مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهان آخر هفته به تعویق انداختن کمپین تجمع در نیوهمپشایر

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به تعویق انداختن خود, نیوهمشایر, کمپین تجمع برنامه ریزی شده برای شنبه سرزنش یک طوفان گرمسیری رود به آمار بخش هایی از سواحل شرق کاخ سفید جمعه اعلام کرد.

پس از اینکه مجبور به ترک فرد در مبارزه به خاطر coronavirus شنبه شده اند که خود را دوم رالی پس از پایان دادن به وقفه. او در ژوئن رویداد در Tulsa, اوکلاهما بود که با انتقاد به صورت آرام و اقدامات ایمنی و جلب ناچیز جمعیت.

دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: سفر رئیس جمهور به فلوریدا روز جمعه که این تجمع خواهد بود با تاخیر یک یا دو هفته به علت طوفان گرمسیری پری است که انتظار می رود به ریزش زمین در روز جمعه.

تیم Murtaugh این تهمت کمپین ارتباطات مدیر گفت که این رویداد خواهد بود “به تعویق افتاد به دلایل ایمنی” و “یک تاریخ جدید به زودی اعلام خواهد شد.”

کمپین رویداد برنامه ریزی شده بود برگزار می شود, در یک آشیانه هواپیما در پورتسموث خروج قطعات از فضای رویداد کشف و در معرض باران.

تلسا رویداد که تهمت امیدوار بود به استفاده از به ایجاد یک مورد برای کشور آمادگی برای بازگشایی با وجود در جریان شیوع ویروس بود تحت الشعاع قرار کوچکتر از حد انتظار جمعیت اندازه و نگرانی های بهداشتی. چند تهمت کمپین کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus در تولسا و بالا تولسا سلامت رسمی گفت که این تجمع “به احتمال زیاد کمک” به یک افزایش چشمگیر در coronavirus موارد وجود دارد.

تلسا رویداد در سمت چپ برخی از کمپین مقامات تکاپوی نه اشتباهات مشابه.

“ما نمی توانیم از تکرار تولسا” یک کمپین رسمی گفت: به NBC News.

پری است که انتظار می رود را به 2 تا 4 اینچ از بارش باران با احتمال جاری شدن سیل در بخش هایی از اقیانوس اطلس و جنوب انگلستان, U. s. National Hurricane Center گفت. گردباد و بادهای قوی نیز انتظار می رود. زمان پیش بینی نیست پورتسموث ضربه به طور مستقیم توسط طوفان.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مشتاق در مورد این رویداد صبح روز جمعه تنها چند ساعت قبل از کاخ سفید اعلام کرد این امر می تواند به تعویق افتاد.

“ما در حال رفتن به یک جمعیت بزرگ و ما در حال رفتن به یک جمعیت بزرگ” رئيس جمهور گفت: روز جمعه در یک مصاحبه رادیویی با “نیوهمپشایر امروز با جک هیت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>