Kourtney Kardashian لمس بر او خروج از ‘Keeping Up With The Kardashians’

Kourtney Kardashian لمس بر او خروج از ‘Keeping Up With The Kardashians’

Kourtney Kardashian را دوست ندارم نسبت به این آمار واقعیت تلویزیون نشان می دهد KUWTK شده در مرکز رسانه ها توجه و کاملا به تازگی مشخص شد که او قصد ندارد به بازگشت برای فصل جدید, البته معلوم نیست که آیا این تصمیم دائمی است یا نه.

ساخت خودش حتی روشن تر از ستاره در پاسخ به یک معنی روحیه فن تایید خبر خروج به تازگی.

Kourtney را خواهر کندال و کایلی قبلا خطاب به او تصمیم به قسمت راه با واقعیت تلویزیون نشان می دهد در گذشته با رواج سعودی است.

آنها نقل شد و گفت: “من شده اند با فیلمبرداری نشان می دهد non-stop برای 14 سال است. من احساس نشده و آن را تبدیل به یک سمی محیط زیست برای من به ادامه آن را اشغال و به همان اندازه از زندگی من به عنوان آن بود.”

توضیح بیشتر او افزود: “حریم خصوصی چیزی است که من باید به ارزش و پیدا کردن که تعادل از لحظات خصوصی با بودن در نشان دادن واقعیت سخت است. مردم این تصور غلط است که من نمی خواهم به کار که درست نیست. من پس من شادی و قرار دادن انرژی خود را به که من را خوشحال می کند.”

“نه خوب و نه لزوما [است Kourtney ترک نشان می دهد]. من فکر می کنم Kourtney نوع دارای حد و مرز است که کاملا قابل فهم است و من فکر می کنم برای پاسخ به سوال شما کمی بیشتر من همیشه نوع اجازه نمی دهد زندگی شخصی من به طور کامل نشان می دهد بنابراین آن را فقط به نوع همیشه یک چیز برای من بلکه برای Kourtney او در یک نقطه و اجازه دهید زندگی شخصی او نشان می دهد بنابراین در حال حاضر آن را کمی بیشتر تغییر, من حدس می زنم برای همه به درک. اما من فکر نمی کنم او را به طور کامل [تایید] نمی تواند در نشان می دهد. اجازه دهید فقط می گویند آن را می شود کمی crazier قبل از آن بهتر وجود دارد [در حال] برخی خیلی دیوانه چیزهایی که اتفاق می افتد.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de