به ما می دهد چراغ سبز به ژاپن عظیم $23B F-35 خرید

واشنگتن — ایالات متحده در روز پنج شنبه تایید خرید برنامه ریزی شده توسط ژاپن 105 F-35 joint strike fighters حرکت کشور یک گام نزدیک تر به تبدیل شدن به بزرگترین مشتری خارجی از لاکهید مارتین تولید جت.

تایید بسته شامل 63 F-35A معمولی برخاستن و فرود هواپیما و 42 F-35 برخاست کوتاه و فرود انواع اساسا سبز-روشنایی تهیه طرح املای توسط ژاپن در سال 2018 است.

ژاپن می خواهد به یک مقام رسمی F-35 شریک است. پنتاگون قصد دارد برای گفتن ندارد.

دفاع و امنیت با همکاری آژانس اطلاع کنگره از فروش ممکن است که به ارزش حدود 23 میلیارد دلار اگر چه این تعداد می تواند تغییر در طول مذاکرات میان این کشور و لاکهید مارتین. کسانی که مذاکرات را شروع و پس از کنگره تصویب فروش.

همچنین شامل در آغوش معامله: 110 Pratt & Whitney F135 موتورهای مربوط به جنگ الکترونیک و ارتباطات سیستم اتونوم تدارکات, سیستم اطلاعات, آموزش, دنده, مادون قرمز, عود عملکرد مبتنی بر تدارکات بسته نرم افزار یکپارچه سازی, لوازم یدکی و تعمیرات قطعات و دیگر پشتیبانی می کند.

اگر ژاپن حرکت رو به جلو با خرید آن را تبدیل به دومین اپراتور از F-35 پس از ایالات متحده است. آن را نیز تبدیل به چهارمین کاربر از F-35B نوع است که خریداری شده توسط ایالات متحده آمریکا سپاه تفنگداران دریایی بریتانیا نیروی هوایی سلطنتی و نیروی دریایی ایتالیا.

دیگر فروش نیز روز پنجشنبه اعلام کرد:

تایوان: وزارت امور خارجه تایید کرده است یک درخواست توسط تایوان به recertify آن پاتریوت پیشرفته قابلیت-3 موشک برای برآورد هزینه از $620 میلیون. این بسته شامل جایگزینی PAC-3 اجزاء است که در نزدیکی انقضا تست و تعمیر, قابلیت, قطعات یدکی برای تجهیزات پشتیبانی زمینی و دیگر تدارکات پشتیبانی می کند. با توجه به DSCA “این پیشنهاد فروش کمک خواهد کرد که حفظ گیرنده موشک تراکم و اطمینان از آمادگی برای عملیات های هوایی. گیرنده را با استفاده از این قابلیت به عنوان یک عامل بازدارنده به تهدیدات منطقه ای و به منظور تقویت دفاع از میهن.” لاکهید مارتین خواهد بود نخست پیمانکار برای این فروش.

آلمان: در صورت تصویب توسط کنگره, آلمان, خواهد دریافت MK 54 همه, دور, سبک, اژدر 10 تبدیل کیت و تجهیزات مرتبط در یک بسته به ارزش حدود 130 میلیون دلار. این معامله که کمک به ارتقاء آلمان P-3C زیردریایی شکار هواپیما نیز شامل مخازن سوخت برای اژدر کیت تبدیل و قطعات یدکی و راه اندازی لوازم جانبی برای هواپیما های مختلف و تدارکات و پشتیبانی برنامه. Raytheon خواهد بود نخست پیمانکار برای این خرید.

بلژیک: وزارت امور خارجه نیز مجاز بلژیک درخواست برای 29 همه دور MK 54 LWT Mod 0 اژدر. از 33 میلیون دلار بسته شامل دو ناوگان ورزش بخش کیت تبدیل اژدر پشتیبانی تجهیزات و تدارکات پشتیبانی می کند. تصویب می آید به عنوان بلژیک مرحله از MK 46 اژدر و شروع به استفاده از MK 54 سرنشین آن NH-90 هلیکوپتر و چند ماموریت ناوچه.

هارون مهتا در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de