5 چیزهایی که در مورد Jada Pinkett Smith سابق August Alsina

موسیقی مرد! August Alsina زندگی بسیاری از زندگی خود را در 27 سال کوتاه — از نیواورلئان تربیت به خود را عاشقانه با Jada Pinkett Smith و فراتر از آن.

این “Kissin’ on My Tattoos” هنرمند به دست آورد توجه در ماه ژوئن پس از او ادعا کرد که او تا به حال یک رابطه گذشته با Pinkett Smith, 48, زمانی که او جدا از شوهر, Will Smith.

“بدون عشق” اواز خوان صحبت در مورد ادعایی خود را عاشقانه با بازیگر زن در مصاحبه با صبحانه باشگاه cohost Angela Yeeو گفت که او تا به حال دردسر ستاره “برکت” به دنبال او.

“در واقع من نشستم با خواهد شد و در حال گفتگو با توجه به تحول از ازدواج خود را به زندگی به همکاری که با آنها صحبت کردم در چند بار” او ادعا کرد در طول مکالمه بود که آپلود به یوتیوب کانال در ژوئن 30.

Pinkett Smith هرزه گفت صفحه شش در زمانی که ادعا می کند “کاملا درست است” اما Alsina ایستاده اصلی خود را اعلام و ارسال بیانیه ای در مورد آن در Instagram در جولای 3.

“حقیقت من است من حقیقت این معدن به خود,” او نوشت ، “وجود دارد هیچ درست یا غلط است در اینجا آن را به سادگی درست است. و من را به اتاق را برای پذیرش افکار و نظرات خود را بدون در نظر گرفتن اگر من موافقم یا نه شما که آزادی را به احساس می کنید آنچه در آن است و تو احساس می کنم زیرا زمانی که شما در صلح واقعی همه سر و صدا و پچ پچ می شود که از یک زمزمه.”

این Gotham آلوم بعد خطاب رابطه او با Alsina با اسمیت در کنار او در طول چهار شنبه, جولای 10, قسمت از Facebook سازمان دیده بان قرمز جدول صحبت کنید. Pinkett Smith توضیح داد که هنگامی که او را ملاقات خواننده او و پسران بد بازیگر 51 بودند در یک استراحت.

“من انجام شد با شما” اسمیت گفت. “ما تصمیم گرفتیم که ما از رفتن به جداگانه برای یک دوره از زمان.” Pinkett Smith افزود: “ما تمام شد.”

این زن و شوهر تصمیم به جدا منجر به یک “نوع دیگری از گرفتاری” با Alsina اما Pinkett Smith اشاره کرد که اسمیت هرگز به “برکت و رحمت است.” زمانی که دختران سفر ستاره شروع به کار بر روی بهبود رابطه او با شوهرش Alsina قطع ارتباطات و او گفت: دو صحبت نکرده است. هر دو او و شوهرش اشتباه گرفته شدند زمان Alsina بحث از آنها گفت: آنها نقل مکان کرد و در سال پیش.

در پایین حرکت به یادگیری بیشتر در مورد Alsina.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de