به عنوان COVID-19 نفر افزایش می یابد که خواستار کشورها را به اقدامات تهاجمی

عکس: AFP

به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش جهانی سلامت بدن در کشور خواست دست و پنجه نرم کردن با کروناویروس به گام تا کنترل اقدامات است.

با مورد شماره در سراسر جهان بیش از دو برابر در شش هفته گذشته ازبکستان در روز جمعه بازگشت به مستند و هنگ کنگ گفت: مدارس خواهد نزدیک از روز پنج شنبه در این شهرستان ثبت شده “رشد نمایی” در محلی مقاربتی.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus نام کشورها را به اتخاذ یک رویکرد تهاجمی برجسته ایتالیا و اسپانیا و کره جنوبی و هند بزرگترین زاغه به آن را نشان می دهد ممکن بود برای جلوگیری از گسترش هر چقدر بد شیوع بیماری.

سلامت سازمان را به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود مجبور به لغو یک تجمع انتخاباتی در نیوهمپشایر با استناد به نزدیک شدن طوفان.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت فشار قرار دادند به برگزاری اجتماعات بزرگ در برابر توصیه های بهداشتی به عنوان اپیدیولوژی هشدار دادن از خطرات ناشی از این ویروس در حال حرکت را از طریق هوا در شلوغ و فضاهای محدود.

شلاق در چین

در سفر به فلوریدا روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن آمار در پکن بیش از همه گیر.

“(این) ارتباط با چین شده است به شدت آسیب دیده است. که می تواند آنها را متوقف طاعون…. آنها نتوانستند آن را متوقف کند,” او گفت.

این ویروس به کشته شدن حداقل 556,140 مردم در سراسر جهان از آن پدید آمده در چین در ماه دسامبر گذشته.

بیش از 12.3 میلیون نفر ثبت نام شده در 196 کشور و منطقه راه اندازی عظیم اقتصادی آسیب.

ایالات متحده این کشور بدترین ضربه این بیماری گزارش شده تقریبا 64,000 موارد جدید جمعه و مرگ و میر در حال حاضر در کمتر از 134,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

برزیل دوم-سخت ترین ضربه پیشی گرفته 70,000 مرگ و میر و گزارش 45,000 جدید عفونت وزارت بهداشت گفت.

در ازبکستان شهروندان شد از روز جمعه رو مستند محدودیت های دوباره که اصل اعمال در ماه مارس برداشته اما به تدریج در طول دو ماه گذشته.

آسیای مرکزی کشور را بازگشت به زندان پس از تصمیم استرالیا برای قفل کردن آن دومین شهر ملبورن از پنج شنبه.

یک افسر پلیس منینگ یک ایست بازرسی در حومه شوروی سابق در جمهوری سرمایه گفت: تنها رانندگان با “یک دلیل خوب” برای ورود به تاشکند — مانند ارائه مواد غذایی و یا دیگر منابع حیاتی — می تواند عبور کند.

رستوران ها و سالن های ورزشی و استخرهای شنا و غیر غذایی در بازار باید تمام درهای بسته خود را حداقل تا 1 اوت.

حمل و نقل خصوصی در شهرستانها محدود خواهد شد به صبح و اوایل شب سفر و اهداف ضروری از قبیل رفت و آمد به محل کار و خرید مواد غذایی و یا دارو.

در هنگ کنگ سنبله علامت یک شکست برای این شهر پس از زندگی روزمره تا به حال تا حد زیادی به حالت عادی بازگشت با رستوران ها و کافه ها از سرگیری کسب و کار منظم و جاذبه های فرهنگی بازگشایی.

با وجود اینکه درست در کنار سرزمین اصلی چین که در آن ویروس اولین ظهور این شهر تا به حال موفق به سرکوب محلی انتقال در ماه های اخیر.

اما جدید خوشه ها شروع به ظهور پس از شنبه, از جمله در یک خانه سالمندان که گزارش شده است که حداقل 32 نفر و املاک و مسکن با 11.

‘به نوبه خود این بیماری همه گیر در اطراف’

“در تمام جنبه های زندگی ما همه در حال آزمایش به حد” که Tedros گفته مجازی کنفرانس خبری در ژنو است.

“از کشورهایی که در آن وجود دارد رشد نمایی به مکان هایی که در حال شل شدن محدودیت و در حال حاضر شروع به دیدن موارد افزایش است.

“تنها اقدام تهاجمی همراه با وحدت ملی و همبستگی جهانی می تواند به نوبه خود این بیماری همه گیر در سراسر,” او گفت:.

در جای دیگر مقامات فرانسوی هشدار داد افزایش موارد در شهری فرانسه به عنوان تلفات در صدر 30,000.

در اسرائیل بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اعتراف کرد تصمیم گیری اجازه می دهد تا کسب و کار از جمله کافه ها و فضاهای رویداد بازگشایی شده اند ممکن است ساخته شده است “خیلی زود”.

این کشور خاورمیانه ثبت بالاترین تعداد عفونت بیش از یک دوره 24 ساعته در حدود 1,500.

در استرالیا, مقامات گفتند که بریده بریده به نصف تعداد افراد مجاز به بازگشت از خارج از کشور.

از روز شنبه تنها 4,000 شهروندان استرالیا و یا اقامت دائم خواهد بود و مجاز به ورود در هر روز.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de