مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز در تلاش برای بیان دستور کار خود برای دور دوم

در طول یک فاکس نیوز تاون هال در ویسکانسین در اواخر ماه گذشته رئیس جمهور تهمت خواسته شد میزبان Sean Hannity به نام خود اولویت موارد برای دور دوم. تهمت به یک پر پیچ و پاسخ در مورد شرکت داشتن “تجربه” بودن رئیس جمهور و زندگی در واشنگتن (“در حال حاضر من می دانم که همه او گفت:” سپس به سرعت چرخد به گفتن-تمام کتاب های خود را سابق مشاور امنیت ملی John Bolton — همه بدون تخمگذاری یک سیاست ایده و یا طرح.

پاسخ نا امید ایالت چاک Grassley R-آیووا که انتقاد Hannity برای ساخت تهمت تمرکز.

“من را سرزنش فاکس بیشتر از من سرزنش رئیس جمهور به این دلیل که رئیس جمهور آن را آسان برای او به پرت شدن در اینجا وجود دارد اما Hannity — شما فرض فاکس می خواهد او را برای گرفتن رای,” Grassley گفت. “Hannity باید او را به عقب بر روی این موضوع است.”

رئیس جمهور تهمت امواج به اعضای رسانه ها در جنوب چمن کاخ سفید در روز جمعه. (اندرو بیلبائو/AP)

در مصاحبه با سینکلر پخش روز بعد خبرگزاری ایسنا میزبان اریک Bolling به مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرصت برای انجام بیش از, درخواست چه خواهد بود “تمرکز اصلی” دوره دوم خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ با شعار خود را در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

“این بسیار ساده است: ما میخوایم امریکا بزرگ دوباره گفت:” قبل از تیک تاک کردن دستاوردهای مانند خود را معاملات تجاری با چین و کانادا و مکزیک و فشار به تولید محصولات در امریکا است.

“ما در حال انجام آن — آن است که آیا تجارت آن است که آیا نظامی — تمام ساخته شده در ایالات متحده آمریکا است. این خیلی مهم است. ساخته شده در ایالات متحده آمریکا و” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما باید برای بازگرداندن ما تولید و من به ارمغان آورد و آن را به عقب بسیار بزرگ است. اما ما به خود ما محصولات دارویی خود ما مواد مخدر و داروهای تجویزی ما را به خود ما را همه چیز. ما در حال انجام آن در حال حاضر با جراحی, ما در حال انجام آن در حال حاضر با بسیاری از محصولات مختلف. من انجام داده است. اما ما می توانید آن را با مقدار زیادی بیشتر است. ما می خواهیم برای ساخت خود ما را کشتی. ما نمی خواهید برای ارسال به کشورهای دیگر برای ساخت کشتی. بنابراین ما یک مقدار زیادی از چیزهایی که ما می توانید انجام دهید. ما انجام داده ایم اما ما یک مقدار زیادی از چیزهایی که ما می توانید انجام دهید.”

در روز پنج شنبه Hannity به مغلوب ساختن پیشی جستن در عین حال فرصت دیگری به غیر از دستور کار خود دارد.

“من از شما یک سوال در ویسکانسین و شما رو برای انتقاد پاسخ” Hannity گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “من می خواهم به درخواست شما دوباره. شما در حال حاضر درخواست امریکا در 117 روز به شما یک دوره دیگر به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده است. بیایید — آنچه خود دومین دوره دستور کار?”

این بود که مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ:

اول از همه من نمی دانم آن را مورد انتقاد قرار گرفت که برای پاسخ به دلیل آن است یک سوال ساده. اول از همه, ما در حال رفتن به شکست نامرئی دشمن ما هستند و در راه ما. و دوباره من به شما گفت که میزان مرگ و میر است ده برابر پایین. ما قصد داریم برای کمک به بازسازی اقتصاد ما در حال رفتن به شغل از همه از این سرزمین های خارجی است که به سرقت رفته اند ما شغل وحشتناک در معاملات تجاری. ما در حال رفتن به ادامه بزرگ را تجارت می پردازد.

