Florida sheriff برنده نبرد با DeSantis دولت بیش از coronavirus داده

فقط دو روز پس از Florida sheriff اعلام کرد که دولت تا به حال به طور ناگهانی قطع او از اطلاعات در مورد محلی از موارد عفونت کروناویروس, دولت, مقامات بهداشتی باید معکوس دوره توافق از صبح پنجشنبه برای ادامه ارائه اطلاعات است.

برگشت آمد در پی از رسانه های اجتماعی به خشم و توجه از رسانه ها.

برای چهار ماه مایک Chitwood که کلانتر از Volusia County, کشش مرکزی فلوریدا خط ساحلی که شامل شهر ساحلی دایتونای و محبوب دیگر, مقصد, تلاش برای جبران دولت کمبود اطلاعات گزارش خود را با استفاده از حساب های رسانه های اجتماعی برای اطلاع رسانی به مردم که در آن عفونت های جدید بودند که گزارش شده است. اما به پایان رسید که در اوایل این هفته زمانی که فلوریدا بهداشت مقامات مطلع Chitwood است که آنها دیگر نمی خواهد او ارائه و یا هر شهرستان در سطح مقامات با داده ها ساخته شده است که چنین گزارش ممکن است.

مایک Chitwood. (Volusia County Sheriff Department)

“با عرض پوزش به اطلاع شما امشب که ما covid-19 روز رسانی داده ها را برای Volusia County بیش از” Chitwood در توییتر نوشت روز یکشنبه توضیح داد که دولت به وزارت بهداشت دیگر نمی خواهد او را با ارائه آدرس-اطلاعات خاص است که او پس از آن با استفاده از تعیین چگونه این ویروس گسترش در سراسر شهرستان.

صبح روز پنجشنبه به عنوان فلوریدا گزارش شکستن رکورد 120 جدید کروناویروس مرگ و میر یک شبه Chitwood گفت: اخبار یاهو که دولت تا به حال توافق برای از سرگیری ارائه داده است.

“من به شدت مخالفم با پنهان کردن اعداد” Chitwood گفت: در یک مصاحبه تلفنی. او می گوید او همچنان یک حامی رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه است اما معتقد است که عذاب سیاسی را بخشی در تصمیم ناگهانی برای جلوگیری از ارائه او را با داده ها. دولت ارائه هیچ توضیح که چرا این تصمیم به ارائه اطلاعات ،

“این بیماری همه گیر در حال رشد است به همین دلیل ما کمتر اطلاعات؟” Chitwood فکر. “که سالم نیست.” او گفت: از اخبار یاهو که او غافل از هر Florida sheriff که ارائه شد شبیه coronavirus به روز رسانی.

توسعه می آید به عنوان فلوریدا در برابر نه تنها رو به رشد caseload بلکه مداوم سوال در مورد چگونه آینده رهبران دولت شده اند ، مقامات از همان دولت در بخش بهداشت و درمان که به نظر می رسد قطع Chitwood نیز متهم شده است از گفتن Rebekah جونز قبلا یک دانشمند داده برای دولت به تغییر آمار در برخی از شهرستانهای; از گفتن خو یش به گزارش coronavirus مرگ و میر و اخیرا پنهان کردن اطلاعات در مورد بستری شدن در بیمارستان.

County health department سخنگوی هالی اسمیت که در اتاق نیز ارائه Chitwood با عفونت اطلاعات گفت: اخبار یاهو روز چهارشنبه که یک “ایالت بخشنامه” در برابر هر بیشتر های قرار داده شده است در محل.

مقامات وزارت امور خارجه گفت: اخبار یاهو آنها ارائه می کنند یک توضیح نیست.

Chitwood پیام از پریشانی در سهشنبه شب به اشتراک گذاشته شده توسط جونز, جغرافی که ایجاد فلوریدا coronavirus داشبورد و کسی که از کار اخراج شد چرا که با توجه به اتهامات او حاضر به تغییر داده ها به منظور روایت از DeSantis یک متحد از رئیس جمهور تهمت که فلوریدا بود و شکست دادن این بیماری است.

