وزارت خزانه داری ایالات متحده رئیس پشتیبانی از بیشتر پرداخت های مستقیم در آینده coronavirus کمک بیل

مجلس سنای ایالات متحده کسب و کار کوچک جلسه کمیته در coronavirus کمک و “اجرای عنوان من از مراقبت عمل می کنند.”, در واشنگتن

واشنگتن (العالم) – وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin روز پنجشنبه گفت که او از دور دیگری از پرداخت های مستقیم به افراد به عنوان بخشی از آینده coronavirus قانون است و به آن تصویب شده توسط کنگره تا پایان ماه ژوئیه.

Mnuchin همچنین گفت: CNBC در مصاحبه ای که همه از شرکت های هواپیمایی که امضا خزانه موافقت نامه وام نیاز به دسترسی به این وام همانطور که آنها ممکن است قادر به پاسخگویی به نیازهای مالی آنها در بازارهای مالی خصوصی.

با وجود سازمان هواپیمایی تصمیم روز چهارشنبه به اطلاع 36,000 کارکنان بالقوه furloughs, Mnuchin گفت: او معتقد بود اکثر شرکت های هواپیمایی می خواستم به نگه داشتن به عنوان بسیاری از کارکنان ممکن و سالم خطوط هوایی مورد نیاز برای کمک به بهبود اقتصادی در ایالات متحده.

در مورد آینده $660 میلیارد چک حفاظت از برنامه Mnuchin گفت: هر فرمت از برنامه برای کمک های مالی بیشتر “است رفتن به بسیار هدفمند تر به کسب و کار است که واقعا نیاز به این پول و کسب و کارهای کوچک.” او گفت: سفر هتلداری و رستوران بخش به احتمال زیاد نیاز به کمک های بیشتر به عنوان آنها در تلاش برای بازگشایی شده است.

خزانه داری آمریکا قصد دارد به بررسی تمام PPP وام 2 میلیون دلار یا بیشتر برای تعیین اینکه آیا آنها باید ببخشند اما Mnuchin گفت: “اکثریت” از این وام را ملاقات آزمون برای بخشش.

هر فرمت از افزایش مزایای بیکاری خواهد بود دربسته در 100 ٪ و یا کمتر از دستمزد کارگران در مشاغل که از آنها گذاشته دادن به مردم انگیزه ای برای بازگشت به کار Mnuchin گفت.

(گزارش شده توسط David Lawder و Makini برایس; ویرایش توسط Chizu Nomiyama و دیوید گریگوری)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de