توییتر میلیاردر جک دورسی فقط اعلام کرد که بودجه جهانی درآمد اولیه آزمایش است که می تواند به 7 میلیون نفر

جک دورسی در سال 2017.

آسوشیتد پرس

  • در روز پنج شنبه, جک دورسی, میلیاردر, مدیر عامل شرکت توییتر اعلام کرد که او در حال کار با 14 آمریکایی شهرداران به صندوق جهانی درآمد اولیه (UBI) محاکمه در شهرستانها است.
  • خلبان برنامه اجرا خواهد شد شهرستان های شهرستان و هنوز راه اندازی شد.
  • نامزد سابق ریاست جمهوری اندرو یانگ را کمک کرد ایده اساسی جهانی درآمد به جریان اصلی است و بودجه خود UBI برنامه آزمایشی.
  • طرفداران می گویند تضمین درآمد می تواند کمک به نزدیک امریکا در حال رشد شکاف ثروت در حالی که دیگران می گویند که آنها می تواند ترکیب امریکا بحران مالی با تشویق مردم به متوقف کردن کار.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

میلیاردر جک دورسی از مؤسسین توییتر به صرف میلیون ها نفر برای آزمایش اساسی جهانی درآمد.

دورسی را آزمایش بخشی از یک طرح بزرگتر به نام شهرداران برای یک درآمد تضمین شده است. در روز پنج شنبه این گروه اعلام کرد این برنامه می تواند تاثیر به عنوان بسیاری از 7 میلیون آمریکایی در سراسر 14 شهرهای مختلف از جمله لس آنجلس; آتلانتا; نیوآرک, نیوجرسی; و جکسون می سی سی پی. درگیر شهرداران می گویند که آنها برنامه ریزی برای راه اندازی تضمین درآمد آزمایشی برنامه های خود را در شهرستانها در نامشخص آینده تاریخ و لابی وکلای فدرال در نظر گرفتن یک ملی یکی از, بیش از حد.

این ائتلاف در پشت این آزمایش می گوید: مردم با دادن یک درآمد تضمین شده می کردن مردم از فقر و کوسن های اقتصادی و حرفه ای ضربات coronavirus بحران است.

دورسی که ساخته شده است تا خالص از $7.5 میلیارد غرق خواهد شد $3 میلیون نفر از غیر انتفاعی به برنامه با توجه به اعلام. این UBI برنامه می آید در مدت کوتاهی پس از دورسی را به طور گسترده ای به اطلاع عموم تعهد به کمک 1 میلیارد دلار به کروناویروس تلاش های امدادی.

این گروه مشخص نیست چه کسی خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت و چقدر آنها را دریافت خواهد کرد در هر ماه تحت برنامه های خود را. در بیانیه ای اعلام کرد: “این که آن را پیش بینی درآمد اولیه به عنوان انعطاف پذیر و مکمل های غذایی موجود در برنامه های اجتماعی. حداقل دو شهرستانها — Jackson, می سی سی پی و استاکتون کالیفرنیا به نمایندگی از شهرداران’ ائتلاف در حال حاضر کار درآمد تضمین شده خلبان, برنامه, در حالی که شیکاگو, نیوآرک و آتلانتا باید نیروهای وظیفه بررسی برنامه های خود را با توجه به گروه وب سایت.

طرفداران و گذشته تحقیقات ادعا می کنند که یک درآمد تضمین شده می تواند بهترین راه برای سطح ثروت شکاف بین ثروتمندترین و فقیرترین آمریکایی ها یک شکاف است که رشد کرده است و حتی گسترده تر در طول coronavirus بیماری همه گیر. منتقدان از پایه درآمد می گویند اثرات اقتصادی چنین پیشنهادی نشده است به طور کامل تحقیق و می تواند جلوگیری از دریافت کنندگان از کار کسب و کار خودی که قبلا گزارش شده است.

هنوز دورسی نیست تنها ثروتمند آمریکایی با تجربه اساسی جهانی درآمد. کارآفرین و نامزد سابق ریاست جمهوری اندرو یانگ اعلام کرد ممکن است او را که به قیمت 500 دلار به 20 نیویورکی هر ماه برای پنج سال آینده از طریق سازمان های غیر انتفاعی در تلاش برای آزمایش اثرات این سیاست است.

یانگ ساخته شده خود را جهانی درآمد اولیه پیشنهاد — یک طرح به نام آزادی سود که پرداخت هر آمریکایی بالغ $1,000 ماهانه — بخش مرکزی انتخابات ریاست جمهوری است. یک بار در نظر گرفته بعید است که سیاست پیشنهادی دفاع و پشتیبانی تنها با دره سیلیکون تیتان مانند مارک زوکربرگ و Elon Musk درآمد تضمین شده است پس از به دست آورد کشش با قانونگذاران در هر دو طرف راهرو.

UBI پیشنهادات را می توان تا آنجا که در قرن 16 اما باید مطرح شده در طول تاریخ آمریکا توسط طیف گسترده ای از رهبران از جمله توماس پین و مارتین لوتر کینگ جونیور یک بار $1,200 محرک چک های آمریکایی دریافت کرد در اوایل سال جاری به عنوان بخشی از مراقبت در عمل اساسا موقت اساسی جهانی درآمد کسب و کار خودی که قبلا گزارش شده است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de