بریتانیا به پاکستان کرایه پرش 300% پس از PIA bared از ورود به حریم هوایی

با توجه به Skyscanner اصلی وب سایت سفر ارزان ترین بلیط بازگشت از لندن به لاهور است که ارائه شده توسط شرکت هواپیمایی ترکیه که هزینه های عظیم £1445. — اخبار/فایل

لندن: قیمت بلیط برای پرواز به پاکستان از بریتانیا سه برابر شده پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) منع شد از پرواز به سه مقصد در انگلستان است.

پرچم حامل نیز رو به یک تعلیق شش ماه از اتحادیه اروپا و ممنوعیت انواع پرواز های از ایالات متحده است.

پرواز بازگشت از لندن و منچستر و بیرمنگام به لاهور و اسلام آباد و کراچی استفاده می شود به طور متوسط هزینه £500-650 اما پس از PIA به حالت تعلیق در آمد از عامل توسط بریتانیا در سازمان هواپیمایی کشوری بلیط, قیمت دیده اند سه برابر افزایش به £1,500-2,700 خوانده شده را علامت.

با توجه به Skyscanner اصلی وب سایت سفر ارزان ترین بلیط بازگشت از لندن به لاهور است که ارائه شده توسط شرکت هواپیمایی ترکیه که هزینه های عظیم £1,445 — برابر با تقریبا Rs300,000.

بریتیش ایرویز که به تازگی آغاز شده و عملیات در پاکستان ارائه شده است همان پرواز برای بیش از £2,000 که هزینه مسافر بیش از Rs400 ، 000.

بازگشت بلیط های از انگلستان به پاکستان ارائه شده توسط هواپیمایی قطر و امارات هزینه بیش از £2,500 است که بی سابقه قیمت برای یک بلیط بازگشت. یکی دیگر از پرواز قطر ایرویز و بریتیش ایرویز هزینه £2,796.

این می آید در زمان بحران شدید برای PIA پس از حمل و نقل هوایی وزیر غلام سرور خان ادعا کرد که حدود یک سوم از پاکستان خلبانان بود مشکوک مجوز. اعلام این خبر باعث وحشت در سراسر جهان منجر به زنجیره ای از حوادث که منجر به تعلیق پرچم حامل پرواز و پایه از خلبانان کار در سطح جهانی بودند که مجوز صادر شده توسط پاکستان در سازمان هواپیمایی کشوری.

وجود دارد بیش از 1.5 میلیون پاکستانی منبع انگلیسی در انگلستان که به طور منظم سفر به پاکستان و به شدت نا امید افزایش قیمت بلیط. به گفته دولت بریتانیا در زمان نزدیک به 100,000 پاکستانی بریتانیا در حال حاضر در پاکستان است. پس از COVID-19 مستند نزدیک به 60,000 انگلیسی پرواز چارتر پرواز از پاکستان به سه مقصد در انگلستان است.


عبدالله شیخ پاکستان در انگلستان که به طور منظم سفر به پاکستان گفت: “من می خواستم به [بازدید] پاکستان اما نمی توانستم از آنجا که ما در سفر از طریق PIA و در حال حاضر ما نمی توانیم. من استفاده می شود برای رفتن 3-4 بار در سال اما در حال حاضر این قیمت به طور قابل توجهی منجر به تغییر برنامه سفر.”

عبدالله افزود که stopovers در فرودگاه های دیگر ساخته شده بود آن را دشوار است برای افراد مسن و آسیب پذیر مسافران که آن را سخت به چندین پرواز اتصال به رفتن به پاکستان.

در گفتگو با Geo.tv, Mahboob حسین از Mahboob آژانس مسافرتی که صرفا معاملات در PIA بلیط گفت: “من تنها کسب و کار با PIA. در حال حاضر شرکت من هیچ کسب و کار بیشتر. من با PIA به ترویج ملی حامل اما در حال حاضر من بودن برای میهن پرستی. دیگر شرکت های هواپیمایی را تا حد زیادی سود برده. چه کسی مسئول مرگ PIA? ما بدون پاسخ.”

Mahboob گفت که در حالی که PIA صادر کرده است برخی از بازپرداخت در پرواز لغو شد, او هنوز هم در حال انتظار برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازپرداخت باقی مانده.”


پیشتر یک سخنگوی بریتانیا در سازمان هواپیمایی کشوری گفته بود: “پس از تصمیم گیری در 30 ژوئن 2020 توسط EASA به تعلیق مجوز برای PIA به کار خدمات به اتحادیه اروپا PIA پروازهای بیرمنگام هیترو لندن و منچستر فرودگاه معلق با اثر فوری.

“بریتانیا در سازمان هواپیمایی کشوری نیاز است تحت قانون به برداشت PIA را اجازه برای کار به بریتانیا در انتظار EASA را ترمیم خود را تایید و آن را مطابق هوایی بین المللی استانداردهای ایمنی.”

ایالات متحده به تازگی نیز ممنوع PIA از عامل “انواع پرواز” در کشور است. PIA سخنگوی عبدالله حافظ پذیرفته شده است که این یک عقب نشینی عمده برای صادرات ،

“ما به طور مداوم درگیر با آنها و صمیمانه امیدواریم که با اعتماد سازی اقدامات این تصمیم می تواند مورد بررسی,” او گفت:.

توسعه نیز منجر به تعلیق اشتغال مختلف پاکستان خلبانان شاغل در چندین خطوط هوایی در سراسر جهان است.

حمل و نقل هوایی وزیر بیانیه ای در مورد مشکوک مجوز از پاکستان خلبانان آمد در زمینه تحقیقات اخیر سقوط PIA پرواز PK-8303 از لاهور به کراچی که منجر به کشته و 97 نفر است.

این تحقیقات به نظر می رسد که مسئولان حمل و نقل هوایی وزارت از هر گونه مسئولیت و به جای سرزنش کرده خلبان برای درستی پیروی از دستورالعمل های کنترل کننده ترافیک هوایی.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de