پارک برنده-به زودی: شهردار سئول در بر داشت مرده پس از رفتن را از دست رفته

پارک برنده-به زودی صحبت می کند در طول یک رویداد در Seoul City Hall در چهارشنبه

پلیس در پایتخت کره جنوبی سئول را در بر داشت بدن از شهردار این شهرستان پس از او از دست رفته روز پنج شنبه.

پارک برنده-به زودی پدر بنا به گزارش پلیس گفت که او تا به حال سمت چپ یک پیام قبل از خروج از خانه او را منجر به بالا بردن زنگ.

بدن او پیدا شد در کوه Bugak در شمال سئول در نزدیکی جایی که او phone signal گذشته شناسایی شده است.

هیچ علت مرگ شده است به طور رسمی ثبت شده است.

اما پلیس گفت: آنها تحقیق در این مورد به عنوان یک خودکشی است.

توجه داشته باشید منتشر شد که باقی مانده بود توسط آقای پارک ، آن را بخوانید: “من عذر خواهی به همه. من از هر کسی که با من در طول عمر من است. من خیلی متاسفم برای خانواده من به چه کسی من را تنها ناشی از درد است. لطفا بسوزانند بدن من و خاکستر پراکنده در پدر و مادر من قبر. خداحافظ همه.”

گزارش شده است که یک کارمند زن تا به حال در زمینه آزار و اذیت جنسی ادعا علیه 64 ساله روز چهارشنبه بعد قبل از او رفت و گم شده و فکر شده است وجود دارد هیچ تایید رسمی از شکایت.

آقای پارک نشان نمی دهد تا برای کار در پنج شنبه, لغو جلسه رسمی ریاست جمهوری در سئول شهرستان سالن ، یک پیام گزارش چپ برای دختر خود منجر به بالا بردن زنگ و پلیس شروع به جستجو در یک منطقه پوشیده شده از درخت در شمال شهرستان که در آن او phone signal گذشته شناسایی شده است.

او دیده می شد توسط یک دوربین امنیتی در 10:53 در نزدیکی در ورودی به جنگل. حدود 600 پلیس و ماموران آتش با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و سگ جستجو در منطقه برای ساعت ها در روز پنج شنبه.

بدن خود را داشت در جنگل در کوه Bugak در 00:01 (16:01 BST) در روز جمعه. بدن او منتقل شد به دانشگاه ملی سئول در بیمارستان که در آن جمعیت جمع شده بودند و سیاستمداران بازدید در طول روز در روز جمعه.

عزاداران پرداخت شده است ادای احترام در سئول

آقای پارک که اولین بار انتخاب شهردار سئول در سال 2011 انتخاب به بی سابقه سوم و نهایی اصطلاح در ماه ژوئن سال گذشته است.

او در درگیری با رئیس جمهور Park Geun-hye آشکارا حمایت از میلیون ها نفر از افرادی که اعتراض خود را در سال 2017 قبل از او در نهایت متهم و زندانی در رشوه خواری و اتهامات دیگر.

به عنوان یک عضو از رئیس جمهور مون جائه در حزب دموکرات لیبرال آقای پارک بود و بنا به گزارش ها تحت نظر گرفتن به عنوان یک پتانسیل ریاست جمهوری امیدوار در سال 2022 انتخابات است.

تجزیه و تحلیل: مرگ فرو رفته در بحث

لورا سر و کله زدن اخبار بی بی سی سئول

شهردار پارک برنده-به زودی خوبی بود دوست داشتم برای یک دلیل.

به عنوان یک وکیل او جنگیدند بیشتر به علت از زنان برنده این کشور برای اولین بار مورد آزار و اذیت جنسی. او برجسته این کشور بسیاری از نابرابری های اقتصادی, یک بار حتی گذراندن یک ماه در یک تنگ خانه در یک فقیر بخشی از شهرستان.

او مبارزه علیه حکومت استبدادی در کره جنوبی و در زندان قرار گرفت و در سال 1970 به عنوان یک دانش آموز کالج و رفت و در را به نفع خود بی سابقه ای دوره سوم به عنوان شهردار سئول.

اما مرگ او در حال حاضر غرق در اختلاف است.

ما در حال حاضر ممکن است هرگز به حقیقت در پشت ادعای آزار و اذیت جنسی علیه او درست چند ساعت قبل از مرگ او.

بررسی کاهش یافته که به معنی وجود خواهد داشت نه بیشتر پرس و جو به طور بالقوه مسائل جدی در یکی از بالاترین دفاتر سیاسی در کشور است. نیز وجود خواهد داشت بدون عدالت – یا به گفته قربانی و یا برای او.

اگر شما یا کسی که شما می دانید احساس عاطفی, پریشان, بین نژادهای مختلف خط است اطلاعات بیشتر.

در انگلستان شما می توانید برای تماس های رایگان در هر زمان به شنیدن اطلاعات ثبت شده 0800 066 066.علاوه بر این شما می توانید تماس بگیرید سامریان رایگان در 116 123 (انگلستان و ایرلند). ذهن نیز محرمانه تلفن خط تلفن – 0300 123 339 (دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 6). لینک برای کمک به کره جنوبی را می توان در اینجا یافت نشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>