ما قصد داریم برای پایان بازسازی دیوار ما. ما قصد داریم به پایان ما قصد داریم که آن را می شود تقریبا کامل پایان سال جاری پس از مدت کوتاهی آن را به پایان رسید. این فوق العاده ای ساخته شده تفاوت. شما ببینید ما در حال انجام تعداد رکورد در مرز. تعداد بسیار کمی از مردم قادر به دریافت از طریق. ما در حال بازسازی با ما نظامی است. ما بازسازی نظامی است. 2.5 تریلیون دلار. ما در حال رفع کردن و برای ما دامپزشکان. کار ما انجام می شود وجود دارد بین انتخاب و مسئولیت پذیری.

ما باید انتخاب جایی که آنها بیرون رفتن و گرفتن یک دکتر. اگر آنها بیمار هستند آنها لازم نیست که صبر کنید برای پنج هفته و شش هفته و دو هفته. بنابراین ما انجام می دهند با دامپزشکان و دامپزشکان حال مغلوب ساختن پیشی جستن. ما در حال حفاظت از متمم دوم ، ما باید بیشتر قضات و بیشتر قضات. شما می بینید که در حال حاضر با دیوان عالی تر از همیشه. و رئیس جمهور بعدی من تا به حال دو رئیس جمهور بعدی در حال رفتن به قادر به انتخاب دو یا سه و یا یکی یا هر چیز دیگری اما بسیاری از قضات. و این بدان معناست که همه چیز را که آیا آن را برای زندگی و یا چیزهای دیگر منظورم این معنی بسیار است.

اما حفاظت از متمم دوم بیشتر قضات است. تمام چیزهایی که ما انجام داده ایم هیچ کس انجام می شود چه در این دولت انجام داده است و در سه سال و نیم. هیچ کس حتی نزدیک. هنگامی که شما نگاه کنید در همه چیز است که ما در حال انجام است. در حال حاضر آنچه که ما در حال انجام کار بر روی کاهش قیمت مواد مخدر و ضربه زدن از منافع خاص به دلیل آن آسان نیست. ما در حال مبارزه برای انتخاب است. ما آن را برای جانبازان و در حال حاضر ما در حال انجام آن را برای مدرسه بیش از حد. یک انتخاب در مدرسه پس از یک پدر و مادر می تواند فرزند خود را به مدرسه خود را انتخاب و آن را اتفاق می افتد — بسیار خوب بسیار خوب است.

و ما بسیاری از چیزهایی که ما انجام می دهند و بسیاری از چیزهایی که ما در حال حاضر تکمیل شده و شما نمی توانید بیش از آنچه که ما انجام داده ایم. من فکر می کنم ما رکورد. ما در واقع مجموعه ای از یک رکورد در قضات است. ما می رویم به زمان پایان این سال ما خواهد بود تا تقریبا 300 فدرال قضات و این یک رکورد است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در روز پنج شنبه. (جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای ارائه یک مختصر استدلال خود را برای انتخاب مجدد احساس خطر کرده است جمهوری خواهان به ویژه به این دلیل او افتاده سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در انتخابات به عنوان رای دهندگان panned خود را از دست زدن به هر دو بیماری همه گیر کوروناویروس و تظاهرات در پی جورج فلوید را کشتن.

پس از رئيس جمهور تجمع در Tulsa, Okla., ماه گذشته وال استریت ژورنال هیئت تحریریه هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن “هنوز هیچ دوره دوم پیام فراتر از خود نارضایتی” — و بدون او می تواند به عنوان برای “تاریخی انکار” در ماه نوامبر.

“یک دستور کار برای احیای اقتصاد پس از همه گیر و بازگرداندن سود برای کارگران از اولین سه سال خواهد درخواست تجدید نظر به میلیون ها نفر” مقاله گفت. “شاید آقای ترامپ فاقد خود آگاهی و نظم و انضباط را به این مورد. او ممکن است پس از پرتاب کردن خود را در حال سقوط سنجی که او به سادگی نمی تواند آن را انجام دهد.”

___

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن وحشتناک بدون خوب خیلی بد کشش در کمپین بلیزرز

  • به عنوان coronavirus موج رادیو فردا شیفت پیام خود را در ماسک

  • مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار از سقوط COVID-19 مرگ را به عنوان نشانه ای از موفقیت است. در حال حاضر آنها در حال افزایش است.

  • بازگشایی مدارس: آیا مزایای بیشتر از خطرات ؟

  • مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره می گوید coronavirus است و به نوعی فقط ناپدید می شوند’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de