Duchess Camilla تبدیل به ترین ‘relatable’ عضو خانواده سلطنتی پس از COVID-19

Duchess Camilla تبدیل به ترین ‘relatable’ عضو خانواده سلطنتی پس از COVID-19

به زودی پس از COVID-19 ضربه Duchess Camilla rebranded تصویر او به عنوان یک سلطنتی عضو تاج و تخت بریتانیا و خودش تبدیل به بیشتر از یک “در دسترس” و “relatable’ فرد است.

با توجه به گزارش های ساخته شده توسط غرور Fair سلطنتی متخصص کتی elizabeth banks معتقد است که این تحول واقعا تغییر راه مردم views دوشس.

او با اشاره به اینکه چگونه دوشس تبدیل شده است “یکی از بالا ترین برفلد ارشد خانواده سلطنتی در طی این بیماری همه گیر” و ساخته شده خود را حتی بیشتر قابل دسترسی برای عموم با وجود اینکه قرنطینه.

Elizabeth banks ادعای “لباس پوشیدن و در شلوار جین مورد علاقه و بسیار راحت و تخت, پمپ, در ظاهر از قرنطینه دوشس است در سراسر آمده به عنوان در دسترس و relatable.

“از او را-به-زمین پیام های تصویری به تلاش های او برای درخشش ویژه در علل به قلب او نزدیک به پیشرو ملی بزرگداشت در V-E در روز, Camilla شده در مرکز صحنه و او هرگز نگاه شادتر.”

یک منبع که با این نسخهها کار از نزدیک با دوشس همچنین اظهار داشت: “ما او را دیده در یک مقدار بیشتر در محیط رسمی و است که به مردم یک فرصت برای رسیدن به او را می دانم کمی بهتر است.

“هر دو او و شاهزاده خود را نشان داده اند به بسیار راحت و عامل این راه — آنها اجازه داده اند که به خانه خود را در راه است که هرگز اتفاق افتاده است.”

سلطنتی کمک های اضافه شده, “شاهزاده و دوشس بودند در مستند مانند هر کس دیگری و نمی تواند در فرد دیده می شود به طوری که آنها می خواستند برای پیدا کردن راه دیگری برای ارتباط با مردم است. آنها انجام نداده بسیاری از پیام های رسانه های اجتماعی قبل از, اما آنها به سرعت متوجه شدم این بود که راه رو به جلو و یک وسیله قابل مشاهده و بلافاصله ارتباط با مردم همان چیزی است که آنها همیشه می خواستم به انجام است.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de