مری-کیت اولسن خال خال برای زمان 1st پس Olivier سارکوزی طلاق اخبار

حفظ مشخصات پایین. مری-کیت اولسن دیده شد برای اولین بار از اخبار شکست در آوریل تقسیم او از شوهر Olivier سارکوزی.

طراح مد, 34, پا در شهر نیویورک در عکس های ارسال شده توسط ایمیل های روزانه در پنج شنبه, جولای 10. او عینک سیاه و سفید بالای مخزن, مطابق, ماسک صورت, جین و عینک آفتابی برگزار شد و یک فنجان قهوه است. اولسن و دوقلو, خواهر, اشلی اولسنبودند ترک ساختمان اداری خود را مد خط ردیف.

سابق ستاره کودک باقی ماند کردن رادار پس از تشکیل پرونده اورژانس را برای طلاق در ماه آوریل است. او در ابتدا با امضای یک دادخواست طلاق در نیویورک در مارس اما سیستم دادگاه بود و نه پذیرش درخواست جدایی در این زمان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. ما هفتگی تایید ممکن است که اورژانس حرکت رد شد چون نیویورک دولت عالی قاضی “تصمیم گرفت که آن را ضروری است.”

Mary-Kate Olsen Spotted 1st Time Since Olivier Sarkozy Divorce News
مری-کیت اولسن و اولیویه سارکوزی. استیون Ferdman/WWD/شاتر; Shutterstock

با وجود شکست یک منبع نشان داد در ماه مه که مری کیت دارای یک “ironclad prenup” به معنی “او منافع کسب و کار و ثروت هستند محافظت می شود.”

این بازیگر سابق می خواستم به طلاق هر چه زودتر ما به طور انحصاری در گزارش ممکن است. او و Sarzoky, 51, به پایان رسید تا شانس خود را بیش از آپارتمان در شهر نیویورک که تاجر می خواست او را به حرکت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. او ادعا کرد که او مجاز به ترک ساختمان به دلیل COVID-19 هر چند.

Mary-Kate رسمی ثبت طلاق در مه 25. او تیم حقوقی برای اولین بار در شهر نیویورک به انجام این کار پس از دادگاه برداشته هشت هفته مهلت قانونی که متوقف تمام اقدامات در نظر گرفته نمی اضطراری.

این فول آلوم صرف تولد او در Hamptons با اشلی, 34, در ماه ژوئن. Mary-Kate گزارش اجاره یک خانه در منطقه برای تابستان.

این زن و شوهر جدا گره خورده گره در ماه نوامبر 2015 با مری کیت به ندرت صحبت کردن در مورد ازدواج خود را. او ساخته شده یک استثنا در مارس 2017 مصاحبه با Net-A-Porter را ویرایش. “من فکر می کنم ما خوش شانس [کار سخت] می آید کاملا به طور طبیعی برای ما. ما لازم نیست زمان زیادی برای نشستن و فکر کردن و اندیشیدن,” او گفت: از او کار ارتباط با اشلی. “اما پس از آن من یک شوهر دو stepkids و زندگی; من باید به خانه بروم و طبخ شام. من اجرا در آخر هفته.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>