نظرسنجی: 70 درصد از آمریکایی ها فکر می کنم که Black Lives Matter’ است نه بهبود روابط


اکثریت آمریکایی ها بر این باورند سیاه و سفید زندگی می کند ماده در حرکت است و بهبود روابط بر اساس یک نظرسنجی جدید از منموته دانشگاه با 38 درصد از پاسخ دهندگان گفت: پل آسیب رسانده است مسائل نژادی در امریکا در مقایسه با 26 درصد که می گویند جنبش کمک کرده است.

نظرسنجی یافته های منتشر شده در جمعه, در مقایسه نتایج حاصل از ماه ژوئن سال 2020 به مشابه نظرسنجی انجام شده توسط نماینده در سال 2016. در حالی که 71 درصد از پاسخ دهندگان موافق است که سیاه و سفید زندگی مهم است “آورده توجه به واقعی نژادی و نابرابری در جامعه آمریکا” — دو رقمی افزایش از سال 2016 — 70 درصد از پاسخ دهندگان فکر می کنم که جنبش است و نه بهبود روابط با 38 درصد گفت: Black Lives Matter ساخته شده است که روابط بدتر است.

درصد از آمریکایی ها بر این باورند که این جنبش کمک کرده نژادی مسائل است و تا 16 امتیاز از 2016 با 26 درصد از پاسخ دهندگان گفت: Black Lives Matter است که با داشتن یک تاثیر مثبت در مسابقه.

منموته همچنین دریافتند که بیش از نیمی از پاسخ دهندگان احساس می کنند که روابط نژادی در آمریکا بهبود خواهد یافت — 21 درصد زیادی و 31 درصد کمی — به عنوان یک نتیجه از اعتراضات گسترده پس از مرگ جورج فلوید است. اکثریت آمریکایی ها نیز امیدوار کننده در مورد آینده روابط نژادی در این کشور 26 درصد بسیار امیدوار و 56 درصد تا حدودی امیدوار. و بیش از سه بار به عنوان بسیاری از پاسخ دهندگان — 62 درصد به 20 درصد گفت: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و اعتراضات ساخته شده است که وضعیت بدتر است.

اما سوال در مورد توجیه این تظاهرات نشان داد که تغییرات در حمایت از اوایل تا اواخر ماه ژوئن است. در حالی که بیشتر پاسخ دهندگان گفت: اقدامات معترضین توجیه — 65 درصد تا پایان این ماه در مقایسه با 54 درصد در ابتدا — آنها نیز کمتر تمایل به می گویند که خشم معترضان “صرف نظر از واقعی اقدامات صورت گرفته” بود به طور کامل توجیه می شود. درصد از کسانی که گفتن خشم بود و نه در همه توجیه افزایش پنج امتیاز از 18 درصد به 23 درصد بیش از طول یک ماه است.

این نظرسنجی جمعیتی شکست نشان داد که کثرت از پاسخ دهندگان 41 درصد شد, مستقل, و در حالی که 31 درصد عنوان دموکرات و 28 درصد به جمهوری خواهان. بیش از 60 درصد از پاسخ دهندگان سفید در حالی که 12 درصد و 16 درصد اسپانیایی بودند. بیش از دو سوم از کسانی که نظر سنجی نیست باید یک مدرک دانشگاهی — 69 به 31 درصد است.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • چپ وداع با شورش
  • مشکل با انتخاب یک زانو’
  • ‘سیستمیک نژاد پرستی” نه چه Ails سیاه امریکا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de