جسیکا Mulroney احساس رها Meghan Markle پس از سفید امتیاز رسوایی

جسیکا Mulroney احساس رها Meghan Markle پس از سفید امتیاز رسوایی

جسیکا Mulroney, و Meghan Markle دوستی است که بنا به گزارش ها یک چیزی از گذشته در حال حاضر و به نظر می رسد جسیکا هنوز هم نمی تواند قرار دادن سر خود را در اطراف از دست دادن او بهترین دوست او پس از رسوایی با سیاه تاثیر گذار ساشا اکستر.

به گفته منابع نزدیک به این دو مگان خشمگین است و بسیار ناراحت با جسیکا بیش گفتمان با ساشا.

در مصاحبه با Us Weekly, منبع شروع کرد و گفت: “که شدیدا توهین آمیز به مگان و عامل تصمیم گیری برای او. Meghan نظر رابطه انجام شود.”

The Sun گزارش داد که پس از آن یکی دیگر از منابع آمده است به نور ادعا “جسیکا تیم را روشن ساخته است که او احساس می کند به طور کامل در حال غرق by Meghan و ترس او در حال رفتن به او را قطع کند از زندگی خود را برای خوب است. او را کاملا آشفته و ویران کرد زیرا Meghan انجام داده است هیچ چیز به ایستادن برای او publicly. جسیکا وحشت زده او را هرگز دوباره کار می کنند.”

“او در حال از دست دادن خیلی از برندها که عاشق اتصال خود را به Meghan در گذشته اما در حال حاضر احساس می کند او را تبدیل به سمی است.”

این منبع افزود: “همه آن را برای مگان به بیرون رفتن در یک سفر خرید با جسیکا به نشان می دهد او هنوز هم او را پشتیبانی می کند. اما نشانه ای روشن است که وجود دارد نمی تواند هر گونه حمایت از مانند آن. آن را با یک ضربه پس از ده سال دوستی. جسیکا شده است وجود دارد برای مگان از طریق ضخیم و نازک.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de