لینکلن پروژه “هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن’ تبلیغات ماهرانه ترول رئيس جمهور که هرگز نتواند به طعمه را

واشنگتن — یک کمپین سیاسی ساخته شده در اطراف ساخت فیلم طراحی شده برای طعمه رئیس جمهور ایالات متحده به زیاده را تقریبا به طور قطع شده اند زباله در کل از زمان و در هر لحظه و تحت هر فرمانده.

اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بر خلاف هر گونه دیگر رئیس جمهور است.

و بنابراین برای لینکلن پروژه ایجاد شد توسط یک گروه ضد مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواه سیاسی فعالان در ماه دسامبر گذشته که به معنی وجود یک منطق بودن استعاری پرواز وزوز در اطراف رئیس جمهور ،

“اگر او در پاسخ ما می دانیم که ما تا به حال برخی از اثر” نی جالینوس یک از بنیانگذاران لینکلن پروژه گفت: اخبار یاهو. “این فقط یک ماده از چرخش او. خوب است اما این نقطه نیست. نکته این است که به او پرتاب کردن خود بازی سیاسی استراتژیک شخصا.”

حسن نیت ارائه میدهد از لینکلن پروژه)

حتی این گروه نام فراخوانی جمهوری خواه رئیس جمهور چه کسی مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد به مقایسه خود را به (به طور کلی مطلوب) به نظر می رسد در نظر گرفته شده برای به دست آوردن یک افزایش از رئیس جمهور.

چرخش به عبارت دیگر با هدف سوق دادن نسبت ناروا به بیشتر نشان دادن به رای دهندگان نوسان چرا آنها باید رای در برابر او. که یک روش نسبتا جدید برای تاثیرگذاری بر رای دهندگان نوسان.

رای دهندگان ترغیب به طور سنتی انجام می شود از طریق تبلیغات و برای مدت طولانی موثر ترین راه برای تبلیغ در مقابل یک رای دهندگان بود به پرداخت یک شبکه تلویزیونی به درجه آن است.

در طول زمان به دست آورده رسانه ای نیز شد یک گزینه است. چیزی که توجه می شود که آیا از طریق تحریک آمیز تبلیغ یا چیز دیگری و آن را متوجه شده و صحبت در مورد در کابل TV در اینترنت و سپس در میان رای دهندگان.

اما معمولا تبلیغات سیاسی با هدف گرفتن توجه رای دهندگان یا به طور مستقیم از طریق یک آگهی پرداخت و یا به طور غیر مستقیم از طریق شروع یک گفتگو در رسانه ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن اول رئیس جمهور که به تماشای ساعت از کابل TV در روز که صرف مقدار زیادی از زمان در توییتر و کسی که به راحتی کشیده شده به خرده spats.

هر رئیس جمهور می خندید کردن جوک در مورد سن و آمادگی جسمانی پس از راه رفتن به آرامی به پایین سطح شیب دار به عنوان برگ برنده را زیر سخنرانی خود در وست پوینت فارغ التحصیل دانشجویان در ژوئن 13.

اما به عنوان رسانه های اجتماعی وسواس در مورد تهمت را با احتیاط قدم زدن لینکلن پروژه توییتر رسیدگی آغاز شده با استفاده از هشتگ #Trumpisnotwell. بالا عملیات که بخشی از لینکلن پروژه که در مجموع بیش از 3 میلیون پیروان توییتر تقویت هشتگ.

سه روز بعد این گروه منتشر شد که یک آگهی با عنوان “#TrumpisNotWell.” آن آغاز شد و با یک شوت زیبا از مغلوب ساختن پیشی جستن آب آشامیدنی با دو دست دیگر موضوع رسانه های اجتماعی شیفتگی و سپس به او نشان داد پایین رفتن از سطح شیب دار. “چیزی اشتباه است با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او را لرزان. ضعیف است. مشکل در صحبت کردن. مشکل راه رفتن” راوی گفت: بیش از موسیقی شبح وار. “قدرتمند ترین در جهان نیاز به بیش از یک ضعیف و نالایق لرزان جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد قدرت منجر شود.”

حسن نیت ارائه میدهد از لینکلن پروژه

که تصویری شده است بازدید 1.3 میلیون بار در توییتر. بسیاری از پروژه ویدئوها در حال حاضر به طور منظم آمار بیش از 1 میلیون بازدید.