که روایت است در حال حاضر در ژنده پوش اما شدت این بحران به نظر می رسد ساخته شده DeSantis دولت حتی کمتر آینده از آن قبلا بوده است.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis. (جو Raedle/گتی ایماژ)

“هنگامی که وجود دارد مشکل گرفتن اطلاعات به این دلیل است که این اطلاعات نگران کننده” Chitwood گفت: محلی و خروجی در چهارشنبه یادآوری درس او یاد گرفته بودم که او به عنوان یک افسر پلیس فیلادلفیا در ویرانگر ارتفاع کرک کوکائین گرفتن در شهرهای آمریکا در اواخر 1980s.

Chitwood گفت Yahoo News, او هنوز هم پشتیبانی از DeSantis: “من تایید او به من رای دادند و او را” او گفت: از بلند پروازانه 41 ساله که برخی بر این باورند خواهد رئيس جمهور برای اجرا در سال 2024. Chitwood گفت: تصمیم خود را برای انتشار کوروناویروس داده هیچ ربطی به نمره امتیاز سیاسی بود و تنها ریشه در تمایل خود را به حفظ و معاونان او امن است.

بازگشت در اواسط ماه مارس Chitwood تصمیم به اصلاح آنچه که او را دیدم به عنوان کمبود در اطلاعات ارائه شده به فلوریدا توسط مقامات منتخب خود را به طور خاص DeSantis که همواره در میان دریافت کمترین مقبولیت هر فرماندار در کشور برای خود coronavirus پاسخ.

“از آنجا که من رئیس اجرای قانون رسمی در Volusia County, من فکر می کنم این مسئولیت من را به ارائه بیشتر و شفاف تر ارائه شده تا کنون” Chitwood بادی در Facebook صفحه در مارس 13. دو بار در روز او توضیح داد: دولت در بخش بهداشت و درمان شد و ارسال او اطلاعات مورد مشکوک coronavirus موارد در سراسر کشور با آدرس خاص برای هر مورد.

در حالی که او تا به حال هیچ وجه قصد ساخت عمومی آدرس بالقوه بیمار فلوریدا, Chitwood آیا می خواهید Volusia County ساکنان به می دانم که اگر آنها در یک پتانسیل مینی نقطه داغ. پست خود را ارائه اولین چیزی خواهد بود ده ها تن از غیر رسمی اما اطلاعات مطلع بهداشت عمومی گزارش جزئیات که در آن موارد مشکوک شدند و چهار در دیتونا County, سه در پورت اورنج و غیره —در حالی که همچنین توضیح داد که یک مورد مشکوک بود و نه لزوما یک مثبت است.

Chitwood گفت: اخبار یاهو که او بسیار نگران در مورد حفظ حریم خصوصی است که او نمی خواهد حتی انتشار آدرس-داده های خاص به مقامات دیگر در شهرستان. “ما هرگز تا کنون منتشر شده یک آدرس و یا نام او گفت:” با شدت. Chitwood توضیح داد که برای جوامع کوچک در سراسر شهرستان خود را به روز رسانی ارائه شده سازگار و آسان به دنبال بررسی اجمالی از همه گیر پیشرفت.

“من می دانم این است که بسیاری از اطلاعات اما آن را بیش از در دسترس ساخته شده برای این مرحله,” او نوشت: در مراسم تحلیف خود را پست در ماه مارس. صبح روز بعد او توضیح داد که به یک خروجی محلی که شما قرار نیست اطلاعات در خارج وجود دارد, شما در حال ایجاد یک وحشت است.” Chitwood افزود که “آنها قاطعانه در برابر هر کسی دانستن آنچه که آنها انجام می دهند” یک مرجع به مقامات بهداشت در دولت و کنگره آمریکا در تالاهاسی.

