Lisa Vanderpump رستوران ویلا بلانکا بسته است, Kyle Richards می گوید

خداحافظی. Kyle Richards تایید کرد که Lisa Vanderpump‘s رستوران ویلا بلانکا بسته میان coronavirus بیماری همه گیر.

موضوع آمد تا در طول 51 ساله زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز ستاره چهار شنبه, جولای 8, ظاهر در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن. “شما چه بود در واکنش به این خبر که ویلا بلانکا بسته ؟” میزبان پرسید.

ریچاردز پس از آن اشاره کرد که توسعه بود و نه دور از ذهن است. “همه رستوران ها خیلی سخت ضربه در لس آنجلس” او پاسخ داد. “آن را واقعا نمی تعجب من در همه.”

Lisa Vanderpump Restaurant Villa Blanca Closed Kyle Richards
Lisa Vanderpump و Kyle Richards. شاتر (2)

اخباری در اوایل این ماه که بورلی هیلز رستوران متعلق به Vanderpump, 59 و شوهر کن تادبسته به طور دائم. این رستوران مدیترانه ای سوار شد تا با یک توجه داشته باشید در درب است که نشانه های مرگ آن است.

ویلا بلانکا اعلام کرد از طریق Instagram در ماه مارس که محل خواهد دید “تا اطلاع ثانوی” در میان بهداشت جهانی بحران. “این ترسناک زمان در حال حاضر, اما هیچ چیز مهم تر از سلامتی و ایمنی کارکنان و مهمانان کردند.” “ما همه را تشویق به فاصله اجتماعی خود را به اجازه می دهد جامعه ما برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و ما امیدواریم که هر کس می کند نهایت تلاش خود را برای مبارزه با این. ما با هم می خواهد از این طریق دریافت کنید و بیرون آمدن قوی تر در طرف دیگر. نگه داشتن زیر با ما برای به روز رسانی و ما امیدواریم که ما می تواند به شما خوش آمد دوباره به زودی. ایمن ماندن.”

Vanderpump که او نیز صاحب SUR, تام, تام, پمپ و Vanderpump کوکتل باغ را باز کرد تا در ماه آوریل در مورد خاموش کردن کسب و کار در وست هالیوود و لاس وگاس. “آن بوده است ویرانگر” او توضیح داد: در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن. “این نه فقط کسب و کار ما در آن زندگی ما نیز هست.”

او افزود: “امیدوارم ما خواهید بود یکی از کسب و کار که برای زنده ماندن این دلیل که بسیاری از مردم نمی, شما می دانید, و این یک نگرانی واقعی. [امیدوارم] ما می توانیم احیای آن و به همه شغل خود را به عقب.”

Vanderpump به اشتراک گذاشته شده در مه که او در رستوران “رنج می برد, حداقل, گرافیتی” در تظاهرات باعث مرگ جورج فلوید.

واقعیت ستاره طعنه در ماه ژانویه که ویلا بلانکا که باز در سال 2009 به خود جلب کرد یک ستاره نکردم مجموعه ای از مشتریان. “ویلا بلانکا نیز یک کانون و مردم درک نمی کنند که” او منحصرا گفت: ما هفتگی. “بسیاری از هالیوود [ستاره] در رفتن وجود دارد. مانند شما ببینید همه در آن وجود دارد.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de