ایران باید ادامه یابد, اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی, فعالیت های در حالی که رعایت بهداشت از پروتکل های: روحانی


تهران: ایران حسن روحانی رئیس جمهور روز شنبه گفت که کشورش نمی تواند به تعطیل آن تحریم-آمار اقتصاد با وجود این کشور را وخیم تر شدن وضعیت رمان شیوع کروناویروس با رکورد مرگ بالا عوارض و افزایش عفونت.

ایران باید ادامه “اقتصادی, اجتماعی و فرهنگی, فعالیت های در حالی که رعایت بهداشت پروتکل” رئیس جمهور حسن روحانی گفت: در طول یک سخنرانی تلویزیونی ویروس گروه ضربت نشست.

“ساده ترین راه حل این است که همه فعالیت های (اما) بعد مردم خواهد آمد که در اعتراض به (نتیجه), هرج و مرج, گرسنگی سختی و فشار,” او اضافه شده است.

جمهوری اسلامی ایران به تلاش شده است از اواخر بهمن حاوی این کشور COVID-19 شیوع مرگبارترین در خاورمیانه است.

وزارت بهداشت سخنگوی سیما سادات لاری به گزارش روز شنبه که 188 نفر مرده بود از بیماری تنفسی در 24 ساعت گذشته, بالا بردن کلی تلفات به 12,635.

ایران روزانه COVID-19 مرگ و میر را در صدر 100 از حدود اواسط ماه ژوئن با یک رکورد تک روز شمارش از 221 گزارش روز پنج شنبه.

لاری نیز مطرح کشور caseload به 255,117 با 2,397 عفونت های جدید ثبت شده.

شیوع این بیماری را افزایش عوارض باعث شده است تا مقامات را به پوشیدن ماسک اجباری در محصور فضاهای عمومی و اجازه می دهد تا سخت ترین ضربه استان به reimpose اقدامات محدود کننده.

ایران بسته مدارس لغو رویدادهای عمومی و ممنوع جنبش بین 31 استان کشور در ماه مارس, اما روحانی دولت به تدریج لغو محدودیت های اعمال شده از آوریل به بازگشایی آن مساله اقتصاد است.

ایران دچار یک تیز رکود اقتصادی رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از برجسته ایران در سال 2018 و reimposed فلج کننده تحریم.

صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد اقتصاد ایران کوچک خواهد شد با شش درصد در این سال است.

“ممکن است که به نگه داشتن کسب و کار و فعالیت های اقتصادی تعطیل در دراز مدت” روحانی گفت: تاکید بر اینکه “مردم قبول نمی کند”.

وزیر بهداشت گفت نمکی آهنگ جدیدی از روز چهارشنبه هشدار داد از پتانسیل “شورش بیش از فقر” و سرزنش ما تحریم ها برای دولت “خزانه خالی”.

بازگشایی اقتصاد “بود و نه بیش از جهل ما (ویروس’ خطرات) بود اما با توجه به ما به عنوان ما به زانو در برابر یک اقتصاد است که می تواند هیچ” آهنگ نمکی گفت: در تلویزیون دولتی.

ما تحریم های هدفمند حیاتی فروش نفت و روابط بانکی میان دیگر بخش ها وادار کردن ایران به تکیه بر صادرات غیر نفتی است که کاهش یافته است به عنوان مرز بسته شد برای جلوگیری از گسترش ویروس.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de