میامی جدید کروناویروس نقطه داغ داخلی CDC سند می گوید

واشنگتن — با فلوریدا اضافه کردن عفونت کروناویروس در نرخ حدود 10 ، 000 هر روز میامی به عنوان یکی از مهم ترین coronavirus نقاط داغ در ایالات متحده با توجه به داخلی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سند بررسی توسط اخبار یاهو.

بسیاری از فلوریدا جدید عفونت شده اند در سه South Florida شهرستان: Miami-Dade, Broward و پالم بیچ. یک سند منتشر شده در سراسر دولت فدرال توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در روز پنج شنبه بر اساس داده ها از دو هفته گذشته لیست میامی-Dade به عنوان یک “منطقه از نگرانی است.”

دولت فدرال هیچ رسمی “نقطه داغ” تعیین اما مناطق دیگر که کشیده اند نگرانی از مقامات بهداشت عمومی شامل هوستون و لس آنجلس.

میامی-Dade که شامل میامی و حومه آن است که تا کنون بزرگترین منطقه شهری در فلوریدا, با 2.7 میلیون نفر. میامی خود دولت است دومین شهر پس از جکسون که قرار است به میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در ماه آینده. برخی این پرسش را مطرح عقل از برگزاری یک گردهمایی بزرگ در یک وضعیت که در آن همه گیر شده است مواج خارج از کنترل است.

رئیس جمهور تهمت که سال گذشته روشن خود را به محل اقامت اولیه خود را از شهر نیویورک در پنت هاوس خود به نخل ساحل گلف رفت و آمد مکرر خواهد شد بازدید از فلوریدای جنوبی در روز جمعه. ورود او وجود دارد برای جمع آوری کمک های مالی و دیگر رویدادها خواهد بود سایه توسط یک هشدار از Dr. Anthony Fauci کاخ سفید coronavirus نیروی کار که فلوریدا بود “شروع به پریدن کرد بیش از یک زن و شوهر از پست های بازرسی” در بازگشایی.

یک نشانه در پنجره میامی کسب و کار در روز چهارشنبه. (Jayme Gershen/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

قابل توجه شیوع در میامی-Dade یک مقصد توریستی بزرگ اسپانیایی زبان مردم می تواند آسیب تهمت شانس در فلوریدا باید برنده دولت برای او در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری. این امر نیز تشدید نظارت از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis جوان بلند پروازانه جمهوری خواه که هم تراز خودش از نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن. دست زدن به او از همه گیر شده است به عنوان انتقاد نامنظم و بی توجه.

نگرانی در مورد میامی-Dade به نظر می رسد در جولای 9 سند گردآوری شده توسط CDC و توزیع به سازمان های دیگر در دولت فدرال درگیر در پاسخ به کروناویروس همه گیر است که کشته 135,000 آمریکایی ها از ماه فوریه. 33-صفحه سند شامل نمودار های دقیق در مورد تعداد نتایج تست و حتی گسترش مخرب شایعات مربوط به این بیماری است.

میامی-Dade یکی از 10 شهرستان به عنوان یک منطقه “نگرانی” لقبی است که به گفته CDC به معنی “شهرستان بار بیماری بالا است و هنوز هم در حال رشد است.” آن است که تا کنون پرجمعیت ترین شهرستان در لیست است که همچنین شامل — در نزولی از بروز هر 100000 نفر در طول دو هفته گذشته — Yell شهرستان ارک.; معدنی شهرستان کولو.; Thurston County, Neb.; Santa Cruz County, Ariz.; ویکتوریا County, Texas; Nueces County, Texas; Chicot شهرستان ارک.; Galax شهرستان, Va., که خود آن شهرستان و فرانکلین کانتی بشویید.

هفتم در لیست در بروز Miami-Dade دور ترین موارد جدید با 24,236 در دو هفته قبل از تاریخ 9 ژوئیه. دیگر نه مناطق از نگرانی را در حدود 6000 موارد ترکیب شده است.

نه سی دی و نه مسئولان شهرستان میامی بازگشت و درخواست نظر از اخبار یاهو.

منبع: CDC

Renata Bresciani, 31, میامی بازیگر و مد وبلاگ نویس گفت: اخبار یاهو او قرارداد COVID-19 حدود یک ماه پیش بعد از مدت کوتاهی از مستند برداشته شد حتی اگر او و همسرش شد مراقب باشید در مورد خطرات. “ما دیدن مردم در Instagram در رستوران در احزاب قطعا نه اجتماعی فاصله و ما احساس نمی راحت در مورد آن. بنابراین ما کاری نمی کند. ما هنوز هم نمی بینم هر کسی است.”

Bresciani محدود زمان خود را در خارج به دیدن خانواده اش اما او و همسرش هر دو آزمایش مثبت است. “شوهر من شروع به نشان دادن علائم پس از او تست شده است. آنها او را در بر داشت مثبت تا ما تست شده و معلوم می شود ما همه مثبت,” او گفت:.

Bresciani معتقد است شوهر او باید آن را برای اولین بار در هنگام بازگشت به محل کار حتی اگر او می گوید محل کار خود را تا به حال اجرا تمام بهداشت و درمان اقدامات لازم را برای حفظ این ویروس از گسترش.

