سنگاپور سر به نظر سنجی در میان احتیاطی

رای دهندگان با پوشیدن ماسک صورت صبر کنید برای ورود به یک مدرسه به طور موقت استفاده می شود به عنوان یک رأی برای رأی دهی در انتخابات عمومی در سنگاپور در ژوئیه 10 سال 2020 است. عکس: AFP

سنگاپور: سنگاپور عازم سنجی با پوشیدن ماسک و دستکش در میان اجتماعی فاصله در این کشور انتخابات عمومی در روز جمعه به عنوان شهر-دولت در تلاش برای بازیابی از شیوع کروناویروس.

بعد از نه روز مبارزات انتخاباتی که صورت گرفت عمدتا آنلاین به عنوان تظاهرات ممنوع شد برای کاهش خطر ابتلا به عفونت رای دهندگان پای صندوق های رأی رفتند با یک قایق دقیق اقدامات ایمنی در محل.

نظر سنجی باز در 8:00 am (0000 به وقت تهران) خواهد شد و در 8:00 pm با نتایج نهایی انتظار می رود در اوایل روز شنبه.

رای دهندگان داده شده است توصیه می شود زمان اسلات که در آن به بازیگران آراء با شهروندان ارشد برای اولین بار به سر صندوق های رای در صبح است.

مردم اقدام حزب (PAP) که اداره سنگاپور برای شش دهه است که از پیروزی اما چهره یک اپوزیسیون با برخی از نامزد محبوب حمایت جدا برادر برتر کشور.

مرفه مالی hub دیده بود تناسلی ویروس شیوع بیماری در خوابگاه مسکن دستمزد پایین کارگران خارجی اما با عفونت های جدید کاهش و مقامات کاستن بخشی از مستند دولت تصمیم به تماس های نظرسنجی ها.

مخالفان را متهم به PAP بودن “غیر مسئولانه” اما مقامات اصرار دارند که آنها انجام داده اند به اندازه کافی برای اطمینان از 2.65 میلیون رای دهنده واجد شرایط می های رأی دهی با خیال راحت.

“من فکر می کنم (این اقدامات) باید برای همه به اندازه کافی امن… من فکر می کنم همه چیز باید خوب” 22 ساله رای دهندگان ترنس Ng گفت: AFP.

اما صف های طولانی تشکیل شده در برخی از مکان ها به دلیل دستکش اضافی چک و مقامات خواست مردم برای بررسی وضعیت خود را در مراکز رای دهی قبل از تنظیم کردن برای رای دادن.

‘بحران از یک نسل’

نخست وزیر Lee Hsien Loong به نام COVID-19 “این بحران از یک نسل” و به دنبال پروژه حزب خود را به عنوان یک نیروی ثبات است که می تواند راهنمای کشور از طریق بار دشوار است.

تجارت hub سنگاپور شده است ضربه سخت با این بیماری همه گیر است و هوا به عنوان توان خود را برای بدترین رکود اقتصادی از زمان استقلال در سال 1965. دولت نورد تقریبا Sg 100 میلیارد دلار (72 میلیارد دلار) در بسته های مشوق.

تحلیلگران می گویند برگزاری یک رای در حال حاضر یک قمار است و با نظر سنجی های ممنوع در طول مبارزات انتخاباتی در محکم تنظیم کشور آن است که روشن نیست اگر بحران بهداشت و درمان را افزایش و یا دندانه دولت پشتیبانی می کند.

در حالی که دولت رقبای ضعیف هستند — آنها تنها موفق به کسب شش کرسی های پارلمانی در انتخابات گذشته — یک حرکت برتر لی برادر Lee Hsien یانگ برای پیوستن به مخالفان ممکن است به آنها کمک کند.

خواهر و برادر قفل شده است و در حال اجرا دشمنی با نخست وزیر بیش از میراث پدر خود Singapores اواخر موسس رهبر بنیانگذار و تبدیل به یک عضو از پیشرفت سنگاپور حزب اگر چه او در حال اجرا برای دفتر خود را.

“رای گیری برای مخالفان امن ترین انتخاب برای سنگاپور” Lee Hsien یانگ گفت: در Facebook پست این هفته.

“آن است که نه تاب قایق’ اما صرفه جویی در قایق ما را از غرق شدن.”

او یکی از یک میزبان از گروه های مخالف مصرف در PAP در کشور 5.7 میلیون با 93 کرسی مجلس در حال رقابت.

آنلاین پر جنب و جوش انتخاباتی

PAP که نظارت سنگاپور را تبدیل به یکی از ثروتمندترین جوامع برخوردار از حمایت جامد اما متهم شده است که استکبار gerrymandering و هدف قرار دادن رقبای خود.

در طول مبارزات چند رسانه ای ضربه شد با یک قانون بحث برانگیز در برابر اطلاعات نادرست پس از حمل نظرات ساخته شده توسط یک دولت بر شیوع ویروس.

آنها دستور داده شد به جای هشدارهای بعدی به نظرات گفته آنها شامل اطلاعات نادرست است.

امنیت شغلی در طول همه گیر و دولت در پاسخ به شیوع بیماری شده اند موضوعات کلیدی در میان رای دهندگان.

در ابتدا پس از نگه داشتن این ویروس در بررسی سنگاپور دیدم عمده شیوع بیماری در کارگران خارجی خوابگاه. این گزارش بیش از 45,000 عفونت از جمله 26 مرگ و میر است و به آرامی در حال ظهور از دو ماه مستند.

در حالی که بر روی زمین مبارزه محدود به نامزدهای جلسه رای دهندگان در گروه های کوچک آنلاین مبارزات انتخاباتی شده است, پر جنب و جوش با هزاران نفر به تماشای زندگی می کنند جریان سخنرانی.

این نظرسنجی همچنین یک گام در یک به دقت هدایت شده و انتقال قدرت به نسل جدید رهبران با 68 ساله نخست وزیر انتظار می رود به بیش از پست خود به یک دست برداشت جانشین در برخی از نقطه بعد از آن.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de