بریتنی اسپیرز می فرستد یک پیام به رسانه های اجتماعی عضو شورای نظارت مدت

آیا شما می دانید که شما در حال سمی? بریتنی اسپیرز به تازگی در مورد آن با رسانه های اجتماعی عضو شورای نظارت مدت و متنفر. و در حال حاضر او آنها را ارسال یک پیام.

Britney Spears Sends a Message to Social Media Trolls
بریتنی اسپیرز در مراسم سونی پیکچرز’ “روزی روزگاری…در هالیوود” در لس آنجلس اکران در جولای 22, 2019 در هالیوود کالیفرنیا. شاتر

این برنده جایزه گرمی, 38, زمان به Instagram در جمعه 10 ژوئیه به پست نقل قول از کتاب مقدس است. “مراقب باشید; ایستادگی در ایمان خود را; شجاع; قوی” تصویر بخوانید.

در کنار آن نیزه نوشت زیر عنوان. “من چگونه برخی از مردم ممکن است مثل پست های من یا حتی آنها را درک, اما این است که من شاد بودن ….. این است که من معتبر بودن و به عنوان واقعی به عنوان آن می شود !!!!! من می خواهم برای الهام بخشیدن به مردم برای انجام همان و فقط خود را بدون دیگران خشنود ….. که کلید دستیابی به شادی 🌸🌸🌸🌸 !!!!!!”

این “Slave 4 U” خواننده تا به حال بسیاری از مبارزات شخصی در گذشته از جمله فروپاشی روانی در سال 2007. پس از آن او بیش از همه دست حقوقی و کسب و کار کنترل به پدرش جیمی اسپیرزدر یک conservatorship که رفت به اثر در سال 2008.

از آنجا که از این حوادث طرفداران ادامه به سیل بریتنی صفحات رسانه های اجتماعی با نظرات در مورد بهداشت روانی. روز جمعه نیزه ارسال شده یک عکس از خودش با عنوان “چه خبر؟??? من ریشه برای شما !!!!!!!” در حالی که بسیاری از نظرات مثبت کاربران بیان شده است که آنها نگران بودند برای مادر دو.

با وجود این در حال انجام coronavirus همه گیر بریتنی خوشحال شده است و در عشق به تازگی. شاهزاده خانم از پاپ شده و دوستیابی دوست پسر خود سام اصغریبرای سه سال پس از دیدار در مجموعه ای از “حزب خواب” موزیک ویدیو. یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در سال 2018 است که زن و شوهر باید صحبت “در مورد داشتن بچه ها با هم” به عنوان بریتنی “احساس می کند بسیار بیشتر از بزرگسالان در حال حاضر” از او هنگامی که او تا به حال فرزندان پرستون, 14 و Jayden, 13 در اوایل 20s با آن شوهر, Kevin Federline.

بریتنی آخرین زمان صرف شده در یک مرکز سلامت روان در اوایل سال 2019. او لغو دوم لاس وگاس اقامت, بریتنی: سلطهدر ژانویه 2019.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>