده ظرف کمتر از 72 ساعت قبل از پرواز خود را خروج. کودکان زیر سن 12 سال معاف از این آزمون اگر همراه با اعضای خانواده” به آن اضافه شده است.

با توجه به قطر ایرویز coronavirus مورد نیاز آزمون معرفی شد “برای اطمینان از خود سفر رایگان بدون هیچ زحمتی است”.

آن را نیز ارائه یک لیست مجاز آزمایشگاه برای مسافران خود به بازدید و خود را “آزمون پزشکی [انجام] در هزینه های خود را”. این شامل اکسل آزمایشگاه آقا خان آزمایشگاه IDC آزمایشگاه و Essa Labs.

حامل نیز توصیه می شود مسافران به “امضای فرم رضایت نامه اجازه آزمایشگاه به طور مستقیم به اشتراک گذاری نتیجه آزمون با قطر ایرویز برای احراز هویت”.

“حمل یک کپی از گواهی تست و آزمایشگاه فرم احراز هویت در زمان سفر” آن را کارگردانی مشتریان بالقوه خود را. اما هشدار داد که مردم اجازه داده نمی شود به هیئت مدیره پرواز خود آنها باید قادر به ارائه نتایج آزمایشگاهی نشان می دهد که آزمایش منفی برای coronavirus.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de