تد کروز انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘جاده به تابعیت” ادعا می کنند برای دستور IF دستور اجرایی: ‘اشتباه بزرگ’


سناتور تد کروز هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که شامل یک “جاده به تابعیت” برای DACA گیرندگان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ضمنی یکی بود در آینده در یک فرمان اجرایی جدید در مهاجرت او قصد دارد به نشانه “در طول چند هفته آینده.”

“وجود صفر در قانون اساسی اختیارات یک رئیس جمهور برای ایجاد یک جاده به تابعیت’ اجرایی فیات” کروز توییتی. “این بر خلاف قانون اساسی بود که اوباما صادر شده اجرایی عفو و این امر می تواند یک اشتباه بزرگ است اگر تهمت تلاش می کند به طور غیر قانونی گسترش عفو.”

کروز واکنش آمد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد در مصاحبه با Telemundo که او را به DACA گیرندگان “راه به شهروندی” از طریق یک فرمان اجرایی.

“ما در حال کار کردن پیچیدگی های قانونی در حال حاضر, اما من قصد دارم به امضای عمده مهاجرت به عنوان یک فرمان اجرایی که . . . به دلیل IF تصمیم گیری به من داده قدرت انجام آن ناروا” گفت. سپس او به نظر می رسید به در تضاد با خود گفت که “ما آن را در قرار داده و احتمالا ما در حال رفتن به پس گرفتن آن را” در اشاره آشکار به DACA.

اما هنگامی که فشرده شده توسط Jose Diaz-Balart در دستور تهمت به نظر می رسد به دو پایین.

“یکی از جنبه های این لایحه در حال رفتن به DACA, ما در حال رفتن به یک جاده به شهروندی. اگر شما نگاه در دیوان عالی کشور حکم آنها به رئیس جمهور قدرت های فوق العاده ای که آنها گفت که شما می توانید در این مورد از 700 ، 000 یا بیشتر مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد. “بنابراین آنها به قدرت مبتنی بر قدرت است که آنها به من قصد دارم برای انجام یک مهاجرت — یکی از جنبه های این لایحه است که شما خواهید بود بسیار خوشحال و که بسیاری از مردم خواهد بود از جمله خود من و بسیاری از جمهوری خواهان خواهد بود DACA. ما به آنها راه به شهروندی.”

کاخ سفید بعد از آن منتشر شد بیانیه ای که در تلاش برای روشن شدن مغلوب ساختن پیشی جستن نظر کرد و گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن “را بلند گفت که او مایل به کار با کنگره در مذاکره راه حل قانونی برای DACA که می تواند شامل شهروندی همراه با قوی تر امنیت مرزی و دائمی بر اساس شایستگی اصلاحات. این را شامل نمی شود عفو.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفت که “یک معامله خواهد شد” با دموکرات ها بیش از وضعیت IF شرکت کنندگان اگر دولت او در تلاش برای پایان دادن به برنامه موفقیت آمیز بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین نظرات برخورد با گزارش های پدید آمده است که در این هفته این ادعا که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود شروع مجدد تلاش خود را برای پایان دادن به رئیس جمهور اوباما برای اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه — که به شرکت کنندگان کمک های مالی تجدید پذیر اخراج deferrals اما نه یک مسیر به شهروندی

گزارش حرکت در آمد و پس از دیوان عالی کشور گفت: ماه گذشته در یک 5-4 تصمیم گیری است که به خصوص در دولت قبلی تلاش برای end IF نقض اداری روش عمل را “خودسرانه و هوس باز” استاندارد و نمی تواند حرکت رو به جلو است. در پاسخ به تهمت و گفت: “هیچ چیز از دست داده بود و یا برنده” در تصمیم گیری و اضافه کرد که دادگاه بود “punted.”

یادداشت سردبیر: این قطعه به روز شده است با اضافی از نظر کاخ سفید است.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • SCOTUS بلوک مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای End IF
  • گروهی از جمهوری خواهان مجلس سنا خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به تعلیق همه مهمان کارگر ویزا “تا زمانی که بیکاری و بازگشت به سطح نرمال’
  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تجدید تلاش برای پایان دادن به DACA این هفته: گزارش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de