اما خب که چی ؟ که رای دهندگان که ممکن است رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به تغییر ذهن خود را بر اساس آن تبلیغ ؟ و از همه مهم تر چگونه بسیاری از persuadable رای دهندگان در واقع در نظر گرفتن زمان برای تماشای سیاسی ویدئوها در یوتیوب ؟

اکثر persuadable رای دهندگان نیست توجه زیادی در همه به سیاست و به خصوص در طول تابستان گفت: Austin Barbour یک جمهوری خواه عمل است که مشغول به کار در چند انتخاباتی.

“من متقاعد نشده آنها در واقع حرکت هر رای دهندگان زیرا آنها ممکن است به اندازه کافی پول نقد برای رسیدن به واقعی رای دهندگان نوسان در impactful راه” باربور گفت: اخبار یاهو. او پرداخت گروه یک تعریف برای edginess از فیلم های خود را. “اگر آنها را نقد تبلیغات خود را خوب هستند” باربور گفت.

باربور نیز گفت که این گروه “تا حدودی این مورد آنها و نفرت خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“اگر آنها نمی رسیدن واقعی رای دهندگان” باربور گفت: “این فقط یک, وزرق برق, پروژه برای برخی در ارتباط با این گروه است.”

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد تجمع در Tulsa, Okla., در ژوئن 20, او صرف چند دقیقه صحبت کردن در مورد راه رفتن خود را به پایین سطح شیب دار به توضیح جمعیت چه اتفاقی افتاده است و چرا او نوشیدنی آب را با دو دست.

“من نمی خواهم برای به دست آوردن آب در کراوات و من نمی خواهم به نوشیدن مقدار, بنابراین من آن را بلند کنید تا آب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من زندگی با بیشتر سطح شیب دار از آب اما من زندگی با سطح شیب دار و آب پس از من سمت چپ وست پوینت.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کمپین تجمع در Tulsa, Okla., ژوئن 20, 2020. (برو ناکامورا/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

جالینوس نیز گفت که لینکلن پروژه شروع به در حال اجرا یک ویدئو در مورد مؤتلفه پرچم در مه 31 هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به اب راه رفتن را در های مختلف به بحث در اطراف نژاد و نژاد پرستی. در جولای 6, به عنوان مثال رئيس جمهور با انتقاد نسکار برای ممنوعیت مؤتلفه پرچم از آن حوادث است.

“این دقیقا همان نوع از دره جعبه شما می خواهید او را برای رفتن به” جالینوس گفت.

در جولای 1, چند روز قبل از آن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که نقاشی “Black Lives Matter” در خیابان پنجم در نیویورک خواهد بود “نمادی از نفرت است.”

کلمه “ضعیف” است که یکی از لینکلن پروژه های مورد علاقه صفت برای مغلوب ساختن پیشی جستن که اغلب دارای حدود قدرت خود را دوست دارد و به عکس با افسران نظامی و دنده. تبلیغات را به وضوح بدست تحت مغلوب ساختن پیشی جستن است. در اوایل ممکن است او رفت و پس از این گروه در توییتر و ذکر هر یک از رهبران آن با نام: جالینوس ریک ویلسون جان ویور, Steve اشمیت, جنیفر شاخ و جورج کانوی یک محافظه کار وکیل است که به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن بالای سیاسی مشاوران کلیان کانوی.

که نوع توجه از رئیس جمهور تنها کمک می کند تا بالا بردن این گروه رشد خود را ایمیل فهرست و اضافه کردن به خود را جمع آوری کمک مالی. و است که می تواند کمک به آنها در اجرای هدفمند و تلویزیون دیجیتال, تبلیغات در نوسان کلید متحده نزدیک به انتخابات است. تا کنون آنها صرف کمتر از 3 میلیون دلار پرداخت می شود تبلیغات تلویزیون و 1.2 میلیون دلار در Facebook ads.

جالینوس وقتی پرسید که آیا آنچه دیگر رئیس جمهور که حتی در پاسخ به هر یک از این در گذشته پاسخ داده به سادگی: “هیچ.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان ‘درخشان شهر بر روی تپه’

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de