Lisa Rinna اعلام عشق خود را برای Sarah Paulson پس از mozo. com. au, درام, Resurfaces

تیم سارا! Lisa Rinna ساخته شده عشق او را برای Sarah Paulson شناخته شده پس از اندی کوهن به ارمغان آورد تا American Horror Story ستاره گذشته درام با Lisa Vanderpump در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن در روز پنج شنبه, جولای 8.

“من دوست دارم Sarah Paulson!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️,” Rinna, 56, نظر در PageSix‘s Instagram مورد پالسون و Vanderpump گوشت گاو.

45 سال از اقیانوس 8 بازیگر نقش مکمل زن برای اولین بار اعتراف کرد که او تا به حال بد اجرا در با 59 ساله Vanderpump قوانین ستاره در یک “دروغ سنج تست” تصویری برای Vanity Fair در اکتبر 2019.

“من نمی خواهم آمدن او پس از من در توییتر اما من نمی خواهد از دست او” پالسون گفت: پس از او خواسته شد در مورد Vanderpump را زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز خروج. “من از دست پویا او به ارمغان می آورد به این گروه — که شما می دانید ترس از خدا او القا در همه. اما من نمی خواهد او را از دست ندهید. من با او یک بار در یک مهمانی. او که به خوبی برای من است. من رفتن به دردسر برای که ؟ او نبود که خوب!”

در طول پنج قسمت از WWHLکوهن, 52, خواسته پالسون در مورد او اعتراف.

“منظور من از اندی, این است که چیزی که در آن من یک بیت از یک ادم سفیه و احمق به این معنا که من که تست دروغ سنج,” او گفت: میزبان. “آنها واقعا بسته همه چیز در اطراف من. مرد نشسته بود وجود دارد. من به نوعی احساس کردند که اگر من نمی پاسخ به این سوال به درستی من به نام به هر حال! گوش دادن برکت طرفداران. برکت افرادی که [Vanderpump را] به عقب. که فوق العاده است.”

پالسون روشن است که او فکر نمی کند که سور صاحب یک “وحشتناک” فرد است.

“من به سادگی گفت که او نبود که خوب برای من است. او نبود و این خوب است. نبود یک ترور شخصیت!” او گفت: کوهن اشاره کرد که آن را هنوز هم یک افتخار برای برگزاری Vanderpump مورد علاقه سگ بدسم,. “من فقط مانند,” آره, من فکر می کنم من احتمالا برداشت سگ از دست او به هر حال.’ اما من با افراد دیگر است که من فکر می کنم او دوست داشت و او نمی دانم که من بود. انتظار نداشتم او را به می دانم که من بود اما من فقط شما می دانید او نبود که خوب است.”

در حالی که Vanderpump هنوز به صورت عمومی اظهار نظر در پالسون آخرین سخنان او بازگشت اخراج طریق توییتر پس از Vanity Fair منnterview.

“متاسفم هنوز مطمئن شوید که من می دانم و من باور نمی کنم و یا به یاد داشته باشید ملاقات با او” او کنایه آمیز در آن زمان است. “من سعی می کنم به خوبی به همه lol.”

زمانی که Vanderpump ترک RHOBH پس از نه فصل در ژوئن 2019 او در سمت چپ نشان می دهد در شرایط بد با او costars از جمله Rinna.

زنان خانه دار واقعی بورلی هیلs پخش در Bravo چهارشنبه در 9 p. m. ET.

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de