1 / 2

می خواهید بدانید که چرا ما نیاز به پلیس ؟ نبرد در سیاتل است | نظر

بیایید خلاص شدن از پلیس پال خواستار قطع بودجه دولت آنها را حداقل آنها را کمتر فعال نایاب صفوف خود و موافقت آنها رنج می برند از نژادپرستی نظاممند تربیت را در حالت رفتار همیشه اقدام به عنوان اگر به سیاه است به گناه.

آنچه که برخی از مردم و سیاستمداران می گویند در پی وحشتناک ضبط مینیاپولیس قتل توسط پلیس به دلیل برخی از به نظر می رسد به این باور است که پلیس بودن, هر, پلیس, چیزی است که واقعا باعث می شود شما گناه.

برای درمان این قرار است پلیس بد در اینجا مترقی آزمایش دیدیم: رفتن همراه با معترضان به حفظ پلیس از شش بلوک منطقه سیاتل کاپیتول هیل محله. ایده این بود برای معترضان به بسیار زیبا اجرا محل خود را و لذت بردن از یک “تابستان عشق” یک عبارت است که از سیاتل شهردار جنی Durkan. او را دیدم معترضان فریاد در مقابل یک مقر پلیس و به نظر می رسید به این باور است که اگر پلیس رفت و در جایی دیگر هرج و مرج می تواند تبدیل به درد و رنج خود را به شکوفایی.

آن را در ژوئن 8 که معترضان یورش به باستیل و به زودی با نظامی توسط پلیس بودند که حفظ فاصله خود — مخدوش باستیل به عنوان خیابان شد سطل زباله. فقط 12 روز بعد تیراندازی شروع شد و سپس تیراندازی در یک روز دیگر و یک روز دیگر و یک روز دیگر. دو نوجوان کشته شدند و پنج نفر مجروح شدند یکی از آنها وخیم است. پلیس بودند به خوبی مانع در تلاش برای دخالت و نجات وسایل نقلیه ماند با خیال راحت به دور است.

در طول ضرب وشتم شهردار گفت: زمان آن رسیده است که برای معترضان به ترک. آنها نیست و بنابراین شهردار امضا منظور گفتن پلیس به اخراج آنها و بازیابی مقر پلیس.معترضان نه با سر اشاره کردن سر خود را بسته کیسه های خود را و مودبانه خروج ماجراجویی خود را. آنها فریاد می زدند و راندند و دست تکان داد نشانه هایی حتی اگر در این زمان پلیس هل بازگشت از سرگیری یک وظیفه است که موجب صرفه جویی در زندگی می کند.

از آن شده است من امیدوارم که Durkan آزمایش کمک خواهد کرد ویک نفر به عنوان بسیاری از جوامع دیگر در سراسر کشور در اثر قرار دادن دستبند پلیس در حالی که معترضان باید انجام شود آسیب های زیادی و جرم و جنایت در بعضی از شهرها افزایش یافته است به طور چشمگیری به عنوان پلیس disparagement برگ پلیس کمتر فعال.

پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس ؟ برخی از شهرستانها هنوز هم با توجه به کاهش بودجه به عنوان شما تعجب در مورد احساسات لحظه مداخله با عقلانیت و نمی تواند کمک کند با توجه به چپ نفس بیش از حد از شهردار, بیل د Blasio نیویورک. او در حال برنامه ریزی برای کاهش بودجه از آنچه که به احتمال زیاد است که این کشور بهترین بزرگ-پلیس شهر زور با 1 میلیارد دلار به عنوان او طول می کشد 600 لباس شخصی پلیس از خیابانها.

صرف کمک به نیروی انتظامی آنچه در آن است, اما اولین و مهمترین پلیس نیویورک باید با استفاده از اطلاعات کامپیوتر به ارسال و پلیس که در آن جرم و جنایت است.

آنها همچنین هزاران اسلحه خاموش خیابان بدون اجازه دادن به هر جرم و جنایت و تصویب به عنوان یک آه-تا-چه حادثه ای که نادیده گرفته شد. چنین تاکتیک کمک به جلوگیری از جرم و جنایت به حدی از کاهش قتل با 7,382 بیش از 11 سال دوره با هزاران نفر مردم کمتر بودن به زندان فرستاده شود.

آن است که درست در همان زمان که پلیس اتحادیه پیچیده اند برخی از پلیس با حمایت های که خنثی کردن عاقلانه دولت و در برخی موارد ترک بد پلیس در حقوق و دستمزد. جورج فلوید قاتل وحشتناک, رکورد, مثلا, اما او آویزان در اطراف به اندازه کافی بلند به Hitlerian تاریخ است.

دموکرات ها در کنگره هستند اجتناب از بحث اما ملی شهرداران گروه در حال مطالعه چه بهترین اصلاحات ممکن است و فرض بر آن را تشخیص می دهند چه کار سختی پلیس و خوب انجام می دهند. داده ها از دو جامع مطالعات به عنوان مثال نشان می دهد پلیس تیراندازی بیشتر نتیجه واقعی خطر افتادن با هیچ شواهدی از نژاد پرستی. پلیس در حال گناه نیست.

جی Ambrose یک op-ed مقاله نویس برای تریبون سرویس خبری.

(c) 2020 تریبون content Agency, LLC

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de