مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا COVID مشاور: میر به زودی شروع به افزایش


ایسنا

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار روز جمعه گفت که او انتظار می رود به زودی افزایش مرگ و میر در میان آمریکایی ها آلوده به ویروس—بیانیه قرار دادن او در تقابل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تبلیغ یک کاهش مرگ و میر به عنوان نشانه ای از موفقیت در رویکرد خود را به این ویروس.

“در ایالات متحده ما یک افزایش در تعداد موارد بیش از گذشته بویژه سه هفته” Birx گفت: در طول یک مجازی COVID-19 کنفرانس. “ما این را دیده اند در نتیجه افزایش مرگ و میر شده است اما انتظار می رود که این بیماری همچنان به گسترش در برخی از مناطق بزرگ مترو.”

Brix را در این خبرنامه آمده است که کشورهای مختلف در سراسر جنوب و جنوب غربی تقلا برای مهار شیوع بیماری های جدید که در آن در مورد اعداد مثبت نرخ بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر به طور پیوسته در حال افزایش است. سه متحده—کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا—این هفته خود را ثبت بالاترین مرگ روزانه عوارض پس از همه گیر آغاز شد. با توجه به Birx ارائه در روز جمعه چهار متحده اختصاص 50 درصد از موارد جدید “متاسفانه با افزایش مرگ و میر.” روزانه تعداد مورد اسلاید او خواندن را افزایش داده اند تا به سرعت در 154 جوامع که در آنها موجب “اورژانس کشور هشدار.”

Birx ارائه شده همراه با مشابه تلخ, مجموعه ای از سخنان دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا واکسن رسمی شد به طور قابل توجهی متفاوت در تن از مقامات کاخ سفید.

در جولای 4, سخنرانی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده در حال آزمایش 40 میلیون نفر است و 99 درصد از موارد “کاملا بی ضرر است.” چند روز بعد در تاریخ 9 ژوئیه در کاخ سفید به رویداد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کشور در حال “به طور چشمگیری کاهش نرخ مرگ و میر” با توجه به COVID و یکی از بالاترین میزان مرگ و میر “در هر نقطه در جهان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بانک ها در مدرسه بازگشایی به او کمک کند در ماه نوامبر

معاون رئیس جمهور مایک پنس نیز با اشاره به افت COVID مربوط به مرگ و میر به عنوان یک نشانه آن است که دولت رویکرد در حال کار است. او گفت: ملت فرمانداران در یک تماس تلفنی این هفته که میزان مرگ و میر “در ادامه به کم و ثابت است.” و کاخ سفید سخنگوی Kayleigh MacEneny پنجشنبه به خبرنگاران گفت: “ما شاهد مرگ و میر در این کشور پایین آمده است.”

در حالی که به طور کلی میزان مرگ و میر در کشور برگزار کرده است ثابت وجود دارد در حال حاضر شواهد قابل توجهی وجود دارد که از کشورهای زیادی به تجربه چشم انداز مثبت در مثبت coronavirus موارد در حال حاضر شاهد یک مربوط به افزایش مرگ و میر و یا خواهد در هفته های آینده. در شهر فینیکس مقامات بیمارستان در حال اجرا هستند از سردخانه تخت شهردار کیت Gallego گفت: MSNBC جمعه. ماریکوپا کانتی که در آن ققنوس واقع شده است انتظار می رود به زودی دریافت یخچال “سردخانه کامیون” شبیه به کسانی که مورد استفاده در شهر نیویورک در اوج آن COVID بحران, او گفت:.

افزایش در میزان مرگ و میر در سراسر کشور می آید به عنوان رئیس جمهور تهمت است فشار متحده به بازگشایی مدارس برای ترم پاییز. این هفته رئیس جمهور و مقامات دولت از جمله وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos, راه اندازی یک کمپین با هدف گرفتن دانش آموزان به کلاس درس با وجود گسترده ترس در میان کارشناسان بهداشت که ازدحام بیش از حد تنها می تواند بدون علامت تشدید جامعه انتقال است.

دولت را ضامندار در بیانیه صادر شده در ماه ژوئن توسط آکادمی اطفال آمریکا است که با تمرکز بر مزایای فرستادن کودکان به مدرسه است که شامل سلامت روانی اجتماعی و توسعه و دسترسی به تغذیه.

روز جمعه آکادمی همراه با تعدادی دیگر از آموزش و پرورش گروه های خود را به روز راهنمایی در مورد بازگشایی مدارس گفت: “مدارس در مناطق با سطح بالایی از COVID-19 جامعه گسترش نباید مجبور به بازگشایی در برابر قضاوت کارشناسان محلی.”

در این بیانیه همچنین با انتقاد رئیس جمهور تهمت خود را برای تهدید این هفته که او را به خودداری از کمک های مالی از مدارس که مطابق با بازگشایی. “یک اندازه متناسب با همه رویکرد مناسب نیست برای بازگشت به مدرسه تصمیم گیری” آن را بخوانید. “خودداری از کمک های مالی از مدارس که باز نمی شود فرد در زمان کامل خواهد بود غلط رویکرد قرار دادن در حال حاضر کمبود مالی مدارس غیر ممکن است موقعیت که تهدید سلامت دانش آموزان است.”

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de