دیدن صورتی و کری هارت آلبوم خانوادگی

دوست داشتن سرگرم کننده خانواده! پینک و همسرش کری هارتشده است مستند خود زندگی با دختر بید و پسر جیمسون پس از تبدیل شدن به پدر و مادر است.

زن و شوهر گره خورده گره در سال 2006 و استقبال خود را بزرگتر و پنج سال بعد. بید شد و یک خواهر بزرگ در سال 2016 زمانی که برادر نوزاد خود وارد شدند.

این برنده جایزه گرمی در نظر گرفته نشده است “سرد در همه” به هر دو بچه او منحصرا گفت: ما هفتگی در ماه ژانویه سال 2020 است. صورتی شوخی که او “تنها خنک برای یک روز” هنگامی که او به معرفی دختر خود را به Zendaya.

پنسیلوانیا بومی توضیح داد: به ما “او دوست دارد که یک کارنی [تور] او را دوست دارد به زندگی سیرک که ما زندگی می کنند و او را سپاسگزار اما او واقعا نمی مانند موسیقی من در همه. او تغییر سریع [در تور من] برای مدتی و سپس او خسته شده بود و می خواستم با رقصندگان.”

در حالی که بید نمی گوش دادن به بچه ها او و جیمسون “عاشق موتور سیکلت” فقط مانند پدر خود. “آن را در DNA خود را به” “Just Give Me a Reason” خواننده گفت: ما در زمان. “آنها بوده است و در اطراف آن به معنای واقعی کلمه پس از تولد.”

این جفت در ادامه به نشان می دهد که آنها در حال “انجام شد” داشتن بچه ها مگر در صورتی شوخی “من تجارت [هارت] برای یک مدل است.”

در حال حاضر صورتی و حرفه ای motocross rider حال زندگی با فرزندان خود — و کف زدن در هر رسانه های اجتماعی عضو شورای نظارت مدت که انتقاد از خود مهارت های فرزند پروری.

“فقط یک یادآوری دوستانه برای کسانی از شما که نیاز به آن وجود خواهد داشت نه بیشتر نظرات این صفحه!” موسیقی آمریکا نامزد جایزه مزبور در ماه ژوئیه سال 2019 عکس از هارت lounging در استخر شناور. “Hahahaha! به نظر می رسد مانند شما در حال رفتن به رفتن به آن را در کوه!!!! موفق باشید بله! و به هر کس دیگری; من شما را دوست دارم برای همیشه.”

اجتماعی رسانه ها آمد و سه ماه پس از Pink گفت: Ellen DeGeneres که او “گاهی اوقات” می رود پس از پدر و مادر ، “من احساس می کنم مثل من می توانید ذهن خود را تغییر دهید,” او توضیح داد که در ماه آوریل 2019. “من همه چیز در مورد بی عدالتی است. من نمی خواهم بی عدالتی است. من دوست ندارم که چگونه شجاع مردم ناشناس و فقط بی ادب ميانگين ميانگين روحیه. … اگر من هم بروم ،

نگه داشتن اسکرول به این زوج بهترین لحظات خود را با خانواده از خوردن شام در تور به پوشیدن هماهنگ لباس هالووین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>