اوهایو کلانتر حاضر به اجرای فرماندار ماسک سفارش: ‘من قصد ندارم به ماسک پلیس’


Butler County Sheriff ریچارد جونز: ساقی شهرستان کلانتر دفتر

یک اوهایو کلانتر گفت که او نمی خواهد اجرای فرماندار مایک DeWine را سفارش ساخت ماسک صورت اجباری در کشور با نرخ بالای Covid-19 عفونت.

Butler County Sheriff ریچارد جونز به نظر می رسد در سی ان ان روز شنبه و گفت لنگر Brianna Keilar که در حالی که او می پوشد یک ماسک است و “خوب با این که” او هیچ برنامه ای برای اجرای فرماندار ماسک سفارش.

“من قصد ندارم به ماسک ، دوره” آقای جونز گفت.

کلانتر یک حامی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می آید و از یک شهرستان مانند افراد فکر; Butler County رای برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک 2-برای-1 حاشیه در سال 2016 و تقریبا همه از آن officeholders جمهوری خواهان هستند.

آقای DeWine صادر اجباری ماسک منظور در روز سه شنبه. منظور پوشش هفت “ریسک بالا” استان ها از جمله Butler.

کلانتر نه تنها مقام دولتی در شهرستان است که برنامه ای برای نادیده گرفتن سفارش.

با توجه به محلی پخش اخبار WLWT این شهرستان کمیسیون بهداشت و درمان جنیفر Bailer گفت: وزارت او نمی تواند اجرای دستور یا نه.

“کلانتر ریچارد جونز گفت که او نمی خواهد در این ماسک ، بهداشت عمومی خواهد بود نه ماسک پلیس یا” Ms Bailer در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

اگر Ms Bailer گفت که او نمی خواهد اجرای, ماسک, سفارش او را تشویق به پوشیدن ماسک و گفت که Butler County بيشترين تک-روز -, شماره 45 – جدید کروناویروس موارد در دولت در هفته گذشته.

“از داده ها است که من روزانه تعداد تخت های بیمارستانی را اشغال کردند برای Covid-19 همچنان در حال افزایش است,” Ms Bailer گفت. “تعداد تخت ICU در ادامه به افزایش است اما ما در حال خونتان. ما قریب به اتفاق ما سیستم بیمارستان در این نقطه است.”

به خبرنگاران محلی قادر به پیدا کردن هر شهرستان به مقامات حاضر به اجرای فرماندار ماسک سفارش.

مقامات با ساقی شهرستان کلانتر, Fairfield, اداره پلیس, Fairfield, شهرستان و برسی باید خواست عمومی به گزارش افراد نقض ماسک سفارش.

تحت Mr DeWine منظور هر کسی که بیش از 10 سالگی زندگی در یکی از این هفت ذکر شده در شهرستانهای استان باید با پوشیدن ماسک در هر زمان آنها در داخل یک ساختار است که نیست یک محل اقامت و یا در هر زمان آنها در خارج از منزل و قادر به حفظ شش پا فاصله از سایر افراد است. سفارش به اثر رفت و شب گذشته.

ادامه مطلب

Bill Nye, تماس, ماسک ‘یک مسئله مرگ و زندگی’ در coronavirus PSA

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de