استقبال آمریکا از چه کسی تحقیق COVID-19 ریشه در چین

عکس: AFP

از ما استقبال کرده یک کاوشگر توسط سازمان بهداشت جهانی به ریشه های رمان coronavirus در چین سفیر خود در سازمان ملل متحد روز جمعه گفت.

“ما خوش آمدید سخت بررسی است. ما مشاهده در تحقیقات علمی به عنوان یک گام ضروری برای داشتن یک کامل و شفاف درک چگونه این ویروس در سراسر جهان” سفیر اندرو Bremberg به خبرنگاران گفت:.

آن را غیر منتظره تایید با توجه به این که چه کسی مواجه شدید به ما انتقاد بیش از دست زدن به آن از coronavirus بحران است.

اوایل روز جمعه یک اپیدمیولوژی و بهداشت حیوانات متخصص از این که برای چین به سمت چپ به سعی و شناسایی حیوانات منبع جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

که گفت: پیشرفت تیم خواهد بود در پکن برای آخر هفته آنها به عنوان زمینه سازی برای یک ماموریت گسترده تر با هدف شناسایی چگونه این ویروس شروع به پریدن کرد از حیوان به انسان است.

Bremberg گفت: ما انتظار می رود مقامات چینی “ارائه خواهد شد این تیم از دانشمندان دسترسی کامل به داده ها و نمونه ها و محلات و نگاه به جلو به آن به موقع گزارش”.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم کرد که از botching دست زدن به آن از همه گیر بودن و یک “عروسک خیمه شب بازی از چین”.

روز سه شنبه ایالات متحده به طور رسمی آغاز خروج خود را از این که خوب در Trumps تهدید به محروم کردن سازمان ملل متحد بدن خود را بالا کمک کننده بیش از آن مدیریت این بیماری همه گیر.

این که راه اندازی پانل مستقل شنبه به بررسی پاسخ آن به این بیماری همه گیر.

رمان coronavirus کشته شدن حداقل 556,000 مردم و آلوده بیش از 12.4 میلیون از آن پدید آمده در چین در ماه دسامبر گذشته.

دانشمندان بر این باورند که ویروس قاتل نشات گرفته از یک بازار در شهر ووهان فروش حیوانات عجیب و غریب برای گوشت است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>