زن سرباز ارتش ایالات سابقه با تبدیل شدن به اولین زنی تبدیل به یک کلاه سبز


سربازان اختصاص داده شده به ارتش ایالات متحده John F. Kennedy ویژه جنگ های مرکز و مدرسه ایستاده در جلب توجه در هنگ اول شکل گیری در تاج عرصه در فایت, North Carolina, ژانویه 16 سال 2020

عکس ارتش ایالات متحده توسط K. Kassens

  • یک زن سرباز شد ارتش ایالات متحده اولین زن کلاه سبز در روز پنج شنبه.

  • گارد ملی سرباز فارغ التحصیل خود را به دست آورده نیروهای ویژه تب و خود را به دست آورده سبز کلاه بره پنج شنبه در یک مراسم در فورت براگ در کارولینای شمالی در جشن او و همکلاسی هایش از اتمام آموزش نیروهای ویژه.

  • ارتش ایالات متحده عملیات ویژه فرماندهی خودداری شناسایی اطلاعات در مورد زن با توجه به ماموریت های امنیتی خواسته برای عملیات ویژه نیروهای نظامی است.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تصویری: Ex-SAS سرباز نیروهای ویژه نرخ 11 نظامی صحنه فیلم

در یک دستاورد بزرگ برای زنان در نیروهای مسلح, سرباز, شد, ارتش آمریکا برای اولین بار female Green Beret پنج شنبه, US Army Special Operations Command اعلام کرد.

زن گارد ملی سرباز که نام حال نکردن با توجه به ماموریت نگرانی های امنیتی برای عملیات ویژه نیروهای فارغ التحصیل از نیروهای ویژه ارتش, آموزش دریافت او نیروهای ویژه تب و ملبس به او سبز کلاه بره در یک جامعه فاصله مراسم در فورت براگ در کارولینای شمالی.

فرمانده کل ارتش ایالات متحده عملیات ویژه فرماندهی سرهنگ ژنرال Fran Beaudette گفت: فارغ التحصیلی کلاس روز شنبه که “از اینجا شما به جلو بروید و پیوستن به طبقه تشکیل Green Berets که در آن شما را انجام خواهد داد آنچه شما آموزش دیده برای انجام: چالش کشیدن فرضیات شکستن موانع سر و صدا از طریق کلیشه نوآوری و دستیابی به غیر ممکن است.”Â

“خوشبختانه” به طور کلی گفت: “امروز ما سبز کلاه بره مردان و زنان را برای همیشه در قلب رایگان مردم در همه جا.”

این یک سرباز نیروهای ویژه مهندس گروهبان اول تکمیل اولیه 24-بعد برنامه غربالگری قبل از رفتن به yearlong نیروهای ویژه مدرک تحصیلی دوره (س دوره) نیویورک تایمز که اولین گزارش خود از فارغ التحصیلی به گزارش روز شنبه.

او تکمیل نهایی ارزیابی منجر رابین حکیم ورزش است که آزمون سربازان در مهارت های ضروری برای یک کلاه سبز در اواسط ماه ژوئن.

پنتاگون باز همه مبارزه موقعیت خود را در نیروهای مسلح به زنان در اواخر 2015.

“آنها را مجاز به رانندگی تانک و آتش و خمپاره و منجر سربازان پیاده نظام به مبارزه با” وزیر دفاع خاکستر کارتر گفت: در آن زمان. “آنها قادر خواهید بود برای خدمت به ارتش Rangers and Green Berets, نیروی دریایی مهر و موم دریایی سپاه پیاده نظام نیروی هوایی parajumpers و هر چیز دیگری که قبلا تنها برای مردان است.”

از آن پس زنان شروع به پر کردن قبلا محدود نقش استثنا بودن نیروهای ویژه است. این نخبگان نیروهای جنگ های غیر متعارف دستمزد و آموزش است به خصوص خواستار است. نیروهای ویژه بوده و یکی از معدود باقی مانده همه مرد warfighting جوامع است.

در حالی که این زن است که فارغ التحصیل شنبه اول برای تبدیل شدن به یک Green Beret, او اولین زن فارغ التحصیل از برنامه آموزشی است.

در اوایل 1980s یک زن به نام سروان. کیت وایلدر تکمیل آموزش نیروهای ویژه اما او مجبور شد در آخرین لحظه. ارتش بعد از فرستاده او یک گواهی فارغ التحصیلی پس از بررسی تایید و تبعیض شکایت و مشخص شد که او به ناحق رد فارغ التحصیلی.

اما وایلدر که در سمت چپ ارتش به عنوان یک سرهنگ در سال 2003 هرگز پیوست Green Berets.

“این مهم نیست که من پوشیدن کلاه,” او گفت: AP پس از فارغ التحصیلی. “من در تمام گذاشت در یک کلاه مانند بسیاری از مردان هستند و … آنچه مهم است این است که من رسما واجد شرایط است.”

یک مقام ارشد ارتش رسمی که قبلا گفته Military.com که فارغ التحصیل شنبه “سرآمد در طول دوره به دست آورده و احترام از هر دو مربیان و گروه همسالان خود است.”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de