برای چهار ماه Chitwood ارائه Volusia County با به روز رسانی روزانه. هر روز لورا Jewell داده متخصص در کلانتر, خواهد دریافت یک صفحه گسترده از دولت با آدرس های مشکوک به عفونت. او همچنین دریافت یک تماس از مسئولان شهرستان با مشابه به روز رسانی اجازه می دهد او را به بررسی دو مجموعه داده در برابر هر یک از دیگر.

CDC

Jewell توضیح داده شده به اخبار یاهو که نشانی-اطلاعات خاص بود به خصوص مفید به اولین پاسخ دهندگان از جمله پلیس و آتش نشانان و اورژانس پرسنل پزشکی. کمبود تجهیزات حفاظت شخصی او در ادامه می گویند به معنای آن است که بسیار مهم برای کسانی که اولین پاسخ دهندگان به آگاه باشید که آنها وارد یک خانواده که در آن کسی ممکن است مبتلا به یک بیماری بسیار مسری.

در همان زمان که اطلاعات می تواند ترکيبی به مردم حس که در سراسر این شهرستان از 550 ، 000 نفر عفونت شد افزایش و یا سقوط. “عمومی بود بسیار سپاسگزار” Jewell گفت: اخبار یاهو. “من شخصا نمی توانید هر نوع مقاومت مواجه.”

Chitwood خواهد به اشتراک گذاری به روز رسانی خود را شخصی حساب های رسانه های اجتماعی. این به روز رسانی شامل هر دو تایید موارد خاص و تحت نظارت خانواده ها برای شهرستانها و شهرهای کوچک در سراسر شهرستان. Chitwood نیز اضافه کردن یک روایت ارائه بینش به آنچه اتفاق می افتد در خانه های سالمندان و یا چگونه بسیاری از آزمون ها تا به حال اجرا شده است.

در حالی که کسانی که پست نمی شد شاهکارهای از دره سیلیکون تجسم داده ها آنها ارائه شده روشن و صاف و پوست کنده حس از آنچه اتفاق می افتد در Volusia County است. در عین حال Chitwood سرخوردگی با عدم شفافیت بود که هرگز تا کنون در زیر سطح. حتی به عنوان او منتشر آمار ارائه شده توسط دولت او تعجب اگر آنها دقیق است.

“آیا من اعتقاد دارم که این شماره ها به طور کامل و دقیق است ؟ هیچ” او نوشت: در تاریخ 24 آوریل. “ما نمی توانیم ما ایمان ناقص اعداد. اما برخی از اطلاعات است بهتر از هیچ اطلاعات, بنابراین من به شما چه من داشته باشد.”

اما پس از آن جریان اطلاعات از تالاهاسی به طور ناگهانی به پایان رسید و روز سه شنبه فقط به عنوان فلوریدا به نظر می رسد در آستانه اجازه coronavirus شایع اجرا از طریق دولت است.

“من فقط اطلاع داد که بلافاصله موثر DOH دیگر خواهد بود ارائه آدرس به پرچم” Jewell نوشت: به Chitwood و دیگران در کلانتر ، “آنها توصیه می شود که با توجه به مقدار زمان آن است که مصرف و این واقعیت است که چنین جامعه بزرگ گسترش است که پاسخ ابتدا باید با استفاده از PPE در هر زمان آنها در تماس با مردم است.”

به وضوح خشم Chitwood سپس در زمان به رسانه های اجتماعی, افشاگری شکست رهبری و تاسف خوردن “بسیاری از شکست به طور موثر مقابله با این بحران در هر سطح از دولت است.”

خشم به وضوح کردم توجه تالاهاسی. Chitwood گفت: اخبار یاهو در روز پنج شنبه است که دولت را ارسال رزومه به او داده است. “من فکر می کنم این یک پیروزی برای همه اولین پاسخ” او در توئیتر نوشت: “و برای هر ساکن Volusia County است.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان ‘درخشان شهر بر روی تپه’

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de