مارتا بیکر یک پرستار ثبت شده است رئیس جمهور SEIU محلی 1991 مراقبت های بهداشتی اتحادیه به نمایندگی از بیش از 5000 نفر از کارمندان جکسون سلامت است که در میامی-Dade بزرگترین سیستم بیمارستان. او گفت: از اخبار یاهو او معتقد است COVID-19 گسترش به دلیل محدودیت های سست شد خیلی زود است.

“متاسفانه مراقبت های بهداشتی و سیاست آنقدر مربوط و یکی از تروما حضور در [پزشکان] گفت: آن را به خوبی دیروز. او گفت: “شما می دانید ما در فاز دوم COVID. ما در حال تجربه نتایج در موعد مقرر اجازه تا در مرحله اول.’ و این یک تصمیم سیاسی درست است ؟ مراقبان نیست مشورت. … این است که ما رژیم صهیونیستی است. DeSantis گفت: همه چیز را برای رفتن خوب در فلوریدا و اجازه دادن به همه چیز را به خاطر اقتصاد است. … ما درد و رنج عواقب ناشی از سیاستمداران تصمیم گیری است که بر بیماران و جامعه ما را به سلامت.”

به دلیل بی نظمی در نحوه متحده گزارش و چگونه مقامات فدرال جمع آوری آمار می تواند وجود داشته باشد اختلاف نظر در مورد آنچه به منزله یک نقطه و یا منطقه از نگرانی. مورد تعداد برای میامی-Dade ارائه شده توسط CDC نمی تواند بررسی شود در برابر فلوریدا خود آمار به این دلیل که مربوط به نمودار در دولت پایگاه داده را نمی خواهد به درستی به روز رسانی به منعکس کننده شهرستان خرابی.

داده دانشمند که ایجاد شده است که پایگاه داده, Rebekah جونز اخراج شد در ماه مه توسط حساب او چرا که او حاضر به تغییر آمار به مطلوب منعکس DeSantis پاسخ. DeSantis سعی در تطهیر جونز نقش در ایجاد پایگاه داده, اما پس از او خروج وب سایت تبدیل شده است کمتر آموزنده و سخت تر برای خارجی ها به حرکت.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نگه می دارد تا یک سند مربوط به COVID-19 در طول یک کنفرانس خبری روز سه شنبه در میامی. (Lynne Sladky/AP)

جونز پس از ایجاد پایگاه داده خود که از آن بازدید شد توسط یاهو, اخبار میامی-Dade نشان داده شد برای ثبت کرده اند در مورد 27,400 موارد جدید در طول دوره پوشش داده شده توسط CDC “در منطقه نگرانی” تعیین.

پرسیده شده توسط اخبار یاهو به ارزیابی رسمی فلوریدا داشبورد جونز در جواب با صراحت. “آنها نمی دانند چه آنها در حال انجام,” او نوشت: در متن پیام. “که چه خبر است.”

در یک پست وبلاگ برای سایت جونز را متهم DeSantis پنهان کردن دامنه کامل از این بیماری همه گیر. که اتهام پشتیبانی می کند گزارش های خبری که وزارت امور خارجه گفت: خو یش را متوقف گزارش coronavirus مرگ و میر. مقامات دولتی نیز متهم به پنهان کردن بستری سوابق.

“فلوریدا هرگز به دنبال CDC راهنمایی در گزارش تعداد موارد احتمالی و مرگ و میر و یا تعدادی از بهبود افراد, ساخت فلوریدا گذشته و حال و آینده دولت از coronavirus غیر ممکن است به تجزیه و تحلیل” جونز نوشت و در وبلاگ خود پست.

شهردار میامی فرانسیس سوارز هشدار بوده است برای هفته ها در مورد خطر coronavirus مطرح شده به شهر خود حتی به عنوان DeSantis تحت فشار قرار دادند به بازگشایی دولت اعلام پیروزی بر COVID-19 تقریبا قبل از coronavirus تا به حال حتی یکبار در دولت آفتاب.

اگر یک جمهوری خواه مانند DeSantis, سوارز است دیده نمی شود به عنوان یک متحد نزدیک فرماندار. شهردار اخیرا گفت که او ممکن است رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن که تایید شده در اواخر سال 2017 برداشته DeSantis سپس یک کنگره در دوره سوم از ابهام و کمک به او را به فرماندار. در ماه ژوئن به عنوان برگ برنده در نظر گرفته شده در سایت در فلوریدا به جای شارلوت, N. C. به عنوان شهر میزبان برای کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه پس از اختلاف های اجتماعی فاصله گرفتن از روش های کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر DeSantis تبدیل به جکسون شهردار لنی کاری نمی سوارز از میامی.

سوارز در حال حاضر باید در مقابله با رشد coronavirus مشکل به عنوان فصل طوفان روش. شهرستان, در ضمن, مورد نیاز است که ماسک های فرسوده در ورزشگاه بسته برخی از کسب و کارهای دیگر و reimposed ممنوعیت داخلی رستوران ناهار خوری. که به طور موثر معکوس DeSantis پیروز مارس بازگشایی دولت است.

گزارش اضافی توسط Jana Winter.

 

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان ‘درخشان شهر بر روی تپه’

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de